0 oy
414 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Karşı komşum 45 yaşlarında flan belki fazladır bilmiyorum ama ya kadın zile basar kapıyı açtığım gibi eve dalar müsaitmisin demez evde misafirim olur dalar içeri kadın erkek farketmez konuşmaya çalışır bişey isder veririm geri getirmez getirmesin ama 1 değil 2 değil olmadık şeyler istiyo geçen gün gene bişey istedi kapıyı baya kapatıyorum müsait olmadığımı anlaması lazım ben mutfaktayım arkamı döndüm başka odamdan çıkıyo kadın şok oldum ya bebek doğusunda dövelim sevelim diyip duruyo bebekten sonrada zırt pırt gelirse nolcak artık en son kavga etcem ama kapı komşum büyüğüm saygısızlıkta etmek istemiyorum ben sinirden elim ayağım titriyo artık ya  ben kadının evide 3 kez anca girmişimdir siz napardınız ya 

19 Cevaplar

0 oy
(1,943 puan) tarafından
45 büyük değil ki  :)  Eğer çekinmiyorsanız direk söyleyin. Hiç değilse bebek olunca emziriyorum diye bahane bulun
tarafından
Kız benden büyük sonuçta :D o emzirmeden flan anlamaz eşim müsait değil diyorum o benim oğlum bişey olmaz diyo töbe yarabbi ya
tarafından
Çekiniyorumda ayrıca nede olsa yüz yüze bakıyoruz ikimizde kiracı değiliz kalıcıyız kiracı olsam evi değiştirirdim valla
(1,943 puan) tarafından
Yaaa kıyamam size  :D Allah sabır versin
tarafından
Sabrım taşcak valla :) sağol canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kocası mocası  yok mu uyarmıyor mu kımse 
tarafından
Kocası var hatta çok sert birisi kadın ona rağmen nasıl böyle gevşek anlamıyorum ya
0 oy
(149 puan) tarafından
Ay sorma canım ya aynısı bendede var maalesef zırt Pırt zile basar bir saat kapıda tutar artık ben bu kadından ne isterim başka der gibi ya yeminle bunaldım 
tarafından
Napcaz biz ya :(
(149 puan) tarafından
Bilmiyorum ya bide kapıyı açmadığımda arıyor ya numaramı da yönetimden almış kurtuluşum yok benim malesef ikimiz de kiracı değiliz
tarafından
Amaaa kız aynı valla arıyo kapıyı aç diyo dengesizler ya
(149 puan) tarafından
Başta eşim çok kızıyordu ama oda baktı yapacak bişey yok artık bişey demiyor adam :)))
0 oy
(387 puan) tarafından
Acikca soyle musait deyilsen musait degilim suan de 
tarafından
Kız birden dalıyo içeri noldumu anlamıyorum ki müsait değilim diyene kadar tenceredeki yemeğine kadar bakıyo zıkkım pişirdim neye bakıyon töbe ya
(387 puan) tarafından
Ay kusura bakma buna cok guldum)) ama yuz bulmus demekki ses etmezsen devam eder
tarafından
Ay herkes bana yüz vermişsin diyo çevremdede ama inanki kadına o kadar mesafeliyim ki bu yüzü nasıl buluyo anlamadım
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Ayyyy ne saçma hareket sinirden kızardım ben ama sen güzelce uyar yok benim komşular usturuplu ya 
(17,817 puan) tarafından
***** karı ya sinir oldum
tarafından
Valla tam o dediğinden :D
(17,817 puan) tarafından
A p t a l dedim :D
tarafından
:D noktalı yeri herşeyle doldurdum ben sıkıntı yok :D
(17,817 puan) tarafından
Hakedene hakettiği gibi agaaa :D
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Bı şey istediğinde kapıyı kapatıp öyle git bul ver 

İçeri daldigina abla müsait değilim cikarmistin hep aynısını yapıyorsun de ben dayanamam şahsen 

Yada annem varsa  bilerek anneme laf söyletirim hiç sevmem böyle şeyleri hiç basims da gelmedi çok şükür ben dayanamam
tarafından
Yok canım annem eşimle ben varız artık tamamen kapatıyorum bugünde eve dalcakken müsait değilim dedim çıktı ama sinirden titredim resmen kalp kırmak istemiyorum ama böylede ben sitresten ölcem
(12,777 puan) tarafından
Valla kırmamak iyi ama saygısı olmayan insanı sevmem k bakmasın
tarafından
Bende sevmem tabi sevilcek şey değil ki
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Kapını açma cnm bı kaç kere anlar emin ol kapıyı açmadin dersede dustaydim uyuyordum diye bahane üret
tarafından
Onada yalan söyleyip günaha girmek istemiyorum öbür türlü sinirlenip kızınca giriyorumdur orası ayrıda
(1,034 puan) tarafından
Eminimki o gelip gidince arkasından Sinirlenip söyleniyorsundur onun yerine açma kapını bence
tarafından
Aynen öyle açmayım daha az günaha girerim tabi Rabbım hiç günah yazmaz inşallah :D
0 oy
(818 puan) tarafından
Her kapi caldiginda bak delikten oysa acma sen acmayinca o da anlar heralde
tarafından
Kapı deliği kararıyoya anlaşılıyo baktığım bide arıyo kapıyı aç diyo birden arayınca telefon sesi dışarı duyuluyo illaki
(818 puan) tarafından
Anladm cnm Allah sana kolaylik versin ne diyim
tarafından
Amin amin sağol canım
0 oy
tarafından
Bacım o sana saygısızlık yalıyor sen karşılık vermişsin çok mu ?? Valla ben olsam şimdiye ohooooo :D
tarafından
:D valla bende sabretmem aslında ama Allah bana ne sabrı verdi böyle anlamıyorum işte kiracı değiliz biz o yüzden hep yüz yüze olcaz diye birazda tutuyorum kendimi
tarafından
Kız ben de bunu anlamıyorum yüz yüze bakan sadece sen misin,biraz da o düşünsün anam boş ver :))  ay valla ben sabredemem
tarafından
Doğru diyon valla
0 oy
tarafından
Çalsın çalsın gitsin açma . Açınca da buyur abla musait değilim de . Uyuyacağım , banyo yapacağım ya da birazdan dışarı çıkacağım De yada direk bu tavrından rahatsız oluyorum de.
tarafından
Geçen gün eşimlede konuştuk artık iyice karar verdik konuşalım diye ama gel gelelim vijdanım el vermedi gene içime attım :(
tarafından
Açma kapıni anlar o xaman
tarafından
Açmıcam artık
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Kapıdan bak oysa açma ben olsam gerçekten öyle yaparım alınırsa alınsın kuserse işine gelir hem
tarafından
Haha çok doğru :) ama o kadın arsız fayda etceni sanmıyorum
(1,565 puan) tarafından
Olsun bak delikten oysa açma :) çalsın gitsin
tarafından
Açmama kararı aldım bende aceba günaha girermiyim
(1,565 puan) tarafından
Ne alaka canım o günaha giriyor bence insanın evin öyle gelinmez annem bile bana gelirken müsait mısın diyor bu senin mahremine dalıyor senin rızan yokken ayrıca şimdiden önlem almazsan çocuğun olunca çok çekersin çocuğu uyandırır bu zırt pırt
0 oy
(446 puan) tarafından
Açik açik de bu resmen haneye tecavuz 
tarafından
Valla ya öyle ama diyemiyorum işte açık açık sıkıntı orda
(446 puan) tarafından
Bence bu kadin ondan anlar yoksa çok çekersin dengesiz gibi bişey normal olsa zaten lapstak dalmaz iceri bi sorar gelebikir miyim diye
tarafından
Yok canım ne sorması
0 oy
(13,899 puan) tarafından
Kapiyi tam açma. Üstteki kilit yada zincir takili olsun. Dalamaz içeriye o zaman. 
tarafından
Kız kapımın kilidine bile karışıyo kapını niye kitliyon diyo
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Ben çözümü Zile basmayin çocuk uyuyor yazısı yazdım öyle buldum kapıyı çalarsa yarım açıyorum kusura bakmayın çocuk uyuyor diyip kapatıyorum :) 
tarafından
Anam bi kere eşim şortla atletle oturuyordu abla eşim müsait değil diyorum o benim oğlum bişey olmaz diyo ruh hastası çocuğu mu takar
(1,320 puan) tarafından
Yarım açılmıyormu canım kapın üstten yarım aç çelik kapiysa bebek doguncada misafir almıyorum virüsten dolayı de
tarafından
Öyle deyim aynen çok mantıklı
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Açma kapını  kadınla  baglatntini kes  bir müddet sonra gelmez sende rahatlarsın 
tarafından
Hiç bi bağlantım yok kadınla meraba meerabayım ben ama o neyin kafasında bilmiyorum
(5,949 puan) tarafından
Ozmana  kadınla  konuş açık
tarafından
Eşimi konuştursam çok mu ağır olur aceba oda
(5,949 puan) tarafından
Hiç olmaz canım  haketmiş
tarafından
Sağol canım :*
0 oy
tarafından

Kirmadigimiz süre kırılmaya mahkumuz

tarafından
:D süper aynen
0 oy
(763 puan) tarafından

Benim karsi komsumda ayni model. Ben daha düğün günümde anladim ne oldugunu. Dugun salonundan geldik. Gelenlerle birlikte davetsiz bi sekilde eve dalmiş. Görünce sinir olmustum,tabi eşimin akrabalarida cok kizmişti. Ilk zamanlar ikidebir calip duruyodu zili. Bilerek acmadim. Evleneli 1 sene oldu,halen ayni sekilde davraniyorum. Cunku yuz bulsa hergun gelir biliyorum. Sadece kapida karsilasirsam konusuyorum o kadar. Hatta bi defasinda bende sevinmistim bana yeni komsu geldi. Ne guzel gider geliriz demistim dedi. Bende ben koronadan dolayi ailemden baska kimseyle gorusmuyorum dedim :)

tarafından
İyi demişsin bende evimi temizlerken kapı açık kalmış eve girmiş bize bakıyo kaynanam bu kadından çekersin dedi öylede oldu. Kız yüz flan vermiyorum hiç ama dalıyo eve 3 yıldır sabır diyorum ama bebekte olunca nolcak diyorum şimdi daha çok takılmaya başladım bu duruma
(763 puan) tarafından
Valla cok haklisin bende sinir oluyorum boyle seylere. Benim ailem bile çat kapi gelmez bana ki tanimadigim biri neden gelsin. Acik acik konus kuzum. Yoksa baska turlu bas edemezsin. Bide kafasina gore odalara falan girmesi hic hos degil. Bu devirde kimseye guvenmemek lazim. Ne olur ne olmaz Allah korusun
tarafından
Aynen öyle valla ya bidaha öyle bişey yaparsa diyim bari eşime dedirtcem yada
(763 puan) tarafından
Eşinden çekinir belki canim iyi fikir
tarafından
Hadi inşallah
0 oy
tarafından
Mesafe koy o ne oyle benim akrabalarim hatta kardesim bile bana sormadan odama girmez ben de kimsenin odasina dalmam oyle 
tarafından
Canım hiç mesafem yok zaten kadınla ama arsız insana mesafe mi lazım ki ben onun evine bile girmem hiç bi kere kapıda kaldım çilingir gelene kadar evine girdim bide mevlütü vardı ona girdim aha bu
tarafından
Tersle bi sekilde valla ben tahammul edemem oyle insanlara kapini falan acma ya da ustten kitleyip ac iceri girmek isterse zaten kapiyi itemez musait degilim dersin bir iki yaparsan anlar
tarafından
İnşallah anlar denicem
0 oy
(636 puan) tarafından
Aynı cinsten bizde de var malesef huylu huyundan vazgecmiyo

Ama tersle herkesin bi sabrı var ben bi kaç kere tersledim annem eşim falan da arada laf vurur cekiniyo artık eve girmiyo eskisi gibi 
tarafından
Ay kaynanama anlattım geçen gün oda sinirlendi olmasa onu salıyım üstüne hahaha :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 329 göst.
23 Nisan 2023 Aile kategorisinde Syma (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 471 göst.
2 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 486 göst.
0 oy
4 cevap 210 göst.
17 Eylül 2022 Aile kategorisinde Azra ebecik (313 puan) tarafından soruldu