0 oy
226 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (564 puan) tarafından
Zayıflayınca parmaklarda incelir mi bi yüzüğüm var hediye ama baya küçük şuan kendi yüzüğüm biraz bol gelmeye başladı diyetteyim hala zayıflayınca olur mu acaba küçük olan 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Evet ödem gidince olur belki parmağınaa

-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet inceliyor 
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Olur canım benimkiler olmuyodu 21 kilo verdim alyansim oluyo şuan o biraz büyüktü tektasima göre bı 5-6 kilo daha verirsem o da olucak 
(503 puan) tarafından
Adet oldu mu canım sen
(3,505 puan) tarafından
Ben hiç kiloyu seven bı insan değilim kuzum doğumdan sonra ne kadar sistigimi fark ettim zaten emzirdigim için inanılmaz susuyodum ekmek kahvaltıda sadece bir parça yiyodum ve deli gibi su içiyodum akşam geç saatte hiç yemek yemedim resmen açlığımi suyla yatistirdim yemek olarak da bulgur pilavı yiyodum ekmeksiz bı de kimyon katıp yoğurt yiyodum öyle aman yiyim de süt olsun kafasına hiç girmedim çünkü su bile süt yapiyo bı de zaten bı şeyler yemeye korkuyodum ben gaz yapicak diye şuan bile çoğu bakliyati yemiyorum gaz yapar korkusuyla ama yine başladım kahvaltı da 1 ekmek yemeye ben oldum olası çok yesem de kilo alan biri değildim o ekmek yemeyi de kesersem inşallah fazlalığımi da vericem :D
(3,505 puan) tarafından
Bende 63 le hamile kaldım 90 kiloyla doğuma gittim canım adet söyle oldum 40 im çıkınca spiral taktırdım o zaman bı kaç gün kanamam oldu sonra hala adet olmadım
(503 puan) tarafından
Kilo almak kolay vermek sıkıntılı inşallah kalanları da veririrz :;))))))
(3,505 puan) tarafından
Öyle valla inşallah canım :))
0 oy
(96 puan) tarafından
Bazilarin sadece yuzu kuculur bacak kol insandan insana degisir bnm yuzden cok gidiyor
0 oy
(684 puan) tarafından
Aynen benimkide olmuyor
0 oy
tarafından
Tabı incelir canım hatta göğüsler bile küçülür zayıflayınca
tarafından
Bölgesel büyümeleri hoşuma gidiyor kilo alınca ama gel gör Kı kilo alamıyorum hep zayıfım 48 kiloyum
tarafından
Ah keşke ben senin gibi olsam ya boyum 165 kilom 73 oldu
tarafından
Yakın olsak 1 hafta beraber olsak Kendıme benzetirim senıde kilo konusunda ahahha
tarafından
Ay keşke ya açmı geziyorsun kiz
tarafından
Ekmek çikolata türü şeyler  tüketmiyorum diyelim
0 oy
tarafından
zayıfladigin zaman parmaktan da gidebilir tabiki olma ihtimali var :)

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 597 göst.
0 oy
1 cevap 46 göst.
3 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efsun88 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
0 oy
9 cevap 129 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nedirsinoglumm (263 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...