0 oy
582 göst.
Aile kategorisinde (2,524 puan) tarafından
Hanımlar bugün kızları alıp Park a gittim iki kızım da salıncakta sallanıyor bir çocuk ağlaması duydum arkamı bir döndüm kaydırağa asılmış 1,5 2 yaşlarında erkek bi çocuk ağlıyor tutunmuş elleri yorulmuş olmalı tam elleri kayiyorduki koştum korkma tuttum seni dedim. Saga sola bakıyorum annesi kim diye Annesi de gördü çocuğunun ağladığıni. Kalkıp yanımıza gelmedi yanındaki biriyle gülüşüyordu ben çocuğu ona doğru götürüp geri kızlarımın yanına gittim. Ordan da iZliyorum cocuk tahmimde orda asılı kaldığını filan anlatmaya casiyo kaydırağı işaret ediyo. Annesi umursamaz hala guluyo bı öpmedi sarılmadi endişelenmedi benim elim ayağım titredi çocuk düşecek sandım kaydirakta yüksek biraz öyle işte aklimda kaldı 

16 Cevaplar

0 oy
(2,603 puan) tarafından
Çocuga uzuldum kadini boğmak istedim
(2,524 puan) tarafından
İnan canım bende
-Reklam-
0 oy
(839 puan) tarafından
Kısaca ne diyoruz her kadın çocuk doğurur ama her kadın anne olamaz.

Bir kere daha anladik bakmayacaksın niye doğurdun maden dogurdun neden bakmiyon
(2,524 puan) tarafından
Benim oradaki endişem düşecek diye korkmam onun umursamazlgi sinir oldum
0 oy
(27,310 puan) tarafından

Değişikler gerçekten 

0 oy
tarafından
Öyleleri göre bizim çocuk yetiştirmenin çok yanlış çok pimpirikliyiz bir de eleştirirler işte ben bu konularda son günlerde çok imtihan oluyorum konuşmak istemiyorum gamsızlığı ilgisizliği annelikle özdeşleştiren annelerden de hiç hoşlanmıyorum 
(2,524 puan) tarafından
İşte bunun yaptığına diyecek yok
0 oy
(618 puan) tarafından
Çocuklarım evin içinde 2 dk sesiz kalsalar bile yüreğim ağzıma gelir neden ses yok diye nerde kaldı öyle ihmal edecem gunahya vicdansizlik yaptığı 
0 oy
(966 puan) tarafından
Bazi anneler gercekten sinir oluyorum bu ne vurdumduymazlik ya ben kizimin pesi sira dolaniyorum resmen kimseyle oturup muhabbeg etmiyorum nolur nolmaz diye. Boyleleri anne olmasin sahip cikmicaksan yapma kardesim cocuk ya dusseydi sen tutmamis olsaydin neler olabilirdi neler. Suan yenidogan bebegim yogunbakimda cokta iyi baksalar icim gidiyo mahvoldum 10 gundur bekle bekle valla anlamiyorum insanlari ya el kadar cocuk 
(2,524 puan) tarafından
Yani dimi park bide ne olacağı belli degil
0 oy
tarafından
Allah hak edene nasip etsin canm başka diyecek sözüm yok 
(2,524 puan) tarafından
Amin öyle canım
0 oy
tarafından
Yavrum benim ya. Bu çocuk bu ilgisizlikle nasıl buyur işte muamma . Keşke araç ehliyeti gibi annelik babalık yeterliliği de olsa 
(2,524 puan) tarafından
Yaa çocuktur dimi çıkmış kenarına tutunmuş insan bı kontrol eder ben hala üç yaşındaki kızımı kaydırağa bindireceksem başında duruyorum merdiven e çıkarıyorum aşağıda bekliyorum. O gitmiş orda bankta oturmis onun ki daha küçük bide ya
tarafından
Aynen 2 yaşımda kızım Bi an gözümden ayırmam sürekli yanında dururum çocuğa bisey olsa yada çocuk kaçırma çeteleri var Bi anda çekerler valla o kalabalıkta kimsenin ruhu duymaz senin kucağına gelen çocuk Bi çikolataya da gider Allah esirgesin evim bahçeli bahçeye tek çıkarmıyorum kızımı ne olur ne olmaz evlat bu
(2,524 puan) tarafından
Tebrik ederim seni canım işte her zaman bunları düşünmek zorundayiz
tarafından
Kesinlikle öyle Allah korusun onları
(2,524 puan) tarafından
Allahümmeamin
0 oy
tarafından
Yaaa hiç sorma . Geçen bende teyzemle gittik biz iki dakka oturmadık  çocuklarımızın peşinde, kadın bi de annesi galiba oturmuşlar taaaa ebesinin a...nda  çekirdek citliyir. Kızı da 1.5 yaşlarında..  başka bir kadında çocuğunu salliyir beşikte. O 1.5 yaşındaki kız bi anda koştu beşik çarptı yüzü morarmış. Anası geldi sallayan kadına bağırıyor görmedin mi vs diye. Kadında bak lan o zaman çocuğuna ben mi yım  dedi suçlu....giderken baktım bunlar hala duruyor cocuk ağlıyor dedim bakın yüzü morarmış ben deyince farketti neresi olduğunu. Dedim durmayın gidip buz katın eve hemen... 

Yani suçlu kim dersen bence anne de yav bi bakın çocuğunuza.  Ben de bilirim geçip oturmayı. 

(2,524 puan) tarafından
Valla kadim iyi demiş işte bide böyle tipler var takip etmiyor. Birşey olunca aslan kesiliyo yavrum ya ne diyim annesinin sorumsuzlugu
tarafından
Kız birde 1.5 yaşında ya var ya yok . Nasıl güveniyorsun kaçırsanlar ruhları duymaz. Allah esirgesin sabileri
(2,524 puan) tarafından
Amin canım işte sorumsuzluk başka ne denir
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Dün kaynanama çıktım bidonlari vermek için suyumuz yoktu 2 ve 5 yaşındaki. Çocuklarım evdeydi gelmediler benle 1 yaşındaki kızımı alıp çıktım zaten üst kat neyse kapıdan bıraktım 2 dk felan konuştuk kaynanamla sonra indim kapıyı açtım kızıma kardeşin nerde diorum bilmyorm dedi ay nasıl korktum odalara baktım yok koşa koşa indim bakiyorm etrafa millete soryorm yok kızım anne anne die cagryor meğer odasında oyuncakların arasındayız:))) ay nasıl korktum yuregim ağzıma geldi alakasız oldu ama anlatmak istedim hsshsj
(2,524 puan) tarafından
Alakasız olmamış canım benim işte evin içinde bile bizim odumyz kopuyo biseymk yaptı kendine diye . Üç dört tarafı yollarla sarılı olan parklarq böyle sorumsuzlar çocuklarını getiriyo bide baksa. Evde daha güvende olur
0 oy
tarafından
Bugün buna benzer yaşadım..kadının yanında 7 çocuk ama birkaçı anne diyor birkaçı abla diyor neyse en küçük oğlu 4 yaşlarında falan ağlıyor sürekli mız mız.kadın diğer çocuklarla yakar top oynuyor küçükle ilgilenmiyor çocuk kendini yere bile attı ağladı umrunda olmadı.sonra çocuklardan biri evde de böyle diği olmayınca ağlıyor falan dedi..çocuğunun huyunu biliyor yine de bakmıyor top oynuyor..bir de salıncaklara 2şer kişi biniyorlae üst üste çok duramadım eve geldim
(2,524 puan) tarafından
Ahh bide şu çocuğunun huyunu biliptw harekete geçmeyen anneler yazık ya boş yere aglamalarina dayanamıyorum cocuklarin
0 oy
(2,423 puan) tarafından
İşte anne var annecik var.  Kimisi sadece dogurmak için doğuruyor 
(2,524 puan) tarafından
Anne olmak için herşeyini vermeye hazır bı sürü arkadaşım var ne diyelim imtihan işte limine vererek kimine vermeyerek. Çok şükür iki kızım var büyüğü üç yaşında diğeri iki bugüne kadar vicdanım rahatsız içim huzursuz hiç uyumadım çünkü onlara asla öyle davranmadim onlar savunmasız ya
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Böyleleri yaşlanmaz işte
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bende çocuğun birini öyle arabanın altında kalmaktan kurtardım aldım gittim titriyorum resmen kadına dedim çocuğa araba çarpıyordu neredesiniz siz iyi tamam sağol dedi bana dusunebiliyo musun sağol ")
(2,524 puan) tarafından
Tövbe yaa sinirden güldüm son cumlerde Allah'ım yaa ne insanlar var okurken ben korkuyorum
(4,426 puan) tarafından
Bu gamsız p.zevnklerin hepside bana denk geliyo ") tövbe yarabbi bsjsjdkksjisjs "))
0 oy
(606 puan) tarafından
Malesef herkes anne olamıyo keşke gerçekten hak eden insanlar anne olabilse 10 aylık bebeğim var parmağı incinse alır öperim nasıl annesin ya taş mı
(2,524 puan) tarafından
Öyleymiş demekki canim
0 oy
(14,843 puan) tarafından
Vicdansiz. Yavrucuga Allah yardım etsin. O merhemetsize de merhamet versin Allah 
(2,524 puan) tarafından
Amin canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 389 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 433 göst.
16 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Ayselselay (329 puan) tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 648 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 374 göst.

377,344 soru

11,292,370 cevap

34,711 kullanıcı

...