0 oy
464 göst.
Diğer kategorisinde (1,253 puan) tarafından
Ben oğlum öldüğünde istedim yalan yok halada bazen istyorum şuanda covidim ölümü yine ensemde hissediyorum deltaymiş. Ölmekten korkmuyorumda cocuklarim bensiz ne yapar diye korkuyorum? Olmeyi istediginiz anlar oldu mu hayatinizda?

19 Cevaplar

+1 oy
(4,589 puan) tarafından
Bebeğim yokken istedim. Şimdi istemiyorum onu bırakmaktan korkuyorum. 

Allah sabır versin...
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ölmeyi hic istemedim allah o duruma dusurmesin kimseyi ölmek çozum degil ama oteki dunya zor.cikis yok aksine ölmekten cok korkuyorum oglum var iman eksiligim den.belki dini görevlerimi yerime.getirmedigumi bildiğim için cok.korkuyorum ölümden ben
(1,253 puan) tarafından
Bende evladimi kaybetmeden önce cok korkardim. Ama şimdi diyorumki eger cehenneme gideceksem cehennemde yandiktan sonra evladima kavuşmak varsa  seve seve gidip yanayım.
+1 oy
(3,205 puan) tarafından
Bu soruya cevabı evet olanların da ne kadar günah olduğundan haberi var ama hayat bazen öyle bir çıkmaza koyuyor ki, o yuzden Evet yazanların imtihanlardan gectigi çok belli..  Kisacası bir zamanlar Evet :/

Şükürler olsun ki  Rabbimiz var..
0 oy
tarafından
İlk çocuğum öldüğünde bende ölmek istedim hata 22gun içimde kalmıştı kürtaj olmak istemedim anemon zoruyla kürtaj oldum Allah sabır versin snaa evlâd acısı kolay değil 
(74 puan) tarafından
Kiz 22 gun içinde kaldı sana zarar vermedi mi peki
tarafından
Benimki 1 ay kaldı
tarafından
Anesi sever kızını yoo zarar vermedi acil alınması gerek dedi seni zehirlemis de olabilir dedi ben eşimi bekledim oda görevdeydi pazartesi alinmaliydi bn persembe gittim kürtaj oldum
(74 puan) tarafından
Hmm ben bir sure sonra anneyi zehirlemeye başlıyor diye biliyodum şaşırdım ondan basın sağolsun bu arada canım.
tarafından
Teşekkür ederim canm doğru
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Öldürmeyi istedim dan dan dan:))))))
(1,253 puan) tarafından
Gerçek tenmi
(7,654 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah yok canım çok şükür daha o radde ye gelmedim
(1,253 puan) tarafından
Allah seni emi
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Kızım yokken üzüldüğümde kızdığımda isterdim. Şimdi kızım var istemiyorum kime bırakırım onu ne yapar allah korusun 
(1,253 puan) tarafından
evlat cok guzel bir nimet allah kimseye evlat acisi gostermesin
(1,092 puan) tarafından
Amin kuzum Allah sana da hem sabır hem şifa versin
0 oy
(446 puan) tarafından
Annem beni kucukken babama birakti gitti o zaman olmek istemiştim annesiz napcağimi bilmiyordum ama şimdi ben anne oldum cok mutluyum :))
(446 puan) tarafından
Evet canim lütfen sende çocuklarin icin 4 elle sarıl hayata
(1,253 puan) tarafından
Zaten onlar olmasa herşey bitmişti benimmicin
tarafından
Hep duyuyoruz ama böyle yakınından biri olunca kötü hissediyorum sana o kadar sarılmak isterdim ki şuan 'ne kadar içime dokundu yazdigin Seda hemde benim ahiretligim canparem canımın içi arkadaşımın adıda Seda ayrı bi hüzün kattı nedense
(446 puan) tarafından
Ya canım hep neden doğdum diye isyan ediyordum anne birakti gitti baba desen karı kız peşinde 3. Evliliğini yapti allah razı olsun babaannem bakti dedem okuttu ama hiç anne baba sevgisi göremedim inşallah kızıma iyi bakabilirim tek derdim bu artık üzülmüyorum yaşamak için nedenim var :)
(446 puan) tarafından
Ayrıca teşekkur ederim sarılmış kadar olduk ne kadar iyisin :)
0 oy
tarafından
Evet mesela bugün 
(1,253 puan) tarafından
Gerçekten mi ne oldu
0 oy
tarafından
İstemedim allahın gücüne gider Allah verdiği canı kendi alır düşünmesi bile günah 
0 oy
tarafından
Kızım öldüğünde istemiştim. Simdi istemiyorum oğluma benden sonra kim bakar iğlum nasıl bensiz kalır. Rabim sabır versin bebeyin için
(1,253 puan) tarafından
Karnindami öldü cnm basın sagolsun
tarafından
Ewt doğuma 1 hafta kala kalbi durmuştu. Sağol cnm allah razı olsun
0 oy
(2,627 puan) tarafından
Bazen istedigim olmustur ama cok gunah 

Hem korkuyorum hem hayattan bikinca bitsin oleyim diyorum ama 2 oglum var onlari kimseye emanet edemem yalniz olduklarini dusundugumde deliriyorum 

ALLAH SANADA SABIR VERSIN
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bir kere öldü bebeğimi kaybettiğim zaman ama iyiki bisi olmamış olsa kızım canım meleğimi goremicektim herseyde vardır bir hayır güçlü olmalıyız çok şeyler yaşadım yıkıldım şuan kanser oldumu öğrendim gene yıkılmadım herkez beni dipte olur diye düşündü guluyorum güçlüyüm kızım var eşim var ben onlar için yasiyorum güçlü olmak zorundayim birkere umudunu kesersen ömür boyu cekicen acılar yada elde edecegin  güzellikler göremezsin bu yüzden bir kere düşündüm o an o düşünceyi sildim ben canım 
(2,052 puan) tarafından
Yaaaa çok geçmiş olsun çok üzüldüm
(1,253 puan) tarafından
Bende oğlumun ölümü beni kahrettigi için hergun aglamaktan hep dusunuyodum hu kadar uzuntuyle nasil kanser olmuyorum ben diye. Benim düşündüklerimi yasamissin allah yardımcın olsun tez vakitte sifani versin çok üzüldüm
(4,061 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim önümüzde ne olucani bilmiyoruz her gelen iyilikle kötülükte başımızın üstüne hersey bir imtihan buyuzden hep iyilik beklemiyorum artık bunu anladım Bn bir iyilikle birde kötülük geliyor ben buna hazırladım hep kendimi şimdi iyiliğimi bekliyorum o derece herseye umutla bakiyorum
0 oy
tarafından
İstemedim ama bazen annelik duygusu sanırım bazen kızıma bişi olsa ALLAH o dk benide alsın diyorum
(1,253 puan) tarafından
İşte ben o duyguyu yaşadım oglumu mezara koydum o an
0 oy
(93 puan) tarafından
Hemen hemen  hergun insanda yaşama hevesi birakmiyolarki bu dünyada yüzüm gülmeyecek anladım 
(1,253 puan) tarafından
Sana ne oldu
(93 puan) tarafından
Valla ne sen sor ne ben söyliyim kaderim değişmiyor ilk evliligimde dayak küfür var diye ayrıldım ikincide aynı ilk başta ben derdimi anlatinca sana vuran eller kirilsin ben dayaga karşıyım falan diyodu şimdi kendi aynı şeyi yasatiyo ilk evliligimde ne yasadiysam aynisini Buda yaşattı oyuzden bıktım artık mutsuzum birakmiyorda napicam bilmiyorum
(1,253 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ne dyim  dayaga kesinlikle karşıyım ama şuanda yuvanida yik dagit hemen diyemem. Alttan al biraz baktin degismiyor devam ediyor ayril gitsin. Cocuk falan yapma sakin
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Aksine ölümden çok korkuyorum.  :(

Rabbim size şifa versin inşallah. 
(1,253 puan) tarafından
Teşekkür ederim ben korkmuyorum beni orda bekleyen biri var
0 oy
tarafından
Evet istedim eşim askere gittiğinde hamileydim döndüğünde değilsin eşimin yüzüne bakamadım kürtaj olduğum gün keşke dedim
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Oldu hemde Cook 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Normal doğum yaotigimda ölmek istedim o an dogunhanede çok zorlandım doğumda 
(1,253 puan) tarafından
Onu bende yaşamıştım camdan atlicaktim o derece 3 gunnboyunca doguramamistim
(1,703 puan) tarafından
Inna bende dogumhanedeki camdan atlamak istedim :((
0 oy
(247 puan) tarafından
Kızımdan önce hep derdim keşke ölsem diye Allah affetsin  9 aydır dilimde tek bi kelime ben ölsem kızıma nolcak aklim hep kızımda simdi hamileyim sezeryan olcam sadece aklımda tek bi soru ya olursa Rabbım o zaman ölümle ilgili ettiğim duaları o gün kabul ederse çocuklar napar bunu düşünmek zaten beni öldürüyor 
(1,253 puan) tarafından
Birebir aynısını yaşadım canim ya ben de sen gbi ölürüm inşallah diye oturdum namazda bile dua ettim sonra pişman oldum doğuma girdim az kalsin ölüyor dum ucundan döndüm
(247 puan) tarafından
Bende acil sezeryan oldum ölümden döndüm şükür hiç bisey olmadı ama şuan hamileyim cok korkuyorum Rabbım yardım etsin bizlere
(1,253 puan) tarafından
Hayırlı doğumlarin olsun kötüye yorma atlatican inşallah
(247 puan) tarafından
Sagol canim  Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
70 cevap 631 göst.
29 Aralık 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 553 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 361 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Rabia demir (80 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...