0 oy
143 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Arkadaşlar iki kızım var biri 3 aylık diğeri 3 yaşında eşim sağlık çalışanı. Sürekli kizlarimla evdeyim arada bir çıkabiliyorum ikisi ile dışarı onda da ufaklık durmaz diye kısa tutuyorum. 10 günü bile geçiyor bazen evden hiç cikmayali artık bunaliyorum. Büyük kızımı kreşe vermek istiyorum hasta olur kardeşine de geçer diye onu da yollayamiyorum. Yavrum benle bir evde hapis çok üzülüyorum. Siz nasıl yapıyorsunuz kendimi kötü hissediyorum.

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızım dokuz aylık iki günde bir hava güzelse eğer ki dışarıya hava alsın diye çıkartıyorum tabii ki o kadar fazla değil şu an kış geldiği için en fazla dışarda 1 saat civarı kalıyoruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende 7 aylık kızımla evdeyim evımı sevıyorum evde kalmak iyi gelyor bna 
0 oy
tarafından
Valla ben hepten hapis. Kimsem yok. Biri 22 aylık biri 9 aylık. Oğlum yürümüyor henüz. Aynı arabaya koyuyorum onları öyle gidiyoruz aşıya felan. İkiz bebek arabası almak istiyorum ama nasip. 
0 oy
(3,887 puan) tarafından
tak kanguruya  3 aylik olani  canim bi yarim saat de olsa cikin canim 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Biri 3 buçuk yaş digeri 6 aylık bende korkuyorum çikaramiyorum.Zaten büyük olan hastaydı yeni iyileşti gözüm yemiyor hastalaninca zor iyileşiyorlar.Çıkartamiyorum.
0 oy
tarafından
Üç kızım var iki okula gidiyor küçük 4aylik gidiyorum komşularıma filan analri hergun okula almaya gidiyoz bebek arabasını sevmiyor pek biraz bağrış çağrış ama ne yapa can 
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Aynı durum bende benimkide biri 4 yaş biri 4 aylik sürekli diyor sıkılıyorum babasıyla markete falan gönderiyorum başka gitcem yer yok küçük çocuk la parka da gidemiom

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 98 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 140 göst.
23 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Melikeee00 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 177 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.