+1 oy
446 göst.
Diğer kategorisinde (345 puan) tarafından

image

birinde 80 dıgerınde ise suandaki kilomdan 4 kilo fazla halim evet 52 kiloyum ve bunu ben basardım azmettım dıyetısyene gıttım listemde ne yazıyorsa harfi harfine uydum cunku olmak istedıgım vücüt bu degıldı bol bol su ictim yuruyus yaptım bazen cok yoruldum herseyden vazgecmek istedım ama asla pes etmedım cunku bir hedefim vardı unutmayınkı kadınlar isterse hersey ama hersey olur ❤❤❤❤

15 Cevaplar

+2 oy
(2,613 puan) tarafından

Dunyalari yemiş biri olarak bakiyorum resme agzima çekirdek dikarak bende yaparim ya diyorum 

Midem guruldayarak nah yaparsin diyor :devil:

(345 puan) tarafından
Ahaha banada oyle oluyodu canım ama ıyı bır dıyetısyenle ilerlemek en mantıklısı
(2,613 puan) tarafından
Diyetisyene gidiyorum zaten bu halimi gorse yuzume tukurur :))
(345 puan) tarafından
Arada olur oyle seyler esımde dıyette oda habıre yıyo haftada 1 kilo verıyo o verıdıgı kiloya guvenıyo❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Brnde acim pes etmek istiyom ama vicdanim birakmiyor acliktan ölüyorum 
(345 puan) tarafından
Kız ye ye ama az ye ölmeyecek kadar ❤
0 oy
tarafından

Tek kelime ile bravo 

Kilolu ve kilo vermek isteyen ama nefsine sahip çıkamayan yemeye devam eden kadınlara destek ve güç ver bu fotoğrafın ile tebrik ediyorum seni <3
(345 puan) tarafından
Cok tesekkur ederım canım iatek ve azim tek care bu❤
tarafından
Bende çok istiyorum ama emziriyorum sütüm azalır korkusuna yiyiyorum  :(
(345 puan) tarafından
Emzıren anneler icinde cok guxel dıyet programları var canın hem kilo verıyosun hemde sütün ve süt kaliteni arttırıto❤
0 oy
(2,291 puan) tarafından

Kilolu halin daha güzel :D

(67 puan) tarafından
Her kadın güzeldir❤
(345 puan) tarafından
Alam mı verdigim kiloları
(2,291 puan) tarafından
Al al kadinin kalcalisi demisler jajsjsh :))
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Helal olsun sana, inşallah ben de başarırım
(345 puan) tarafından
Sen yeterkı iate canım basarırsın tabıkıde ❤❤
(5,132 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Before /After bende de var ama atamam helal olsun sana 

Azminden öpüyorum 
(345 puan) tarafından
Cok tesekkur ederım canım kutluyorum seni ❤❤
0 oy
tarafından
Uuuu bacım helal olsun nerden nereye gelmişsin maşallah tebrik ederim 
(345 puan) tarafından
Cokk tesekkur ederım canım benım ❤❤
0 oy
(928 puan) tarafından
Bende 95 ten düştüm 58 kiloya sonra hamile kaldım 85 oldum sonra yine düştüm 68 e yine hamile kaldım şu an doksanim hamileyken midem kaziniyor sanki yemesem başım dönüyor bulanıyor midem ağrı giriyor çok acayip ya 
(928 puan) tarafından
İlk kendim ekmeği filan kestim bol su içtim 87 ye düştüm sonra diyetisyen e gittim verdim 58 oldum sonrada öğrendiklerimi uyguladım işte verdim Leslie filan yaptım
(928 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah ya  :)  ❤️
(2,052 puan) tarafından
Sende de öncesi sonra si varmi görmeyi çok isterim motive amaçlı
(928 puan) tarafından
Yok valla  telefonu değiştirince gitti hep fotoğraflar bilgisayar da atardım yoksa beni gören tanımadı ama annemlere gittim memlekete komşular kardeşime diyor kuzenin mi :)))
(2,052 puan) tarafından
Ahahaha oda iyimis keşke bende verebilsem bu kilolarımi boğazımı tutamıyorum ki benim diyetim bir yiyeceği görene kadar sonra diyet miyet kalmıyor aff
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Valla helal olsun böyle azimli insanları gördükçe mutlu oluyorum inşallah bende zayıflarım yaa
(345 puan) tarafından
Zayıflarsın kuzum sadece irade ve kararlılıkla herseyı basara bılırsın ❤
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Helal olsun canım MaşâAllah. Tebrik ediyorum seni darısı başıma :))
(345 puan) tarafından
Amınnn canım benım Allah razı olsun ❤❤
0 oy
tarafından
Kaç ayda verdin acaba bayilrimmm azminee
tarafından
Yaaa dört ay baya az bende 75 filanim istiyomm yaaa ne yapsamm
(345 puan) tarafından
Canım durumun ıyoyse bır dıyetısyenle baslaya bılırsın cunku en guxel ve kalıcı sonucları dıyetıayenle alırsın
tarafından
Yaa durumum iyide eşim hiç istemiyo kilo vermemi o yüzden kadirip belki giderim mm
(345 puan) tarafından
Yaaa aklıma nr geldı bıryerde okumustum adam sureklı karısına yemek yedırırmıs kilo alsında benı begenmemezlık yapıp benı terk etmesın dıye o geldı aklıma ama esınle konusa bılırsın canım guxel bıf sekılde kilo vermek iatedıgını kilonun senın saglıgını etkıledogınden bahset mesela
tarafından
Yaa 21 yılık evliyim ve çok zayıftır ilk 15 sene eskisi gibi olma canım diyoo genç kız mısın güzel böyle falan filann
0 oy
tarafından
Elimde yarim ekmek peynir zeytinle fotoya bakiyorum su an sjajsjsjsjajs 

Helal olsunnnn diyorum mukemmelsin.
(345 puan) tarafından
Ekmek arası zeytınr bayılırım bak canım cektı şimdi günaha sokma benı ❤❤
tarafından
Yok yok uyma şeytana ❤️
(345 puan) tarafından
Temem ❤❤
0 oy
tarafından
Boyun kaç kuzum
(345 puan) tarafından
1.55 canım kısa kaldık bacım ❤
tarafından
Yok kız ondan sormadım ilk fotoyu kendi kiloma benzettim kilomuz hemen hemen ayni orda bende 75 im acaba dışardan böyle mi gözüküyorum diye soracaktim kendimi beğenmiyordum böyleyse hiç fena degilmsiim diycektim☺☺
(345 puan) tarafından
Kadınlar her halıyle guzeldir ❤❤Kız hıc takma ben artık kilo verıcem dıye kafayı bozmustum
0 oy
tarafından
Ay bende böyle olmak istiyorum iradem yok diyetisyene gidecek vaktim yok kızlara tek bakıyorum param da yok irade çok önemli her gün aynada kendime aglıyorum ama hiç spor yapamıyorum yemek yemesem yemiyorum vallahi ama spor yapmaya iradem yok benim ya 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 687 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde Ozgeceylin (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 746 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 354 göst.

379,583 soru

11,363,082 cevap

34,840 kullanıcı