0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından
Ne gibi aktiviteler ne gibi oyunlar oynuyosunuz ogluma çok umursamaz bi anne gibi geliyorum kendimce yetemiyormuşum gibi neler yapabilirim oyuncak oynuyoruz hamur falan da dışarda havala alıyoruz oyun oynuyoruz ama egitici bişeyler olarak neler yapıyosunuz

8 Cevaplar

0 oy
(5,261 puan) tarafından
Sticker kitabı aldım 1 haftadır ona sardı arada tablet veriyorum valla yoksa habire dışarı istiyor kinetik kumda seviyor benimki 
(136 puan) tarafından
Kinetik kumu benim oglumda seviyor evim müstakil bahçeli dışarı çıkartıyor babaanesi ben dogum yaptım evde ikimşz oynuyoruz bişeyler hiç bişiden memnnun kalmıyor ama
(5,261 puan) tarafından
Benimkide sıkıldım sıkıldım diyip duruyor oyun alanına vs gidiyoruz ama deprem bölgesindeyim çokta bir seçenek yok
-Reklam-
0 oy
(16,687 puan) tarafından

Dilleri pabuç gibi olduğu için sürekli tartışıyoruz:dizzy:

(136 puan) tarafından
Aynı canım bide kardeşi oldu babaannesiyle geziyor dışarda beni hiç umursamaz oldu
(16,687 puan) tarafından
Benimkiler ya evde ya kapının önünde oynuyor ama eve geldiklerinde mesela gelin ayağınızı yıkayacam diyorum abo kıyameti koparıyor oğlan ayağını yikamiyim diye
0 oy
(911 puan) tarafından
Benim kizim herseye zarar veriyor birdey yapmıyorum. Bahçeye çıkartıyorum. Parka götürüyorum. 3 tane dua öğrettim .zaten okula gidecek bu sene 
(136 puan) tarafından
Dogum yaptım kaynanam yardımcı oluyor annem fln kırkın çıkana kadar idare edelim fln diye şey yapıyolar oglum çok farklı bir çocuk oldu onları gördükçe mi kardeşten dolayı mı bilmiyorum bambaşka aksi biri oldu nasıl düzeltirim modundayım
(911 puan) tarafından
Onlar giderse düzelir onlardan yüz buluyor. Onların yanında birsey diyemediğin için ona güveniyor
(202 puan) tarafından
Maşallah cocuğunuz kaç yaşında ? Nasıl öğrettiniz duayı
(911 puan) tarafından
4 buçuk  eylul ayında 5 olacak
Supakine
Kevser
Birde ihlası öğrettim
Gece yatmadan önce  kısa kısa okutarak öğrettim
(202 puan) tarafından
Maşallah teşekkür ederim
0 oy
(285 puan) tarafından
Evde oyun oynamıyor bacım sadece koşuyor zıplıyor oyuncakları kaldırdım hiç oyuncak yok anca dışarı çıkıyoruz.
(136 puan) tarafından
Dogum yaptım 20 gün oldu babaannesi yardımcı oluyor çocuk çok farklı çocuk oldu canım o yüzden ne yapabilirim dşye araştırıyorum
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Bu aralar çok ağırım dogurcam valla aktivite filan yapmiyoruz çubuk makarna dikip yüzük makarna gecirme filan kartondan delik delip top düşürme filan yapıyodum ama dogurcam 4 güne saldim bu ara artik kardesini oyuncak edicez bi sure zorlancam gibi☺
(136 puan) tarafından
Ben dogum yaptım 20 gün oldu babaanesiyle takılıyo evde bazen ikimiz oynuyoruz ama çok farklı bir çocuk oldu umarım düzelir ya hayırlısıyla al kucagına canım
(3,181 puan) tarafından
Ayy bizimde ayni olucak nasil.fark etti kıskançlık.filan varmi yaa
(136 puan) tarafından
İster istemez var canım içten içe daha çok belli etmesede sürekli konuşuyorum şöyle yapmamız gerekiyor bize ihtiyacı var fln diyerek esirgemiyorum öpmek istedigi zaman falan öptürüyorum
0 oy
tarafından
Valla ben sürekli çıkmıyorum dışarı evde TV izliyor oyun oynuyor öyle ve geçiyor 
(136 puan) tarafından
Tvde neler izletiyorsun canım
tarafından
Çizgi film izliyor
0 oy
(3,991 puan) tarafından
Saat 2’ye kadar kreşe gidiyor. Sonra eve gelip yemeğini yediriyorum, parka iniyoruz. 3 saat parkta takılıyoruz. Eve gelip banyo ve yemek faslından sonra 1 saat istediği oyunu oynuyoruz. Kitap okuma ve uyku saati. Yazın günümüz böyle geçiyor. 
0 oy
(3,554 puan) tarafından
O yaşa gelmiş çocukla yeteri kadar aktivite yapılmıyor ya ne yaparsan yap eksik hissediyor insan çünkü sürekli oyun bekliyorlar en iyisi kreşe vermek ya da oyun grubuna günde iki üç saat bile gitse havası değişiyor çocuğun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 99 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
0 oy
4 cevap 96 göst.
0 oy
11 cevap 194 göst.

396,460 soru

11,859,337 cevap