0 oy
63 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (40 puan) tarafından
Merak ediyorum orda normal dogum yapan varmi ? Nasil ilgililermi. Yoksa umursamiyorlarmi. 

3 Cevaplar

0 oy
(12,512 puan) tarafından
Ben orda yaptım memnun kaldım ilgi güzel temiz hastane bebekle de baya ilgililer 
(40 puan) tarafından
Evet hastane temiz yeni yapildi zatende ben oraya sancim varken gitmistim kimseyi almadilar yanima yat kalk ustnu cikar bilmem ne dogrulamiyodm ztn sancim oldugu icin gosterdikleri tavir beni cok korkutmustu o yuzden dogumumu orda yapmamistm ilk kizimda ozele gittim simdide bosa o kadar para vermek istemiyorum merak ediyorum nasil diye dogum acaba
(12,512 puan) tarafından
Valla ben sancılarla acile gittim nst çekti açılma çok az yürü koridor da dedi 6 santim olana kadar yürüdüm durdum en son doğumhane ye aldılar orda da suni verdiler yatakta sancımı çektim gelip doğurttular falan kimse azarlama Dı bişi demediler bütün mesele dediklerini yapmakta aslında hatta bazıları çok iyi ilgilendi bana iyileri denk geldi bide sen zaten tecrübeli sin çok zorlanacağını sanmıyorum inşallah iyileri çıkat karşına
(40 puan) tarafından
İnsallah nasipse oraya gitmeyi dusunyorum bu dogumumda ama neyle karsilascami bilemiyorum insallah iylerle karsilasirim.
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ablam orda yaptı çok memnundu.  Geçenler de bı arkadaşıma da orayı önerdik oda iyiki oraya gitmişim dedi. 
(40 puan) tarafından
İnsallah bizede iysi denk gelir
0 oy
(16 puan) tarafından
Doğum yapanlar şartlar hakkında biraz bilgi verebilir misiniz.Ben de çok merak ediyorum.Sancı odaları,doğumhane vs nasıl oluyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 38 göst.
31 Ocak 2024 Aile kategorisinde Meleniko (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 30 göst.
0 oy
2 cevap 76 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ukonetsret (4,589 puan) tarafından soruldu