0 oy
209 göst.
Aile kategorisinde (693 puan) tarafından
Bebeğim 2 gecedir ateslenio ilk gece 38 i buldu bugece 39 lafı ve 37 lerde sürekli 36 lafı derece çok az görüyor dün doktora gittik boğaz enfeksiyonu geciriyonus nasıl hasta oluyor bilemiorum çok biyere giden biri deyilim bebekle malum bugünde ateş sürekli devam etti ilaçlar vs vermeye devam ediyorum çok şükür ailem var yakında orada kaliorum tek deyilim ama bebeğime çok üzülüyorum yaramaz aşırı hareketli eli kolu kalkmior ne zamn iyilesicek diyorum morelim çok bozuk ateş beni çok korkutuyor bebeğim elimde su kutusu görünce ağlamaya başlıo ateş düşürmek için vücuduna değsin istemio haliyle paylasmak istedim sadece AVM gitmiştim acaba oradami oldu bidaha gitmekte istemiorum biyere sizlernasil atlatiyordunuz bu süreci Allah'ım evlatlarimizi korusun

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Boğaz enfeksiyonu 3 gün sürer genelde. Ama 36 ateş değil ki. 38 üzeri düşürmeye çalışırsın. İlaçlarını düzenli kullanırsan geçer. 
(693 puan) tarafından
Canim 37 lerde sürekli 36 dereceyi az görüyor derece 39 bile cikior kullanıyoruz bakalım sagolun
-Reklam-
0 oy
(120,071 puan) tarafından
@helena cankusuma katiliyorum
(693 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
tarafından
Amin canım çok geçmiş olsun 
(693 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(683 puan) tarafından
Bizde geçen hafta 3 gece ateşlendik diş yüzünden. Ateş çok zor ya insanı korkutuyor bende hep zıbınla yatırdım üstü açık saat başı ölçtüm 4 saatte Bi calpol verdm. Nöbet tuttum. Allahm şifa versn geçer canm üzülme 
(693 puan) tarafından
Yaaa teşekkür ederim evet korkuyor insan nöbet tutuyorum normalde uyumadigi zamn uyusun artık uyuyayım derken ama hastalanınca hiç gözüm uyku girmuyo aman oğlum evladım iyi olsunda uyumam diyorum fitil kullandık canim en son çare daha etkili oldu

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,138 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 198 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 217 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 306 göst.