+1 oy
3,650 göst.
Aile kategorisinde (788 puan) tarafından
Kizlar iyi akşamlar benim yüklü miktarda altınım çalındı kim olduğu belli değil ama hırsız değil kapılarda camlarda hiç bişey yok dağınıklık kesinlikle yok birisi eliyle koymuş gibi almış bulmuş götürdüm altınları kutularını aynı benim koyduğum şekilde bırakmış saymak bakmak için aldığımda fark ettim aileden birisi ya benim kardeşlerim ya da eşimin ablası eniştesi kimsenin günahını almıyoruz şu demiyoruz ama evimize yabancı kesinlikle kimse girmez eşimin ablası eniştesi ve benim kardeşlerim burada duymuştum kaybolan çalınan bişeyler için okunacak bir dua diye bir kaç kişi yazmıştı onlar bu postu görürse yazabilirler mi Allah rızası için sizde dua edebilir misiniz kızım 1 yaşına girecek 20 gün sonra çok zor bir şekilde biriktirip kızımız için ev alacaktık kızımızın rızkı gitti hakkınızı helal edin uzun oldu 

38 Cevaplar

0 oy
(2,055 puan) tarafından
İnşirah oku inşallah tez zamanda geri gelir alan pişman olurda eşin almış olabilir mı canım çok iyi bilen diyorsun ulu orta yerde miydi ki
(788 puan) tarafından
Hayır ulu orta yerde değil kimse yerini bilmiyordu ve yeri kolay olsada bir insanın da hırsızın da en son aklına gelir eşim imkansız olamaz çünkü çok çok çok fazla uğraştı biriktirip kızımıza ev almak için
(2,055 puan) tarafından
Canim burada bir iki post okumuştum eşi kadinin bileziğini habersiz alıp satmıştı o yüzden sordum inşallah yapan kişi çok uzak biridirde ömür boyu böyle şüpheyle yaşanmazsiniz eşinle
-Reklam-
0 oy
(1,494 puan) tarafından
Bunu bilen biri  eşinde olablr ihtiyacı olanı almış hocalar biliyo kim aliyosa idrarıni bağlı yolar 
0 oy
tarafından
Birisi daha böyle post açmıştı başka yerden çıktı o kadar da günah aldi 
(788 puan) tarafından
Ben günah almıyorum evime giren çıkan bu kişiler diyorum
tarafından
Bilmiyorum cnm inş bulunur yinede şahıs belirleme o mu bu mu diye
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Birde hocalar var okur onlar yüzünü veya da baş harfini görüyormuş eğer diyorsanki ömür boyu bu durumla yaşarım git baktır bizim komşunun başına geldi ortaya çıktı ama kadın gidip birşey demedi yapanlarda kaynigildi
(788 puan) tarafından
Bilmiyorum ki ya ömür boyu bu şüpheyle yaşayamam diye düşünüyorum ama bilsem de nasıl bir duygu yaşarım ya kendi kardeşlerim çıkarsa o zaman yıkılırım ne olucak bilmiyorum
(2,055 puan) tarafından
İşte ona göre canım çok zorlu bir durum inşallah alan kişi pişman olup tez zamanda geri yerine koyar
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Arkadaşımın evi de böyle soyuldu hiç bir dağınıklık yoktu altınları alıp kutuları bırakmışlar tabi bulunamadı 
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Polis çağırıp parmak izi aldirin
0 oy
tarafından

Bu duayı oku insallh hırsız pişman olur kendi getirir 

image

0 oy
tarafından
Aklıma ilk gelen eşin oldu günahını almayım ama öle sezdim
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Ya canım eşim almış olabilir bnce kimse böyle bişeye cesaret edemez gibime gelıyo birde aynı senin koyduğun gibi koymus lar yani sen biri evdeyken hep evdeysen o kadar uzun zamanı nereden bulacaklar, Allah yardımcın olsun canım Allah biliyor kimin aldıgın rüyamda göster diye dua et
0 oy
(384 puan) tarafından
Şeyh yada hocaya git anında bulursun
0 oy
(7,754 puan) tarafından

Inşallah bulunur benim de 4 sene önce nisan yüzüğün tek taş ve 5 taşım kayboldu hala bi umut bulurum diye bakıyorum etrafa helal para ile alınmış inşallah bulursunuz :ermm:

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Nerde sakliyodunki yatak odandakiler duruyomuş

Ortalik yeremi koydum

Tez vakitte Rabbim biriktirdiğinizden fazlasıni nasip etsin canim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İnşallah bulunur ya üzüldüm polise haber ver parmak izi alsın ve eve giren herkesten de parmak izi alınsın
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Çok üzüldüm yaa.. Bizim akrabanın da altınları çalınmıştı. Iyi bir imam dan söz ediyorlardı öyle duymuştum bu büyü yapıyormuş o çalan kişi balon gibi şişiyormuş bu sayede kimin çalındığı ortaya çıkıyor. 
0 oy
(5,534 puan) tarafından

İnşallah tez zamanda bulunur canım ben kaybolan eşyamı bulmak için İbrahim Ethem kürkünü dikem eğer kaybolan ...... Bulunursa sana ..... Okuyayım diyorum dua konusunda durumum neyi el veriyorsa onu diyorum hasta değilsem Fatiha suresi İhlas suresi gibi hastaysam da  Ettahiyyatü gibi 

0 oy
(1,368 puan) tarafından
Annemin de calinmisti baya altini ayni bu sekilde insallah bulursun
0 oy
(178 puan) tarafından
Canım yanlış anlama ama çok yakın arkadaşımın düğünden 1.5 sene sonra yüklü miktarda altınları çalındı evimize kimse girmiyor dedi bir iki defa temizliğe kadın almış ama o gittikten sonra altınlarını kontrol etmiş hırsızı evime o mu soktu acaba diye düşünüyordu ki polisler aileden biri hiç bir yerde zorlama yok dedi eşi de öğrenip napcaz o zaman ailedense daha kötü olcak dedi kız illa öğrenmek isteyince polis parmak izi aldı ve eşi çıktı. Kızın altınlarını bekarlık borçlarına yatırmış.
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Peki yem atsanız ortaya bu saydığınız kişilere. Deseniz ki polis geldi bir daha parmak izleri de buldu kimin olduğunu tespit edip bize geri dönecekler. Belki surat ifadesinden birşeyler sezersiniz . Belki de kendisi tutusurda itiraf eder.

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,150 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hazel33 (184 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 169 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Burcu1234 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 596 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ahmet Eren'in Annesi (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 3,363 göst.
11 Haziran 2020 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı

...