0 oy
123 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Gece 12de birden atesi cikmis 39 dsreceydi calpol verdim ama 38 civarlari gitti hep 27 gunluk bebek var bi yandan tekim goturemedim hastaneye esim guya sabah erkenden gelcekti umursamaz adam 1 gram aramadi bu saate geldi bide hastaneye gpturdu gene en son ölctum 39du Rabbim bütün evlatlarimiza yardim etsin cocugun hastalanmasi cok zor gercekten gece ben uyumadim nobet tuttumda 2 yasindaki kizimda bir gram uyumadi siddetli oksuruk uyutmadi yavrumu 

6 Cevaplar

0 oy
(4,547 puan) tarafından
Cok gecmis olsun inatci atese benziyor enfeksiyon kaynakli olabilir tahlil uapilmasi lazim 
(3,099 puan) tarafından
Gondsrdim bakalim canim insallah becerir esim kucuk kizim az ele avuca gelsede ben goturseydim keske
(2,545 puan) tarafından
Canım söyle buhar makinası var çok açıyor çocuklarıı doktor ondan da versin
(3,099 puan) tarafından
Aldik canim buhar makinasi benim kucuk cocuk ta burun tikanikligi vardi onun icin verdi 2 yasindaki kizimada kullaniyorum bide alerjik oldugundan isimize yariyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım 
(3,099 puan) tarafından
Cok sagol canim
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum korona belirtileri gibi duruyor düşmezse kesin götür ihmal etme 
(3,099 puan) tarafından
Cok sagol Esim goturdu canim serum vermisler iste
(1,092 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum neden olmuş peki
(3,099 puan) tarafından
Atesi yuksek oldugundan muayene etmeden serum vermisler direk bende anlamadim serum bitince muayene etcekler herhalde
0 oy
(2,734 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Benım oğlumda 16 aylık oda bu gece cok ateşlendi. Öksürükten nefes alamıyor bende ne yapacağımı şaşırdım ilaç kullanıyorum ama inşallah iyileşir. Salgın varmış çocuklar da öyle diyorlar 
(3,099 puan) tarafından
Bizimki buyuk ihtimal enfeksiyon canim ya cunki atesi 38den hic dusmedi vucut savasiyo enfeksiyonla ama genede gotur ben evde calpol pedifen falan verdim 38den hic dusmedi hastanedeki serum dusurmus atesini
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Salgın var çok geçmiş olsun biz 1aydır perişanız tam iyileşti derken yine tekrarlıyor inşallah en kısa zamanda iyileşir Allah'a emanet olun 
(3,099 puan) tarafından
Canim biz disari bile cikmadik hic kizimin hastaliginin sorumlusu belli yazin bizi attı koyune kizim orda ilaclardan kurtulamadi simdi getirdide nafile eve supurgw almiyor adam supurgesiz ne kadar temizleyebilirim cocuk icin temizlik cok onemli helede benim kizim alerjik en ufak tozdan kapar
(1,392 puan) tarafından
Çok üzüldüm Allah yardımcın olsun eşinle iyilikce konuş bazı erkekler düşünemiyor
(3,099 puan) tarafından
Neler neler konustum canim kendi kafasina buyruk o gamsız yani
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Allah şifa versin canim 
(3,099 puan) tarafından
Amin canım cok sagol

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 123 göst.
15 Ocak 2022 Aile kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy