0 oy
449 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Kızlar yıllık izin aldı 18 gün toplam 18 gün ablasının nedeni vardı o nedenden İstanbul'a gitti gelmedi orda kaldı çok özlemiş eskiden orda yaşıyordu bugün geldi yarın ise başlıyacak bir saatini benimle geçirmedi ya bir saat sürat asıyorum konuşmuyorum anlamıyor triplere giriyorsun diyor bana konuşsam kendini haklı çıkarıp duruyor yani komussamda anlamıyor kızlar ben ondan bir saat istedim vermedi ya şimdi bana triplere giriyorsun diyor napsam yaramıyor yaramıyor napayım lütfen bir fikir verin bana

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Esinle gitme şansın yok muydu 
(7 puan) tarafından
Gittikleri araba doluydu cnm birde küçük cocuklarim var virüs varya korktum cnm eşim gel bile demedi ki hem
tarafından
Düşüncesizlik gerçekten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sende gitseydin eşinle 
(7 puan) tarafından
Gittikleri araba doluydu birde eşim gel bile demedi ki
(1,060 puan) tarafından
Ne demek araba doluydu gel demedi. Eşinin yanında öncelikli olması gereken sensin. Önce bunu empoze etmelisin eşinin aklına. Kusura bakma ama seninde hatan var.
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Konuş bence kendini duygularını anlat suçlamadan 
(7 puan) tarafından
Konuşsam da anlamıyor cnm her daim üste çıkan bir tip
(1,068 puan) tarafından
Suçlamadan konuşursan kendini aklama çabasına giremez sen kendi duygularını hislerini anlat
(11 puan) tarafından
Güzelce anladığı dilde anlat canım bazilari aileci oluyor aradaki dengeyi sağlamak zor benim eşim bosaa surecindeyim ailesinin her dediğini yaptığı için ayrılıyoruz herşeye tahammül ederim ama yok sayilmaya ve başkasının kuklası olan bı insana tahamul etmeye asla dayanamam cimrilik de varsa yanında hiç ugrasamam
0 oy
(15,869 puan) tarafından
18 günlük ne nedeniymis bu bacimmm????
0 oy
(670 puan) tarafından
Aran nasıl ailesiyle 
0 oy
(136 puan) tarafından
18 gun cocugundan nasil ayri kaldi ya
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bu erkekleri anlamak imkansız kendin bilirsin de sende trip at gerçi trip atsanda adamın izni bitti izni bitmeden diyicektin cnm okadar kalma diye 
0 oy
(8,299 puan) tarafından
18 gun nasıl kaldı  benım esım askerde ozledım dıye kafayı yıcek gec mesaj yazem hemen nıye yazmıyon der 
0 oy
tarafından
Suratına bakmam odama da almam çekyat köşelerinde uyusun 
0 oy
(514 puan) tarafından
Ablasina gtti madem seni neden goturmedi
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Senede bir sefer alınıyor bu yıllık izin ve onun hepsini benden ayrı geçiriyorsa burnundan getiririm. Hatta gittiği günden başlardım 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Şartlar ne olursa olsun ben beraber gidelim derdim. Yıllık izninde yanımda olmayacakta ne zaman olacak? 
0 oy
tarafından
Bence haklısın bunu düşünmesi gerekiyordu eşlerin bu kadar bencil olmasına çok kızıyorum
0 oy
tarafından
Simdi bu sizin esinizmi yani ee ben öyle adamla zaten evlenmedim hadi evlendim valla ben çekemem boyle tipleri ben olmuycam gidicek çok zor
0 oy
(1,221 puan) tarafından
Ohaa yani şaka gibi 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 196 göst.
21 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,442 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 434 göst.
13 Ağustos 2024 Aile kategorisinde gggfffmmm (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.