0 oy
706 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Trendyolda Allah'tan indirim var indirim mi bindirim mi anlamadım siz bebek bez ve ıslak mendillerinizi nereden alıyorsunuz

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım bende prima kullanıyordum ilk başlarda ama baktım çok pahalı bende başka markaya geçtim 
tarafından
Hangi markayı kullanıyorsun şekerim bende mecbur ucuz buldugumu alıyorum bebem natürel Sofia ne denk gelirse geçen bio sleepy indirimdeydi ondan aldım .. o kadar rakibi varken bu kadar pahalı yapılmaz ki ama ..
tarafından
Vallahi sorma kuzum bende jenny willy sofia baby turco hangisi önüme gelirse bir TL bile fark varsa arasında mecbur en ucuzunu alıyorum molfix hariç hangi bezi kullandiysam pişik yapmadı çok şükür molfix çok adi çıktı canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Marketten alıyorum canım Prima ıslak mendil de marketten alıyorum uni baby yada slepy
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Marketten alıyorum canbebe alıyorum pişik sizdirma hiç yapmadı şu anlık çok memmunum 50 adetini 50 liradan alıyorum 
tarafından
Can bebe bizim bebekte sızdırma yaptı çok zor bez seçimi biz kadınlar bile hemen pişik oluveriyoruz çocuklar nasıl sevmesin
(44,718 puan) tarafından
Bizde sıkıntı yok o yüzden bu bezde kaldim
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Ben oğluma 1 sene BİM'in bezini kullandım çok iyiydi sonra sleppy e geçtik Trendyol dan indirim gördüğümde alıyorum ıslak mendil de hangisi ucuzsa ondan alıyorum 
tarafından
Sleppy natural beğenmedim bizde sızdırma yaptı bio sunu aldım marketlere indirimli geldi oda büyük geldi bir numara büyüdüğünde kullanacağım bir kaç güne primalar bitecek bez arayisina girdim
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bez olarak molfix kullaniyorum canm denediklerim slepyy prima molfix sofia bayb turco ve bebem natural denedim

Primayi bir paket yenidogdugunda kullandom snra slepyy gectim 2 aya kadar onu kullandim sizdirma yapti surekli islaniyordu sonra molfixse gectim cok memnunum oglumun gece altinu hic degistirmiyorhm digerlerinde degistiriyordum hemen uyaniyirdu snrada uyumuyordu snra pahalu gelince bayb turco aldim oda sizdiriyor gece 3 defa degistirmek zorunda kaliyorum sofia denedim 10u deneme paketini oda gece degisim istiyor yaklasik 6 7 saat kuruluk saglamiyor bebem natural dene bunudan geldi denedim oda mukemmel bir bez kuruluk olarak koku olarak parfumlu galiba yada kremli ama guzel bez suanda molfixle devam ediyorum ama bu bitsin bebem natural alacagm islak mendilde de ilk aylarda sleppy simdi baby turco aliyorum bende hepsi burada indirimin de stok yaptim 24 paketini 60 tlye aldim islak mendilin
tarafından
Öyle yapayım canım bebem natural kullandım ondanda memnun kaldım Molfix sızdırdı benimkinde Sofia da iyi geldi can bebe sızdırdı .. şimdi bio sleepy aldım küçük kalıp oluyor dediler 4 numara kullanıyorum 5 ini aldım büyük geldi .. dediğin gibi bebem natural güzel bez önlem de iyi diyorlar da hiç kullanmadım bir arkadaş evy baby i önerdi kocam maaşın yarışı demek bir bez ve ıslak mendil valla dogduluga gelenler çamaşır getireceğine bez ıslak mendil alt değişim ortuleri getirse daha çok makbule geçer :-D erkek bebeği birde cisi önde biriktiriyor bez seçimi zor oluyor halı ile
(1,763 puan) tarafından
Evet cnm benim oglumda cok cis yapar mesela gunde hala cisli 3 4 saate bir almama ragmen dolu dolu olur geceden sabaha kadae 3 kez degistirmek zorunda kaliyorum bu seferde uyaniyor uyumuyor molfix en guzeliydi gece 12 de bagliyorum sabah 8 e kadar duruyor ustune cikmiyorda bebem naturalde de cikmadi bezlerin hepsi pahali ya aralarinda cok bir farj oynamiyor prima disinda
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Başkası yaramadı 189 TL ye alıyoruz ayda 3 kutu 570 oluyor. Islak mendil de 32 TL oldu 100₺ de ona düşün bezi bırakınca zengin olcaz 
tarafından
Ya anasını şuraya bak altın gibi artışta birde çok zam yapıyorlar bebek bezini bebek seçiyor malesef bende primalar bitsin başka bez alacağım gerçi Sofia güzel geldi biri de evy baby demiş onu deneyeyim
(13,202 puan) tarafından
Çok komik artık rakamlar yaa
0 oy
tarafından
Gereksiz pahalı bende sleppy kullanıyorum bezde ıslak mendil de e bebek yada 101 den aliyorum 
tarafından
Şimdi markete gelmiş bir numara küçük oluyor diyorlar diye bio şunu 5 numara aldım büyük geldi normalde 3. Aya yeni girdi bebegim Prima pampers 4 numara kullanıyordum
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Zamanında bende o hatayı yaptım ama içeriği temiz değil kullanma canım
tarafından
Ne kullanayım şekerim
(7,768 puan) tarafından
Kuzum instagramda mühendisinoglu sayfası vr takip et adam içeriği temiz ürünleri araştırıyor canbebe sleepy babyturco minies bebeland molfix bunlar içeriği temiz olanlar
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Dün ben de hepsiburada dan baktım sözde indirimli 116 tane bez 200 lira. Prima başladık değişmedim de almak mesele 
tarafından
He ya bu ne böyle zengin bezi oldu çıktı iyice artık zenginler kullanacak sadece
(1,092 puan) tarafından
Öyle kuzu değişmek de istemiyorum korkuyorum mecbur alacaz
0 oy
(606 puan) tarafından
Turkuaz marketten. Daha uygun
tarafından
İlk kez duydum kız hemen bakayım
0 oy
(9,238 puan) tarafından
8 9 ay prima kullandm sonra evy babye gectim super bi bez tavsiye ederim
tarafından
Onu hiç denemedim canım birde onu deneyeyim bebem natural Sofia sleepy Jenny willy hepsini denedim birde bunu deneyeyim boyutları nasıl kimi bez küçük model oluyor kimisi büyük Prima 4 aldım 3. Aya yeni girdik anca oluyor evy baby kaç numara almalıyım
(9,238 puan) tarafından
Evy babynin bir tık kalıbı buyuk gibi 4 alsan olur canm
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Ben normalde migrosuun kendi markasını kullanıyordum minies ama migros Cook gzuel indirim yapmıştı 40li kilot bez Molfix 25 TL yrr düşmüştü 120limolfix normal olanları 72 TL ye düşmüştü ondan aldım indirim takip ediyorum ıslak mendilde hiç değiştirmedim minies kullanıyorum 

Miniestenden molfixdende çok memnun kaldım 
tarafından
Bende indirim takip eder oldum bio sleepy alıyorum artık marketlere indirimli gelince .. iyi batmıyor diyorum Prima o kadar çok farklı marka kullanan var ki bende Prima kullanıyorum ama bu bezler bitsin alamayacağım
(1,539 puan) tarafından
Aynen canım geçen çiçek sepetinde varmış 9 saatlik indirim çok gzuel düşmüş fiyatlar ama yetişemedim bildirimleri açıyorum netten geliyor eşim migrosta oda ordan alıyor
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Az önce Hepsiburada dan sipariş verdim sleepy 144+144 tane 190 TL tanesi 65 kuruş falan oluyor
tarafından
Bende bio sleepy alayım marketlere indirimli geliyor 80 tanesi 75 TL anam Prima ne böyle dedim kullanıyordum ama artık kullanmayacağım bütçe dayanmaz
(9,009 puan) tarafından
Ben ilk doğduğundan beri sleepy kullandim bı sorun yaşamadım
0 oy
(3,551 puan) tarafından
 9 lu paket prima pure ıslak mendile 165 lira para verdim 3 tane 60 lı beze 289 lira verdim premium care bez de.. Kaliteli bez. Hele prima harmony çıktı. O daha güzel. 
tarafından
Vay giden paraya bak bende premium care kullanıyordum hakkından gelemedim ne ucuz ise onu alıyorum  artık
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Kaliteli oldugu icin olabilir mi???  Ogluma premium care bez ve mendil kullanmistim 7 yil once ikisinden de memnundum. 30+6 haftaligim yine prima premium care kullanirim. Çok iyiydi çunku ozamanlar.
tarafından
Bende ondan aldım hep canım artık 4 numaraya geçtik pampers aldım oda güzel ama bütçe dayanmıyor başka markalara yöneldim artık
0 oy
(5,507 puan) tarafından
Allah için adamlar 10 numara bez yapıyor benim çok hoşuma gidiyor her konuda 

Valla Trendyol da normal marketten aldığımdan pahalı geldi bana hesap yapıyorum yapıyorum pahalı 

Bende geçen hafta başka markaya geçtim artık çok pahalı 2 çocuk birden zorluyodu 

Islak mendili de Molfix alıyorduk artık unibaby alıyoruz 
tarafından
Uni Baby gerçekten on numara ıslak mendilde markette daha ucuz Prima markete geldiğinde alıyorum anca ama artık ucuzlamiyor zam üstüne zam yapıyor şimdi hangi marka alıyorsun canm
(5,507 puan) tarafından
Evet canım en son 80 şimdi şimdi ne durumda bilmiyorum sleepy ye geçtik bakalım da bebem natural de çok iyi diyo bir arkadaşım
tarafından
Bebem natural kullandım oda iyi ama içeriği pamuk gibi böyle bezler gibi renkli değil düz beyaz sadece
(5,507 puan) tarafından
Hiç kullanmadım canım bilmiyorum hangisi bebeğim için iyi olursa onu alırız
0 oy
(119,355 puan) tarafından
en kalitelisi oldugu icin iyi olan hersey pahali malesef

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 214 göst.
18 Ekim 2021 Aile kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 938 göst.
29 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu