0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından
Kızlar oğlum 19 aylık. 1 ay öncesine kadar çok emmiyodu. Ama 1 ay önce hasta olunca iyice meme düşkünü oldu. Gece bile kalkıp emiyo artık. Gerçekten uyuyamıyom sabaha kadar. Mızırdıyo sürekli. Memeylee uykuya dalıyo. Artık ben de memeyi bırakmak istiyorum. Nasıl yapcam siz neler yaptınız nasıl bıraktırdınz zor oldu mu? 

1 cevap

0 oy
tarafından
1.5 yaşında Dişleri değiyor ısırıyo. Bi de 33 haftalık hamileyim bende artık bıraktırmak istiyorum. Sabah ögle akşam meme emiyordu. Şimdi sadece ögle veriyorum.. O da bi an önce uyusun da işime bakayım diye
(425 puan) tarafından
Canim kuranda 2 yila kadr mecmur emziriveksin demiyor insanlar oyle anliyolar ama cocugu 2 yas icinde suten kesmelisin diyor aslinda yani 2 yasa gelmeden kesilmeli hanginay kesecegine senin vicdanin karar veriyor zaten insan yapisi bu hisediyoruz
(425 puan) tarafından
Sagol canim sen kendink iyi hisetmiyorsan suten ayir bian once kendini kurtarmis seninki masallh
tarafından
Bir anne, bende başlarda çok halsizleştim ama daha 4 haftalıkken ögrendiğim için baştan sıkı tuttum. Vitaminler vs çok kullandım. Ona ragmen ancak ayakta durabildim. Şükür 33e kadar geldim bundan sonrası Allah kerim.
tarafından
Napcanadimi, çok sağol canım sende güzel bir gebelik gecir insallah. Allah yardımcın olsn anne olmak en zoru ama en güzeli
(425 puan) tarafından
Masallah cok iyi idare etmisiniz gercekten ben 12 haftalikta bes ettim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 43 göst.
11 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 171 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Simge45 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 206 göst.
31 Ağustos 2022 Aile kategorisinde MKAAL (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
29 Ekim 2021 Aile kategorisinde Nazar (2,047 puan) tarafından soruldu

379,868 soru

11,371,279 cevap

34,854 kullanıcı