0 oy
152 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (913 puan) tarafından
Oğlum dün gayet keyfli idi bugun uyanınca azcik huzursuzluk vardı öğle sonrası bı anda ara ara burun akıntısı ve hırıltı başladı ağlarken icinden değişik bı ses gelio yani anlatabildimmi bilmem:( tarif edemedim şuan sonra gündüz uykusu uyutamadim ve şuan çok huzursuz halsiz hep kucakta durmak istiyor ara ara öksürüyor sesli bayağı bı ne oldu benim kuzuma acaba teyzeleri bugün halini görünce hemen randevu aldım yarın sabah 11 de Dr muza göstereceğiz inşallah mühim bisii yoktur:(

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnşallah canım çok geçmiş olsun dalgın var herhalde bütün bebeler hasta aynı sorun var
(913 puan) tarafından
Burda okuduğum çok dsardan duyduğum çok :(
Çok korkuyorum rabbim evlatlarımızı korusun her türlü kötülükten aminn...
tarafından
Amin amin
-Reklam-
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Bende aynı soruyu sormaya gelmiştim hırıltı nefes alırken burnu tıkalı gibi. Lütfen yarın doktorunuzun bilgilendirmesini bu yorumun altına yazın 
(4,853 puan) tarafından
Kac aylik canm
(913 puan) tarafından
Tmm yazacağım
(913 puan) tarafından
Yarını bekleyemedik acile gttik uyuyamadi oğlum Dr ciğerlere inmemiş dedi ama iltihap ve enfeksiyon varmış:( oksijen verdiler iğne yaptılar müdahale olarak. Pedifen, aferin ve klamoks antibiyotik verdiler iyiki gitmişiz yarını beklemeden:( sizde götürün öyle çok çocuk vardı acilde tıklım tıklım:( Allah'ım tüm bebeklere çocuklara şifa versin:(
(1,755 puan) tarafından
Rabbim sizin de benimde bizim gibi hasta olan tüm çocuklara şifa versin inşallah. Evde buhara başladık bizde insallah şifa olur
(913 puan) tarafından
İnşallah canım ama oksijen aciyormus bayağı iyi diyorlar Allah'ım şifalar versin inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun cnm Rabbim şifa versin inşallah ❤️ burda nerdeyse bütün postlarda hep aynı şikayetler var inş çabucak atlatır 
(913 puan) tarafından
İnşallah çok tşk ederim:(
tarafından
Rica ederim cnm ☺️
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Kac aylik canm biz serum fizyolojikle rahatladik
(913 puan) tarafından
26 aylık canım bizde kullanıyoruz ama burun tıkanıklıği değil bizimki yani öksürüp ağlarken bı ses boru gbi kalın:( anlatabildimmi
(4,853 puan) tarafından
Öksürük varsa prospan iyi gelir canm gecmis olsun
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Uyumadan havluyu ısıt gogusune koy 
(913 puan) tarafından
Şimdi uyudu eğer uyanırsa deniycem tşk ederim
0 oy
tarafından
Bronşit olmuş cnm benim kızda ayni acile gidebiliyorsan git hava verirler ilerlemesin şuan salgın var 
(913 puan) tarafından
Duramadik çünkü uyuyamadi yavrum yorgun düştü:(  bkalim inşallah gecicek Allah'ım yardım etsin minicik bedenlere:( sanada geçmiş olsun canım vallahi nasıl bı salginsa dediğin gibi acil tıklım tıklım dolu çocuklar ile :(
tarafından
Bana bile geçti yatamadım bu saat oldu öksürükten boğuluyorum :( çok geçmiş olsun cnm bu arada
(913 puan) tarafından
Bebeğin nasıl şimdi kaç gündür hasta
tarafından
Canım cuma gününden beri yeni kendi ne geldi valla
(913 puan) tarafından
Kiyamam ya inşallah tekrarlamaz çok geçmiş olsun
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Salgın var benim kızımda hasta oldu şuan bana da geçti umarım en kısa sürede atlatırız artık .daha kış gelmeden böle olduk kış gelince ne olcak korkar oldum .sizede geçmiş olsun .iyi yapmışsın hemen randevu almakla benim kızım oksurdu sabahı hastaneye götürdüm bronşit baslangici dedi ne ara oldu anlamadım bile
(913 puan) tarafından
N kdar sürede olmuş bronşit
(1,037 puan) tarafından
Bigunde oldu canım onun öncesinde bişey yoktu .doktor çok hızlı ilerler dedi
(913 puan) tarafından
Ay bziim de daha bugün 1 ya yarın gotrcegim inşallah yoktur bisi sizede geçmiş olsun
(1,037 puan) tarafından
İnşallah kuzum biseyi yoktur geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 56 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 415 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,399 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 153 göst.
7 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
15 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (144 puan) tarafından soruldu

381,467 soru

11,420,710 cevap

34,975 kullanıcı

...