+1 oy
3,611 göst.
Aile kategorisinde (788 puan) tarafından
Kizlar iyi akşamlar benim yüklü miktarda altınım çalındı kim olduğu belli değil ama hırsız değil kapılarda camlarda hiç bişey yok dağınıklık kesinlikle yok birisi eliyle koymuş gibi almış bulmuş götürdüm altınları kutularını aynı benim koyduğum şekilde bırakmış saymak bakmak için aldığımda fark ettim aileden birisi ya benim kardeşlerim ya da eşimin ablası eniştesi kimsenin günahını almıyoruz şu demiyoruz ama evimize yabancı kesinlikle kimse girmez eşimin ablası eniştesi ve benim kardeşlerim burada duymuştum kaybolan çalınan bişeyler için okunacak bir dua diye bir kaç kişi yazmıştı onlar bu postu görürse yazabilirler mi Allah rızası için sizde dua edebilir misiniz kızım 1 yaşına girecek 20 gün sonra çok zor bir şekilde biriktirip kızımız için ev alacaktık kızımızın rızkı gitti hakkınızı helal edin uzun oldu 

38 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnşallah bulunur ama öz kardeste yapmaz bunu canım ya 
(788 puan) tarafından
İşte benim kafamı duvarlara vurma sebebim de bu evimize yabancı komşu akraba kimse gelmez girenler onlar şüpheyle ömür boyu yaşayabilir miyim hiç bilmiyorum
(25,224 puan) tarafından
Niye yapmasın canım kardeş kardeşi öldürüyo altını mı çalmayacak
tarafından
Bilmiyorum yani yabanci neyse ama kardeş olunca inanmak istemedim
-Reklam-
0 oy
(12,979 puan) tarafından
İnşAllah bulursunuz canım üzüldüm ya belli ki yakınınızda birisi. Komşu felan var mı haberi olan 
(12,979 puan) tarafından
Kız kasaya niye atmadiniz ki ?
(788 puan) tarafından
Ah ah keşke öyle yapsaydık demek istemiyorum keskeler geri gelmiyor maalesef
(12,979 puan) tarafından
Şimdi iki yere altın koymuşsun galiba yatak odamda kiler duruyor demişsin. Bu yeri bilen birisi ki hırsız elini attığı gibi bulamaz canım gözünüzü dört açın
(788 puan) tarafından
İşte bakacaz gözlem yapıcaz zaten bilen birisi asla herkesin en son aklına gelecek yer insanın yerin kolay olabilir ama en son aklına gelir bu bizim aileden birisi yatak odamdakiler duruyor onlarda bişey yok ama bileziklerim bütün ufak altınlarım gitmiş
(12,979 puan) tarafından
Sen nasıl fark ettin kuzum ? Bir de evine girip çıkanın yanında dur sakın ayrılma ya şuna bak yakınına bile güven kalmadı :(
0 oy
tarafından
Insallah bulunur gecmis olsun
(788 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşim
0 oy
(119,247 puan) tarafından
aayy ins bulursun yaa acaba kutusundan cikarip baska bi yere koymus olabilirmsin
(788 puan) tarafından
Kuzum 2 senelik evliyim 2 senedir aynı yerde ve aynı kutuda dururlar bileziklerini vs takmaya kıyamıyordum işin garip olan kısmı yatak odasında da altınlarım vardi Osmanlı tuğrası kolye yüzükler küpe vs onlar duruyor
(119,247 puan) tarafından
yaa ne bilim hani ben bazen bi yere bisi koyyom sonra unutuyom hani oyle bisimi acaba dedimde tuuh ins bulursun
(788 puan) tarafından
İnşallah canım keşke az miktar olsaydı ama çok yüklü bir miktardi 25 kuruşu koyarak biriktirdik o zoruma gitti
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İnşallah bulunur canım 
(788 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(474 puan) tarafından
Canım polise gitmelisin kutunun veya posetin  üstündeki parmak izlerinden bulurlar bu şekilde olmazz
(788 puan) tarafından
Polis geldi polis geldi ama aileden birisi kapıda camda bişey yok vs vs dedi kafayı yicem artık eşimde o zaman gerek yok öğrenince ne olacak dedi geri mı verecek yok dedi
(788 puan) tarafından
Bilipte ömür boyu arkasından konuşup günahına göreceğimize bilmememiz daha iyi ya öz kardeşler çıkarsa yıkılırız
(9,205 puan) tarafından
Çok yanlıs dusunuyorsunuz. Bulunmalı ki kim olduğu o kişiyle bağınızı koparmalısınz. Bugun bunu yapan yarın canınıza da kast eder
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Ya canım onun için bişi yapıyorlardı benimde küçükken ceyreklerimi çalmıştı.biri aynı dediğin gibi yerini bilen biriydi bariz baklayla bişi yapılıyormuş ama hatırlamıyom ki şüphe aldığın kişilerden aliyomussun sonra bişi yapiliyo hangi bakla siserse o kişide belli mi oluyomus neymiş ama dedim ya küçüktüm hatırlamıyom anneannem sağ olaydı sorardım belki bilen çıkar burda
(788 puan) tarafından
Keşke Allah rahmet eylesin canım benim
(4,431 puan) tarafından
Sağol canım cümlemizin olmuslerine inşallah bulursunuz altınlarını da
(788 puan) tarafından
İnşallah inşallah tek duam o şekilde giden gelmez de inşallah bir umut işte
(4,431 puan) tarafından
Belli olmaz canım Allah büyük sen gene bı polisi ara bence parmak izi alır en azindan
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Polise haber versenize canım onlar parmak izinden kameradan bulurlar 
(788 puan) tarafından
Canım ben ormanın ortasında oturuyorum kamera vs yok ki
0 oy
(6,053 puan) tarafından
InsAllah bulunur canim ya 
0 oy
(59 puan) tarafından
Aynı olayı yaşadı kuzenim kocası aldatıyor muş altınları aldattığı kadına takmış şimdide onla evlendi 
tarafından
Ohaa yok artık
(788 puan) tarafından
Allah herkese hidayet versin ne diyiyim ki tek duam alanın gönlüne bir ferahlık versin Rabbim eksik fazla hiç fark etmez getirip yerine koysun
0 oy
(179 puan) tarafından

Gecmiş olsun canim inşaallah bulursunuz gecen bi arkadaşa da atmiştim burdan inşallah bulunur   

image

(788 puan) tarafından
Ben bunu çok anlamadım kuzum ne yapıcaz
(179 puan) tarafından
Gerçi seninki kayıp değil çalınmıs ama yinede  dene istersen
tarafından
Bu dua gercekten cok işe yariyor okumani tavsiye ederim ne olursa olsun hemen bulursun altinlari
tarafından
İbrahim etem gömleği keten eğer..... bulunursa sana okuyacagım... fatiha böyle okunuyor dua istersen dene cnm inşallah bulursun rabbim yedirtmesin inşallah
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kız valla bilmiyorum ama kocan olmasın günahını almiyim da içime öyle doğdu 
(788 puan) tarafından
Kocam öyle zor biriktirdi ki kuzum onları asla asla asla öyle bişey yapmaz asla
0 oy
tarafından
Ah be kuzum evde saklamasaydin keske ben bu yüzden bankaya koydum inşallah bulunur kim aldisya insafa gelir koyar yerine çok mi vardı
(788 puan) tarafından
Baya vardı canım toplam 130 140 bini geçiyordu
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Ahhh kime guvencez artık öyle bir dünya ki çok geçmiş olsun 
(788 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşim kimseye guvenemeyiz en kötüsü de ömür boyu herkese şüpheyle bakıcam çok kötü bişey hırsız götürse götürdü dersin hırsız dersin biter fakat bu çok zor bir durum
(3,681 puan) tarafından
Hocaya felan mi gitseniz bazı hocalar alanı biliyor diye birkaç kişiden duymuştum
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Vicdan ve Allah korkusu kalmadı artık. İnşallah en yakın zamanda bulunur canım
0 oy
tarafından
Sen iyi düşün evine giren ve altınlarının yerını soyledıgın kım var bır de anıden bırseyler alan oldu mu çevrende araba, ev vs vs evını yaptıran bunları düşün sonrada suphelendıgın kısı ama emınsen git de Polıs parmak izi almış sonuç bekliyoruz falan ağzını ara
(788 puan) tarafından
Bende onu takipteyim zaten onu gözlemliyorum bakacam oyle kim olduğunu anlarım başka çaresi yok benim kardeşlerim de eşimin ablası eniştesi de polis geldiyse parmak izi için bizde gelelim dediler kafayı yemek üzereyim gerçekten
tarafından
Onlar neden gelıuorlarmıs pekı
(788 puan) tarafından
Hani parmak izi vermek için
tarafından
Benım kayınvalıdemın basına da gekmıs senı de uyurayım, kayınpederım almış altınları sormadan gıtmsı arsa vs almış kaynanam karışmasın dıye, sonra da ben almadım hırsız gırdı demıs seneler sonra soylemjs aldığı arsalar da beş kuruş etmez
0 oy
(482 puan) tarafından
Tuhaf!aklıma sadece esin geldi  .insan  beşer şaşar kocan yapmış olabilir. Gcmis olsun isnaallah tez zamanda bulunur canim :( üzüldüm vallz
(788 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ama kesinlikle eşimden beklemiyorum çünkü dışını tırnağına taktı biriktirmek için çok uğraştı asla
(482 puan) tarafından
Su zamanda deli para altında  Allah im çalanın ayağına dolaştirisn. İnan çok üzüldüm haber yok demi
(788 puan) tarafından
Yok canım bugün boş kutularını attım deli gibi açıp açıp bakıyorum psikolojim bozuluyor boş görünce
(482 puan) tarafından
Kıyamam tez zaman da çıksın insaallah. :(
0 oy
tarafından
Eşin ola bilirmi belki borç altına girip almiştir. İnşallah hemen bulursun canım ya kimse inşallah getirir 
(788 puan) tarafından
Yok canım borç altına giremez kendi iş yerimiz eşim yapmaz canım imkansız kızımıza ev alıcaz diye beklerken oda şok
tarafından
Asla deme valla eşim aldı götürdü 1 sene sonra haberim oldu benimde eşim öyle bişy yapmaz dedim alacaklar kapıya dayanınca götürmüş inşallah o değildir de yine aileden biri ola bilri kim eli ile koymuş gibi alır götürür ki onu orda bilen biri iyi düşün kim orda biliyor du altinlarını sende kaldirmiş ola bilrisn valla bu zmnda babana bile güvenmiceksin.
Genç kardeşin kaynın görümcen varsa gençtir cahildir alip götürmüş ola bilr
0 oy
tarafından
İnşallah bulursun canım ya üzüldüm gerçekten basit gibi değil kaybolan şey şu zaman da çok zor alınıyor 
(788 puan) tarafından
Çok zor çok canım Allah razı olsun inşallah bulurum
0 oy
tarafından
Maalesef aynı şey benim başıma da geldi. Eşimin kuzeni yatak odamdan altın ve eski bir telefon vardı onu çalmış. Ben onun yaptığına adım gibi emindim. Annesine dedik odasını karıştırdı buldu geri bize verdi. 
(788 puan) tarafından
Rabbimden tek duam alan kişinin kalbine gönlüne ferahlık versin eksik falan hiç fark etmez getirip bıraksın

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,146 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hazel33 (184 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 168 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Burcu1234 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 595 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ahmet Eren'in Annesi (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 3,326 göst.
11 Haziran 2020 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu

379,190 soru

11,350,869 cevap

34,820 kullanıcı

...