0 oy
592 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (148 puan) tarafından
Diyet yapacağım 

Zayıflamak istiyorum

Kızlar diyete gircem die post açıp hiç kilo veren oldumu şahsen ben veremedim:-)))

24 Cevaplar

0 oy
(12,486 puan) tarafından

Veremediiiiiiiiimmmm:'(

(148 puan) tarafından
Üzülme yanlız değilsin :-))))
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Post açmadım ama zayifliyorum canim şekeri tamamen kestim hergun 15 dk da olsa yürüyorum 
(148 puan) tarafından
Çocuklara bakacak olsa bende yürürüm
0 oy
tarafından
Aslında sadece şu içerek çok çabuk kilo veriliyo şahsen ben diyet yapmıyorum bebisimi saglikla kucagima alayim hava ve suyla yasamayi düşünüyorum 
(148 puan) tarafından
İşte ona ek karın gurultusu:-)
tarafından
Açlığa alışkınım ben karnım pek gururlanmazdı canım hamile kalmadan önce 50 kiloydum boyum163 şimdi 80 olmusumdur :((((
(148 puan) tarafından
Bnde ilk doğumdan önce 55tim 2. Doğum sonu 75 gördüm şimdi 68 boyumuz aynı
tarafından
Eski kilona donemiyomusun yani 55 e birde karinda çok sarkık kaldimi ben bugün dogumdan sonra karin egzersizi yapmak için alet aldim inşaallah kullanabilirim
(148 puan) tarafından
Maalesef 1. Doğumda 73 buldum sonra 67 ye düştüm daha aşağısını hiç görmedim sonra 67 ile hamile kaldm 75 ile doğum yaptm zorla 68 e düştüm doğum göbeği kaldı ben sarmadm belki aşağı düşsem gider
0 oy
tarafından
Hedef80 var 79 a düşmüştü en son baya da bu verdi kilo ben varım 75 den 63e dustum
(148 puan) tarafından
Ooooo nasıl yaptın
tarafından
Bogazimi tuttum bol su spor bla bla blaaa
(148 puan) tarafından
Ohoooo neyse daha daha nasılsın:-))
tarafından
İyidir sen sjsjsjj :)
(148 puan) tarafından
O konular bana kaf dağı kdr uzak ben daha çok Allah a yalvardım çocukla yaramaz verdim felan yanıtı bekliom :-)))
0 oy
(1,158 puan) tarafından

Post acmadim ama zayifliyorum 83le basladim bugun tarttim kendimi 79.800u gorunce 5 gunde daha da hirslandim tam gaz devam :D

(148 puan) tarafından
Ooooo darısı başımıza bende sizden hırslanrim artk
0 oy
tarafından
Verenler oluyor yazıyorlar bazen kilolarını
(148 puan) tarafından
Ben veremedim ondan yazamadım
0 oy
(980 puan) tarafından
3 beyazdan uzak durursam. Yemek saatlerime dikkat edersem zayıflıyorum. Fakat bu ara dikkat edemiyorum emzirdiğim için sürekli yiyorum ☺️
(148 puan) tarafından
Yaktın bizi 3 beyaz
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Post açmadım ama hep diyetteyim dikkat etmesem neler olur bilmem ikizlerden sonra kiloda veremedim o kadar uykusuzum hareket var ama evdeki hareket yetmiyor bak çocuğum hala ayakta dusun kilo almaya yapım musayt bakalım bayadir otlaniyorum dikkat ediyorum canım
(5,721 puan) tarafından
Aaa kilo vermek için ve sizi zinde tutmak için en önemli öğün
(148 puan) tarafından
Hyrrr bu hayatta tek yapamayacağm şey anca psikoloğa giderek yapabilirim yok yok direk kırmızı odaya çünkü çocukluğuma felan inmeleri lazm
(5,721 puan) tarafından
Hay Allah
(148 puan) tarafından
Aynen annem babam felan evlenmeden önce lokma yediremezdi çocukların kalsa kahvaltılık ağzıma sürmem
(5,721 puan) tarafından
Doğrudur canım yapı meselesi
0 oy
(31 puan) tarafından
Şekeri tamamen hayatından çıkarman gerek vede oldukça ekmegi azalt ya da kullanma da. Su çok fazla tüket oldukça kaynamış ılık su ve de normal çay iç ne kadar sıvı tüketir daha sağlıklı yaşarsan k kadar çabuk geçer zayıflar ve tamamen bu şekilde yaşamaya daha kısa sürede alışırsın.
(148 puan) tarafından
Ekmeksiz olmuyooooo ben salataya bile ekmek baniyom
(31 puan) tarafından
Haklısın ilk zamanlar biraz zor olur ama zamanla alışıyorsun tabiki hemen bırakma ama yavaş yavaş kendini alıştır
(148 puan) tarafından
Deneyeceğim yarın hahaa yeri geliyo ben son kalmış 1-2 sarmayı bile ekmek arası yapiom arasına pul biber yiyom :-))))))
(31 puan) tarafından
Zamanla olur hiç dert etme ben 69 kilodan 48 kiloya düştüm 3 sene içerisinde şimdi ise hiç bir şekilde kilo alamıyorum zamanla olcak bir anda yaparsan vücudunu alıştırmadan vermiş olursun ve yine çabuk kilo alma ihtimalin olur yazık olur emeklerine benimde mide hastalığım oldu o yüzden zamanla eksilterek yavaş yavaş şimdi bu kiloda kaldım
(148 puan) tarafından
Bnm gorumcerde dal gibi dal gibi gördükçe insann moreli bozuluyor birde çok iyiler insan kendini kötü hissediyo kendime kiyafet bile alasm gelmiyo
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Post açmadım ama açılan postlara cevap verdim :) 91 ile başladım 76 ya düştüm.. Sonra bazı sebeplerle kilo aldım 83 oldum ve bugün tekrar spora ve diyete başladım.. 
(1,690 puan) tarafından
Oy Allah bağışlasın.. Ama senin aman aman bir kilon yokmuş aslında ya..

Aynurcuğum alemsin ya gece gece :) :)
(5,721 puan) tarafından
Öyle kız Allah'ın bildiğini kuldan mı sakliyayim❤️❤️: )
(5,721 puan) tarafından
Dilara cnm musadenizle gözler gidi yo sabah yazcam nasipse ❤️❤️❤️
(1,690 puan) tarafından
:) valla sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün inşallah canım benim :)

Ben artık müsade isteyeyim saat 3 e geliyor :) iyi geceler görüşmek üzere tekrar çok memnun oldum ikinize de tanıştığıma.. Kalp kalp kalp :)
(5,721 puan) tarafından
Allah hepimizi güldürsün kuzum aminnn  :3
0 oy
(508 puan) tarafından
Bende post açmadan zayiflayanlardanim 85tim en son 69 dum 17 gün önce ama daha da verdigimi hissediyorum tartılmadım sadece dur kız yarın bi tartılayım 
(148 puan) tarafından
Banada söyle Merak ederim eğer verdiysede çekemem heveslenirim
(5,721 puan) tarafından
Oo çok vermisisniz ne kadarda verdiniz ve nasil
(508 puan) tarafından
Keşke vwein valla kilo heccc eyi bisey değil bunu anladım hamileliğimde 25 kilo aldım normal de 59 ideal benim icin inşallah 58 59 olacağım tekrar yaza kadar olmam lazım yani bebek sağolsun kızlar iki dk yer görmüyor totom sürekli bi hareket işindeyim ama daha önce bekarkende bi 12 kilo vermiştim onu da diyet yaparak vermiştim ekmek makarna pilav yemedim hiç normal yemek yedim sürekli tuz zaten pek kullanmam şekerde öyle aslında dikkat edip bol su yani işin sırrı bence ben çok şu içerim gece bile 1 litre su içerim gidip gelip
(508 puan) tarafından
Ha bide her gün azda olsa yürüyüş yapıt ok rum bebegimi arabasına koyuyorum yarim saat 1 saat yavaş tempo yürüyorum
0 oy
(45 puan) tarafından

Eski hesabımda açmıştım 69 kiloydum o zaman şuan 47 hayattaki tek başarım sanırım:D

(148 puan) tarafından
Ooooo aşırı çok vermişsin masalah
0 oy
(874 puan) tarafından
Sanırım biri sen :))) inşallah istediğin kiloya sağlıkla kavuşursun bende mücadele veriyorum post açmadım ama yeni spora başladım ayaklarım tutmay:///
(148 puan) tarafından
Sende ne kdr fazla
(874 puan) tarafından
10 kilocuk :/
(874 puan) tarafından
Daha var önümde uzun zaman.... Emziriyorum yoksa diyet yapacağım ama şimdilik sağlıklı beslenme ve dikkat ile + spor
(148 puan) tarafından
Aynen zaten çocuklar elimizi kolumuzu bağlayan
(874 puan) tarafından
Kesinlikle canları sağolsun napalim ya
0 oy
(704 puan) tarafından
Post acmadm ama zayiflıyorm şükür diyetteym Masallah 1.5 ayda 6 kilo kdr verdm Karatay yapıyorum leslieyle beraber tavsiye ederim :))
(762 puan) tarafından
Karatay dediğimiz canan Karatay mi canım
(704 puan) tarafından
Evet canm Karatay diyeti yazn cıkıyor facede de gizli grupları var cok destek oluyorlar insanlar birbirlerine ve verilen kilolar hep gercek. Karbonhidrat agirlıklı bir diyet yani yasak onlar. Kesinlikle ac kalınmıyor yasakli olanları asla yemiyor yasaksız seyleride doyana kadar yiyoruz. Aslnda bu bir diyet degil Canan Karatay ın önerdiği sağlıkli yaşam biçimi. Yedigimiz hersey sağlıklı çünkü.
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Burda karar verdim tartı postlarını görünce zayıflayama kararımdan dönmedim buraya ilk attığım tartı fotosu 66 idi ömcesindede 2 kilo vermiştim yani 68 dim buraya en son attığım tartı fotosu ise 58 di-) yani 9 kilo verdim 3 ayda bura sayesinde 
0 oy
tarafından
Egzersiz yaparak zayıflıyorum.bir iki kilo verdim.
0 oy
(557 puan) tarafından
Ben 72 kilodan 55 oldum ztn normalde de çok çabuk kilo verip alan biriyim 
0 oy
(77 puan) tarafından
Aslında  zayıflayalar  için gurup olsa çok güzel olur motive olunca insan daha hızlı zayıflıyor 
0 oy
tarafından
Ben 15 kilo verdim daha da devam ediyor hamile kaldım bıraktım ve malesef bebeğimi kaybettim kürtaj oldum şimdi çok taze daha toparlanma lazım ağrılarım bitince devam en az 10 kilom daha var
0 oy
tarafından
Ben varım canım post açtım 98 kilodan 79 kiloya düştüm 19 kilo verdim ❤️

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 145 göst.
24 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 307 göst.
26 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 161 göst.