+3 oy
564 göst.
Diğer kategorisinde (234 puan) tarafından
kixlar oncelikle herkese cevap verneye calisiorum bayag yorum yazilinca yetistirmeye calisiyorum o sira islerim vs oluyor kalan olursa simdiden kusurabakmayin saatler sonra bile olsa yanitlicam

Soru yillar sonra bi magaraya ayak basiyosunuz ve magarada asagi inen bissuru basamak merdiven var sizde asagidaki gibi sorulara numarandirarak cevap veriniz  ve birtane seciniz

1) kac basamak indiniz?

2) indiginizde aglama sesi duydunuz bu kisi yavasca agliyor mu ? inliyor mu? yoksa sizinle konusuyormu? 

3)bu kisinin sesini duyunca nasil tepki veriyorsun

- sesin kaynagi bulmaya calisirim

-arkama bile bakmadan kacarim

-korkudan oldugum yerde kalirim

4)asagidaki ses size adinizla sesleniyor ve yuksridaki gelen isikta birisinin asagi indigini goruyosunuz buda tanidiginiz kisiden biri(tanidiginiz birini secin)

35 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Sonuna kadar gittim ses meş de yoktu.d
(234 puan) tarafından
ozaman testten eelendin  shdhhdhd
(1,862 puan) tarafından
Yalnis cevap:) sesi çıkartanlar benim arkadaşlarım zaten yani ben inime indim.d
-Reklam-
0 oy
(1,511 puan) tarafından
25 basamak

Yavasca agliyor

Korkudan oldugum yerdr kalırım 

Annem
(234 puan) tarafından
merdivenin altina kadar ki basamak sayisi yasadiginiz psikolojik yaralarin uzerinizde biraktigi etki derecesi basamak sayiniz azsa gecmisten cok az etkilenmissiniz eger coksa icinizde derin yaralar var agliyorsa  dertli zamanlarinizda baskalari tarafindan avutulmus ve aldiklari bu yardimla bir sureyi atlatmis kisisiniz gecmisinizde cozemediginiz ve hayatinizdan atamadiginiz sorunlar hala sizi huzursuz etmekte ve hayatinizi engellemekte

4)merdivende sizi bekleyen kisi sirtinizi dayamak istediginiz size yardim etmesini istediginiz veya cok guvendiginiz kisi sizin yaralarinizi birtek o onarabilir
0 oy
(657 puan) tarafından
1) 10 basamak

2)konuşuyor 

3)sesin kaynağını bulmaya çalışırm

4)eşim
(234 puan) tarafından
merdivenin altina kadar ki basamak sayisi yasadiginiz psikolojik yaralarin uzerinizde biraktigi etki derecesi basamak sayiniz azsa gecmisten cok az etkilenmissiniz eger coksa icinizde derin yaralar var  konusuyorsa  eski acilarinizi madalya gibi tasiyorsunuz beni öldürmeyen güc guclendirir mantigiylasiniz sesin kaynagina gitmek; kendi hayatinizdada insiyatifi ele alan bir davranis sekli benimsediniz sorunlarinizla yuzyuze gelmelisiniz merdivende sizi bekleyen kisi sirtinizi dayamak istediginiz size yardim etmesini istediginiz veya cok guvendiginiz kisi sizin yaralarinizi birtek o onarabilir
(657 puan) tarafından
Doğru çünkü kendi açtığı yaraları bi tek kendi onarabilir :) teşekkür ederim
0 oy
(1,762 puan) tarafından
Soru 1:7 basamak indim

Soru 2:yavasca agliyor

Soru 3:bakmadan kacarim

Soru4:annem
(234 puan) tarafından
merdivenin altina kadar ki basamak sayisi yasadiginiz psikolojik yaralarin uzerinizde biraktigi etki derecesi basamak sayiniz azsa gecmisten cok az etkilenmissiniz eger coksa icinizde derin yaralar var agliyorsa  dertli zamanlarinizda baskalari tarafindan avutulmus ve aldiklari bu yardimla bir sureyi atlatmis kisisiniz arkana bakmadan kaciyorsaniz sorunlari gormezden gelen ve sanki yok olacagini dusundugunuz bi gecmisiniz var bu yaklasim bazen ise yarayabilir ama bu dertler sandiginizdan daha uzun sure yok olmamakta direnirse sakin sasirmayin korkunuzla yuzlesmelisniz merdivende sizi bekleyen kisi sirtinizi dayamak istediginiz size yardim etmesini istediginiz veya cok guvendiginiz kisi sizin yaralarinizi birtek o onarabilir
0 oy
(303 puan) tarafından
1) 3 basamak indim

2) Yavasça ağlıyor

3) Kaynağı bulmaya çalışırım.

4) Ball kocamm ♡♡♡
(234 puan) tarafından
merdivenin altina kadar ki basamak sayisi yasadiginiz psikolojik yaralarin uzerinizde biraktigi etki derecesi basamak sayiniz azsa gecmisten cok az etkilenmissiniz eger coksa icinizde derin yaralar var agliyorsa  dertli zamanlarinizda baskalari tarafindan avutulmus ve aldiklari bu yardimla bir sureyi atlatmis kisisiniz sesin kaynagina gitmek; kendi hayatinizdada insiyatifi ele alan bir davranis sekli benimsediniz sorunlarinizla yuzyuze gelmelisiniz merdivende sizi bekleyen kisi sirtinizi dayamak istediginiz size yardim etmesini istediginiz veya cok guvendiginiz kisi sizin yaralarinizi birtek o onarabilir
0 oy
(899 puan) tarafından
1-)6

2-) ağlıyor

3-) arkama bakmadan kaçarım

4-) kocam
(234 puan) tarafından
merdivenin altina kadar ki basamak sayisi yasadiginiz psikolojik yaralarin uzerinizde biraktigi etki derecesi basamak sayiniz azsa gecmisten cok az etkilenmissiniz eger coksa icinizde derin yaralar var agliyorsa  dertli zamanlarinizda baskalari tarafindan avutulmus ve aldiklari bu yardimla bir sureyi atlatmis kisisiniz arkana bakmadan kaciyorsaniz sorunlari gormezden gelen ve sanki yok olacagini dusundugunuz bi gecmisiniz var bu yaklasim bazen ise yarayabilir ama bu dertler sandiginizdan daha uzun sure yok olmamakta direnirse sakin sasirmayin korkunuzla yuzlesmelisniz merdivende sizi bekleyen kisi sirtinizi dayamak istediginiz size yardim etmesini istediginiz veya cok guvendiginiz kisi sizin yaralarinizi birtek o onarabilir
0 oy
(2,556 puan) tarafından
5

Konusuyor

Arkama bile bakmadan kacarim

Eşim
(234 puan) tarafından
merdivenin altina kadar ki basamak sayisi yasadiginiz psikolojik yaralarin uzerinizde biraktigi etki derecesi basamak sayiniz azsa gecmisten cok az etkilenmissiniz eger coksa icinizde derin yaralar var  konusuyorsa  eski acilarinizi madalya gibi tasiyorsunuz beni öldürmeyen güc guclendirir mantigiylasiniz arkana bakmadan kaciyorsaniz sorunlari gormezden gelen ve sanki yok olacagini dusundugunuz bi gecmisiniz var bu yaklasim bazen ise yarayabilir ama bu dertler sandiginizdan daha uzun sure yok olmamakta direnirse sakin sasirmayin korkunuzla yuzlesmelisniz merdivende sizi bekleyen kisi sirtinizi dayamak istediginiz size yardim etmesini istediginiz veya cok guvendiginiz kisi sizin yaralarinizi birtek o onarabilir
0 oy
(3,505 puan) tarafından

5 basamak indim 

Ağlıyor 

Sesin kaynagini bulmaya çalışırım 

Kızım :D

(3,505 puan) tarafından
Aha da bu test :D
(234 puan) tarafından
merdivenin altina kadar ki basamak sayisi yasadiginiz psikolojik yaralarin uzerinizde biraktigi etki derecesi basamak sayiniz azsa gecmisten cok az etkilenmissiniz eger coksa icinizde derin yaralar var agliyorsa  dertli zamanlarinizda baskalari tarafindan avutulmus ve aldiklari bu yardimla bir sureyi atlatmis kisisiniz sesin kaynagina gitmek; kendi hayatinizdada insiyatifi ele alan bir davranis sekli benimsediniz sorunlarinizla yuzyuze gelmelisiniz merdivende sizi bekleyen kisi sirtinizi dayamak istediginiz size yardim etmesini istediginiz veya cok guvendiginiz kisi sizin yaralarinizi birtek o onarabilir:)))
(3,505 puan) tarafından
Gerçekten de benim yaralarımı bir tek kızım onarır sağol canım yüreğine sağlık ❤️
0 oy
tarafından
Seheri sectim arkamdan gelen kisiyi bana seslenen konusanda  cocuklugum direk giderim yanina 52 basamak falan indim 
0 oy
tarafından
1- 5 basamak indim 

2- yavasca agliyor 

3- sesin kaynagini bulmaya calisirim 

4- kocam
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Üç basamak indim

Konuşuyor 

Çok korktum 

Arkama bakmadan kaçarım