0 oy
1,144 göst.
Diğer kategorisinde (184 puan) tarafından
Suphelendigim birisi var ama emin olamıyorum kizlar üzerinden de zaman geçti ben bu kişi ile açık açık konuşayım mı gerçi itiraf edecek hali yok ama ne yapacağımı şaşırdım detaylı düşündükçe çalındığı gün bile ortada ve o gün evime sadece o kişi geldi ve sürekli benden çıkmayan kadın doğum yaptım 5 ay oldu 3 kere ya geldi ya gelmedi ben simdi napayim 

26 Cevaplar

0 oy
(597 puan) tarafından
Şindimi anladin çalındığını
(184 puan) tarafından
2 ay oldu anlayalı ama bisey diyemedim çalındığını biliyor ama suphelendigim kişi
(597 puan) tarafından
Ben durmaz yüzüne sen aldın biliyorum derdim bunu sende birakmiycam fln söyle korksun belki geri veriri.korkut biraz
-Reklam-
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Ne kadar çalındı altının canım 
(184 puan) tarafından
3 kolye 1 künye 3 tane yüzüğüm vardı canim
0 oy
(482 puan) tarafından
Polise gitt şikayetçi ol. Burada cevap araman yanlış.
(184 puan) tarafından
Üzerinden zaman geçti polis ne yapabilir ki bir desurekli evime giren bir kadın hani parmak izi falan olayı olsa zaten evimin her yerinden parmak izi çıkması normal kadının
(3,007 puan) tarafından
Altınları ulu orta koymadiysan sakladığın yerde parmak izi çıkması normal değil ama üstünden çok geçmiş polis sikayet talebini alir mi alsada ilgilenir mi bilemedim
tarafından
Neden üzerinden zaman gecirdin
(184 puan) tarafından
Hata bende zaten zaman geçti
0 oy
tarafından
Sıcağı sıcağına yapman gerekeni yapsaydın keşke artık zaman geçmişse çok zor canım 
(184 puan) tarafından
Malesef :(
tarafından
Kadının yanında polise verdik haber bekliyoruz falan de. Parmak izi öte beri alındı polis takipteymis diye söyle bakalım ifadelerinde herhangi bir değişiklik olacak mı. Eğer o kişi değilse günahını da almamış olursun. Malum gözle görülmeyen şey canım
0 oy
tarafından
Farkettıgın an polıse gitseydin keske yada suan napabılırsın kı aylar gecmıs nerden anladın birde
(184 puan) tarafından
Cmrts cumhuriyet altını vardı çantadan aldim bozdurma için pazar günü evdeydim pzrts doğuma gittim pzrts doğuma gittiğimde kadın anneme demiş ki evini temizleyelim annem diyor ki ev temizlerken herseyi ortada birakti ben hastalandım gidiyorum dedi diyor sali ben eve geldim zaten 2 hafta boyunca eşim de bende evdeydim ve yatak odasındaydim birinin alip gitmesi imkansız yani tek ihtimal kalıyor malesef
tarafından
Oooo Allah uzak etsın boyle ınsanları ya
(184 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(583 puan) tarafından

Çalındığı zaman polise gitmedin mi gittiysen şayet sormadılar mi şüphelendiğin kimseler var mı diye ? Ve o kadın hayla geliyor mu size eğer geliyorsa yerinde olsam yalandan varsa altın biseyin koy sehpanın üzerine ben çay yapacağım de çok ordan takip et eğer alırsa kesinleşir şikayet edersin paşa paşa alır altınlarını cezasını da çeker benimde fikrim bu tabi yine takdir senin. Geçmiş olsun bacım <3

(184 puan) tarafından
O kadar planli calisiyor ki aklın almaz canim altınları çalmadan 2 ay önce bana emanet altin verdi 10.gun sonra lazım.diye geri istedi bende tamam dedim yatak odasına geçtim peşimden geldi altınların yerini öğrendi eşeklik bende ki herkesi kendim gibi.goruyorum denekki yerini.degistirmek aklıma gelmedi bile
(2,448 puan) tarafından
Oha plana bak hakkatten
(583 puan) tarafından
Lanet karı ya ne duruyorsun söyle şikayet et şüphelendiğim kişi bu ve evime en çok giren çıkan bu bide planlarını soyle valla sinir oldum pislik ya
(184 puan) tarafından
İspat edemedikten sonra ne işe yarayacak canim bana uzak Allaha yakın olsun sadakam olsun dilerim ki maddi olarak değil sağlığından cikar o para
(583 puan) tarafından
Of ya :((
0 oy
(6,209 puan) tarafından
İyide sen nasıl çalınır çalınmaz polise gitmedin ki hemen onarmak izine bakardı daha sonra kadının evini falan arardı yani sende suç Sen neden hemen polise gitmiyorsun da şimdi şüpheleniyorsun Şahsen ben çalmış olsam ve aradan üç dört ay sonra gelip de bana sen mi çaldın desen yok derim yeni mi aklım başına geldi
(184 puan) tarafından
Eşeklik bende zatenn
0 oy
tarafından
Üzerinden bunca zmaan geçmiş şimdi mi ayaklanacaksiniz şüphe ettiğim kişi şimdiye kadar satıp yemiştir bile geri alamazsın altınlarını 
(184 puan) tarafından
Dogru yemiştir bile
tarafından
İlk anladığınizda hemen söyleseydiniz belki geri alabilirdiniz ama şimdi baya zman geçince kimse sana inanmaz qma inşallah ortaya çıkar Allah kimseye yedirmesin başkasının malinj
(184 puan) tarafından
Amin hani bir ümidim var cantasini altin kutusunu falan evinde görsem tanırım ama gerçekten rabbim ne evlatlarımın ne de benim boğazımdan haram lokma geçirmesin çok kötü rabbim ıslah etsin o yaptıysa da doğru yolu göstersin ne diyeyim ben gene alirim ama o nasıl verecek hesabını
tarafından
Aynen öyle verecek hesabi olmaz inşallah bulursun
0 oy
(119,224 puan) tarafından
Neler gitti gecmis olsun
(184 puan) tarafından
3 kolye 3 yüzük 1 bileklik
(119,224 puan) tarafından
Saglam goturmus gecmis olsun
(184 puan) tarafından
Sagolasin oyle oldu biraz
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Canım nie bukdr bekledin altının çalınmış polise gitsen oda aynısını dicek
(184 puan) tarafından
Ya dediğim.gibi kadının parmak.izi tüm.evimd3 var zaten bilemedim ki
(1,634 puan) tarafından
Arkasını bırakma madem bu zamanda azda altın yokmuş
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmesem de teyzemin de seninkilerin dort beş katı hatta daha fazlası çalındı diyebilirim o şey demişti altınlarımı çalana bir muska yapcam tuvalete bile çıkamayacak duruma gelecek doktorlar bile çaresini bulamaz bir tek bana gelene kadar itiraf edene kadar öyle böyle altınları alan ortaya çıktı ama altınlar geri gelmedi teyzem ortaya yem attı alan kişi yemi yedi sende öyle bir şey de belki gözü korkarda geri getirir veya itiraf eder
(184 puan) tarafından
Denemekte fayda var diyeyim bende bi hocaya gidiyorum muska yazacak diye bakalım tepkisi ne olacak o kadar soğukkanlı ki anlatamam yaa küçük kızı var 10 yaşında bebeğim 5 aylık kapıda karşılaştık apartmanda bebegi severken diyor ki ananen sana altin bileklik almadi mi annesi de yanındaydı laf ağzıma geldi geldi gitti heye aldi yerini soylim gelin alın dicektim sus dedim şeytana uyma
0 oy
(13,662 puan) tarafından
Gözünle görmedikçe asla bişey demr.

Belki esin götürdü.

Şahsen bnm amcam yengemin altınlarını çalmıştı .

Yengem yeğenlerinden suphelenmisti ortalığı ayağa kaldırdı.

Sonra nasıl olduysa amcam söylemis yani.

Evinize giren çıkan oldu diye kmsenin gunahini almayn
(184 puan) tarafından
Şuna inan ki eşim bile bilmez altınların nerde olduğunu tabi ki çok ikilemde kaldım gözümle görmediğim bisey için birini suçlamak çok.kotu kendimi çok kötü hissediyorum bazen kendimden utanıyorum böyle düşündüğüm için ama başka ihtimal kalmadı
(13,662 puan) tarafından
Bilemiyorum ben gözümle görmeden asla sen yaptın diyemezdm
0 oy
(1,228 puan) tarafından
Böyle durimlarda kimseye birşey denmez o caldiysa bile gözünle görmedn ve evet çaldım diye getiripte vermez oyuzdn geçmiş olsn keşke daha güvenli biryere koysaydin 
(184 puan) tarafından
Aynen öyle canım gözle görülmediği sürece bisey denmiyor güvenlik açısından suç benim kismetten cikmis artık sağlığınızdan çıkmasın ne denir ki bu saatten sonra
(1,228 puan) tarafından
Aynen öyle maalsf
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Bir bardak su iç o altının üstüne benimde 150 bin TL'lik altın gitti giren çıkan kişiler hepsi beli ama kimseden ses yok 
(184 puan) tarafından
Sana da geçmiş olsun canım rabbim bi şekilde çıkarır onlardan ben öyle düşünüyorum amma sağlık olarak amma maddi olarak çıkar elbet
(7,036 puan) tarafından
İnşallah biz bir şeyhin yanına gittik adam kim oldugunu biliyordu söylemedi a tarif eti ve tarif etiginden aynı o kişi girmişti evime ama şeyhin tılsımlı hastalikmis bir hastalığa düşecek iglesemeyecek yıllarca çekecek o hastalığı dedi ordan bileceksiniz kim olduğunu dedi ve tahmin etigim kişi hastalandi
0 oy
(444 puan) tarafından
Polise git parmak izine baksinlar. Eşimin halasinin altinlari çalındı gelinini ile gelinin kardesini sucladilar. Kadinlar yapmadik dediler mahvoldular. Anneleri de yanlarında yasiyordu kanserdi kizlarima iftira attılar diye diye vefa etti. İftira atilan kadınla ayni yerde yasiyoruz gider geliriz hiç beklemem onlardan. Parmak izleri de cikmadi zaten aklandilar ama hala kayinpederi siz aldiniz diyor. İftira çok kötü bir şey net kesin bilgi olmadan bence yapma. Polise git
(184 puan) tarafından
Kesinlikle çok kötü tabi diyorum ya bazen utanıyorum kendimden böyle düşündüğüm içi  ama ihtimal yok başka valla aklım şaştı acaba ben başka bir yere mi koydum diye evi didik didik ettim yok bulamadım
(444 puan) tarafından
Çok eminsen olabilir de canım kimseye tam anlamiyla güvenmezsin ama sorarsan kesinlikle inkar edip seni kötü gösterecektir kanitlayamayacagin birşeyi hiç söyleme ben olsam ilk fafkettigimde polise giderdim. Ve kesinlikle evine sokma
(184 puan) tarafından
Haklısın canım zaten onda elini ayağını kedti gelmiyor eskisi gibi bir de evden çıkarsaydik rahat edecektim
(444 puan) tarafından
Bence hiçbir şekilde sokma kırmamak için vs hep bu iyi niyetimizden kaybediyoruz
(184 puan) tarafından
Aynen canım herkesi kendimiz gibi bildiğimiz için oluyor böyle
0 oy
tarafından
Emin olmadan kimseyi suclama bence. Bizimde dolarlarimiz çalındı ama emim olamadığımız icin bi sey demedik
(184 puan) tarafından
Ya öyle tabi ama düşündüğüm zaman aralığında başka kişi gelmiyor aklıma bilmiyorum Allah şaşırtmasın insanız ogluyuz işte
0 oy
(17,703 puan) tarafından
Polise gitmeyi denedin inşallah? 
(184 puan) tarafından
Malesef kuzum gitmedim gitsem ne yapacaklar kapıda zorlama yok evde dağınıklık yok suphelendigim kişinin parmak izi her yerde
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Odamda kamera var o an takilmis ama bi  hackera verdim goruntuyu bulabilecegni soyledi.walla 3 5 gn icinde geldi geldi yoksa goruntusu elimde olacak polise vericem de bakim belki yer 
(184 puan) tarafından
Yemez kuzum onu 7/24 benim evinden çıkmıyordu zaten
0 oy
tarafından
Niye zamanında polise gitmedin ki 
(184 puan) tarafından
Canim dediğim gibi kadın surekli evime girip çıkan bir kadın parmak izinin her yerde çıkması normal
tarafından
E çıkarsa çıksın sorguda anlaşılır doğru mu yalan mı söylediği. Ayrıca evine giren varken sokaktaki insandan parmak izi alınmaz tabiki ondan suphelecekler
0 oy
tarafından

Ogun calindigna eminmsn bir kaç gün önce calinip o gün kadın gidnce fark etms olabilrmsn 

Bak birşey anltyim amcamin düğünü oldu 85 tane ceyrek çalındı nişanlı kızının yengesinden suphe ettiler kadina iftra attılar kadini rezil ettiler megerse düğün sahibi yengem altnlri cantya koyup gece catiya koymuş kimse cikmaz diye 
(184 puan) tarafından
Yukarıda anlatmıştım canim cmrts cumhuriyet aldim çantadan bozdurmak için pazar evdeydim pzrts doğuma gittim sali eve geldim ve sürekli evdeydim bu arada pzrts gunu kadın anneme diyor ki kapıyı aç evi temizleyelim annem de aciyor kadın is yaparken birden bire herseyi ortada bırakıp hastalandım ben demiş çekmiş gitmis annem de anlamaz oyle uyanık gözü açık değildir kadın çöp poşetiyle kapıya koysa bakmaz bu ne diye anneme de kızıyorum sen niye benim kapımı açıp kadını sokuyorsun ben yokken b.k mu götürüyordu evi dedim kendime de kiziyorm kadın altınların yerini biliyordu ben niye değiştirmedim herkesi kendin gibi bilirsen olacağı bu
tarafından
O zaman o kadın canım bnm evimde kimse gelmz biri gelse öyle olsa demkii o aldı oluyor acikca konuş annen alsın sana getrsn cay bahansi ile annen sen eşin oturun konustrn kurana el bastrn el ayak yüz hareketinden anlyan biride olsa çok iyi olur
(184 puan) tarafından
Peki hırsız olan biri sence kurana el basmaktan korkar mı bence korkmaz zaten Allah korkusu olsa harama el uzatmaz ama kocasıyla ve kendisiyle açık açık konuşacağım sanirim ya bu şüphe beni gerdi artık birde kiracimiz bunlar zaten 2 aydır evi bosaltmalarini söyledik
tarafından
Bence çağırıp guzlce konusun yalan söyleyen kişi mimik nasil olur bunalrida arastrn bizmde altnmz calindi köy yerinde kimseye birşey diyemmstik

İlgili sorular

+1 oy
38 cevap 3,594 göst.
3 Kasım 2021 Aile kategorisinde Kbensglsm (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 168 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Burcu1234 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 595 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ahmet Eren'in Annesi (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 3,322 göst.
11 Haziran 2020 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu

378,957 soru

11,343,410 cevap

34,809 kullanıcı

...