0 oy
196 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
kizlar  bu gun anaanemin 3 yili vefat etdi annem teyzem.   yengem. kabir ziyaretine  gideceklerdi teyzemin torunu hasta  bana  kizinasa al gel otur  bizde  biz gidib gelelim dedi. bende  anneme  benim evezimden konusma  benim kizim durmaz  asla gidemem dedim. onlarda  soz  verdi annem  gitdik mecbur.  teyzemin    eltiside  oraya  geldi.   bende  evde  iki cocukla  yalnizdim ay benim kizim bir saniye durmadi oyuncak falanda  yokdu baya  sikildi aglamaya basladi ne gorse  eline  aldi  hayir dedim agladi.   18 aylik daha kizim.   eltiside  hemen  ne  yaramaz  bir cocuk boyle  olmaz  bagir  dedim ne yapayim doveyimmi kucucuk cocuk. sikildi burda.     dondu kizima  ben kizarim iyme  yaparim sana sus dedi kizinda  agladi bende  sinirlendim dedim benim kizima. kimse  oyle diyemez.     kizim sana demiyor  aglama dedim.   cok simarikmis  kizim.  o kadar  kizimdan sikildiki ara gor  geliyorlarmi  teyzene bir sor  dedi.  annem geldi hemen cikdim evden.Allah askina  ya  ben ne  yapayim kcuuck cocuk.   yakinlarda  cocuk var  akrabalari  onu  hep iyi cocuk cok akilli terbiyeliymis  cocugun 2 yasi tamam olmus.   egitmekle  alakadarmis  o kadar sinir  oldumki

3 Cevaplar

+1 oy
(612 puan) tarafından
Çocuğu bu şekilde korkutan insanların ağzına bı tane vuracaksın. A.ptal ya. Annelere böyle baskı yapınca iyi oluyo sanki, o da o gerginlikle bebeğine dönüp ona kızıyor. Daha bir buçuk yaşında ya o aydaki bir bebege nasıl yaramaz denilir ki. Kendisi kaç yaşına gelmiş daha çenesini tutmayı beceremiyoe onsekiz aylık bebekten sakince oturmasını bekliyor. İyi demişsin kızıma kimse öyle bişey diyemez diyerek 
(1,161 puan) tarafından
canim sakince  oturmaz  evet. kendisi 3 cocuk buyutmus  bagirarak doverek yapmis  bendende  bunu bekliyorlar
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Eltisine bırakıp cocugu ciksaydin keşke direk 
(1,161 puan) tarafından
yapamadkm iste teyzeme inciner diye
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bı daha Asla gtme bie araya gelme anlayssiz kadin
(1,161 puan) tarafından
gitmem canim asla

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,672 göst.
0 oy
5 cevap 164 göst.
16 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 399 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 584 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Rahel (2,522 puan) tarafından soruldu

379,534 soru

11,361,852 cevap

34,839 kullanıcı

...