0 oy
1,275 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

ben burclardan yola cikarak ve hissettiklerime yazacagım tutar tutmaz orasini bilemem ahaha    

esinizin ve sizin burcunuzu yazin hanginiz hangi burc belirtirseniz sevinirim uyunuza bakim:))

nor: abooo yorum yagmis nasil yetistiricem biraz bekleticem hepinizi fjdnjfjf

ikinci not : pisman oldum bu soruyu sorduguma chendjdn yetisemiyorum asla

ucuncu not; uyuyorum geri kalan yarin kizlar❤️❤️

119 Cevaplar

0 oy
(242 puan) tarafından
Ben Yengeç eşim koc Hadi bakalım:))
(228 puan) tarafından
yengeç kadını koça göre biraz asil ve ağırdır ancak öbür yandan da çocuksudur koç erkeğinin durmak bilmeden ilgi istemesi  surekli sevgi beklemesi biraz yorucu olabilir ama yengec hic pes etmez sevgi vermek dogasinda vad
(242 puan) tarafından
Kesinlikle çok doğru ilgi göstermekten iliklerim kurudu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben yay eşim kova
(228 puan) tarafından
kovaya katlanmak biraz zor olsada sen basariyosun canim yay mükemmeldir seks eğlence gülme muhabbet zeka vb. hepsi. daha olgun ve mantiklidir
kovada dikkat cekmeyi seven bagimsizliga asiri duskundur. Buarada birbirinize asiri guveniyorsunuz birbirinize hakimiyet kurmak istemiyosnz
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Ben ikizler eşim terazi :D
(228 puan) tarafından
ikinizde hareketli pozitif sen ucar kacar daha fikir fikir ken o biraz daha dengeleyici sen akilli ve cok neseli esinde sana uyan bi kisi evde senin istediklerin daha baskin taktimi takiyosun kiskancsinda kocani cok kiskaniyosun icten ice bazen esinin umursamazligi aklina cok takiliyo senaryolar uretiyosun ama mukemmel bi ten uyumu ruh uyumunuz var
(3,681 puan) tarafından
Anam kız gerçekten de öyle :D
0 oy
(591 puan) tarafından
Ben oğlak eşim başak 
0 oy
tarafından
Ben ikizler esim aslan burcu ☺️
0 oy
tarafından

Yay & Aslan <3

0 oy
(587 puan) tarafından
Ben ve eşim başak bizede yazar mısın? Oğluş var 5aylik oda İkizler
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Ben ikizler eşim boğa burcu hadi Yaz:)

0 oy
(285 puan) tarafından
Ben ikizler eşim yengeç :)
0 oy
(342 puan) tarafından
Ben ikizler eşim yengeç fhkgfdfn
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bn yengeç eşim yay burcu

Bak bekliyorum yaz kesin
(228 puan) tarafından
bir tarafta özgürlüğüne düşkün neşeli uçarı yerinde duramayan yay burcu erkeği diğer tarafta hassas duygusal  tadımız kaçmasın kafası yaşayan sulu gözlü yengeç burcu kızı  bazen catissada sevgileri hep ustun geliyor ten uyumlari harika
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Baktım da belki aynı burçtan olan vardır hiç boşa yazmıyım ama yokmuş .ecenur yorumla bizi de:)) 

Ben kova eşim balık 
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Eşim oğlak ben aslan
(228 puan) tarafından
esiniz sizi heo alttan alan taraf siz biraz oncusunuz huysuzlugunuzda var ama esinizin size olan aski oldugi takdirde onemli degil acisi bile bal onun icin esiniz biraz umursamaz gamsiz durusu var bu sizi sinir ediyor
(2,726 puan) tarafından
Sen müneccim mısın nesin ? Anam nasıl bildin be:)((((
0 oy
(675 puan) tarafından
Ben balık eşim aslan 
0 oy
(8 puan) tarafından
Ben yengeç

Eşim koç 

Teşekkürler
0 oy
(807 puan) tarafından
Eşim ikizler ben yengec
(285 puan) tarafından
Bizde de tam tersi canım :)
(807 puan) tarafından
Aa ne güzel
0 oy
tarafından

Ben koç eşim kova bekliyorum:)

0 oy
(1,334 puan) tarafından
Ben yengeç eşim oğlak :)) 
0 oy
(1,334 puan) tarafından

Ben yengeç eşim oğlak :)

0 oy
(687 puan) tarafından

Bn oğlak eşim boğa bir haftada geçse bunun cevabını bekliyorum cnm merak ettim:))

(228 puan) tarafından
en iyi en uyunlu burclarnarasindadir fakat bogaya katlanan sadece oglak olabilir boğa burcu erkekleri inatçı ve sakin yapılıdır fakat sakin görünüşlerinin altında hareketli bir yapıları vardır. kizdikları zaman çok inatçı olan boğa burcu erkekleri düşündüklerinden ödün vermezler ten uyumlari iyidir. ikiside pozitiftir boga evcomen cok iyi sorumluluga sahiptir evin yonetimi onda olmak ister fakat size cok guveniyosa size bile birakir ipleri oglak bhrcuda cok zeki alimli kadjnlardir fakat eslerinide cok kiskanir hayati dolu dolu yasamak ister karsisindan sadece sadakat ister guven onlsr icin cok onemli bikere gururu kirildimi asla unutmaz onun icin gurur onemli
(687 puan) tarafından
Tam bizi anlattın valla:))))

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 404 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,662 göst.
6 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Tuba☀️ (5,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 6,264 göst.
28 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 209 göst.
10 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu

380,455 soru

11,391,129 cevap

34,899 kullanıcı

...