0 oy
857 göst.
Diğer kategorisinde (5,938 puan) tarafından
Sabah 7 buçuk ta kalktım ev ahalisi uyuyor çıktım güzelce 45 dk yürüyüşümu yaptim;) eşim evi terk ettiğimi sanmasin diye de not yazdim :) merak etme 1 saate evdeyim diyerekten. Geldigimde esim kahvaltıyı hazırlıyordu. Oglusumu doyurdum eşim aldı bebeği park a gitti bende dip köşe evi temizledim yemeklerim de pişti. Azıcık dinleneyim  daha bavul yapacağım yarın sabah tatile çıkıyoruz tüm yaz yorgunluğumu atip geleceğim:)

8 Cevaplar

0 oy
(6,360 puan) tarafından

Yemek yapildi

Temizlik yapildi

Spor yapilmadi :D daha simdi yuruyuse cikicam bebisle :)

Bizde ekim basi tatile cikacaz innsallah. Siz nereye gidiceksnz

(5,938 puan) tarafından
Marmaris e gideceğiz öncelikle 6 gün marmaristen de 3 gün yunanistan a geçeceğiz  .olsun yürüyüşte bir spor oh mis gibi .Siz nereye gideceksiniz?
(6,360 puan) tarafından
Aaa benim esim marmariste canm :) orda calisiyo sozde bende ay sonu oraya 1 ay gidecektim esimde seneye hep burda olcaz sezon sonu gezr geze döneriz dedi nevsehire gitmeye karar verdk :)
(5,938 puan) tarafından
Olsun canım valla seviyorum marmaris 3 yıl önce de gitmsitim denizi havası cok güzel nevşehir de çok güzeldir cok severim
(6,360 puan) tarafından
Marmaris harika bi yer zaten :) nevsehire cok kucukken gitmstm pek hatırlamıyorum ama guzeldi bu defa oglusumj alip gidicez insallah iyi tatiller canm
(5,938 puan) tarafından
Sağol canım benim
-Reklam-
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Temizlik günün yarın :) Şimdi yürüyüşe çıkıcaz bizde :) Yemeği de dışarda yeriz :)
(5,938 puan) tarafından
Dedim son gün yapayim evde yiyeyim malum 10 gün yokuz paracıklar gidecek;) bizim sitenin sirkeleme  gunu pazar 1-5 arası dip köşe giriyorum  :)
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Yemek yapildi 

Temizlik yapildi

Sporda yapildi

Simdilik tatil dusuncemiz yokkk maleseffff(((
(5,938 puan) tarafından
Olsun seneye gidersiniz canım.gunluk işler bitmiş oh ellerine vücuduna sağlık..
(1,254 puan) tarafından
Sagol canim benim)
0 oy
tarafından

bir banyo  yapim  dedim evi talan ettim yemek de yapmadım:D kos kös oturuyorum

(5,938 puan) tarafından
Niye talan ettin kalk kiz kalk:) oturmaya gelmedik bu dunya ya:)
tarafından
kız bir banyo  yapıyorum  tüm dolap yerde:)
(5,938 puan) tarafından
Ahahhahahajha olsun toplayan gene sensin kuzum
tarafından
he valla:) kız
0 oy
tarafından

Bnde bugün ev temizliği biraz yemek falan yaptim eşim işte akşam glck sporumu bugün edemedim valla kaç saattir ayaktayım onu da Spor sayım bugün:P

(5,938 puan) tarafından
Olsun oda bir nebze spor güzel gözlüm ❤
0 oy
(9,651 puan) tarafından

Bir korse aldım ki sorma :D eşim giyer giymez bunun popo çıkardığını demedin bana bunu bi yerde giyemezsin diyim dedi kıskandı:D artik sporu birakabilirim :D bu korseyle popom var gibi.. temiz suprudum tek kuzum 2 3 gunfur yogun yorgun bitkindim yemekte bir pazar klasigi makarna :D

Bu da korse :D

image

(9,651 puan) tarafından
:D yemekle kanan çocuk daha nolsun :)) de ayazda haklı deniz aynı deniz ama kızı bi daha ne zaman gidicek ilk aşk tabi napsin cocuk :D omer de dış kapıya gidiyo kapıya tutunup ağlıyo:D alıyorum çıkarıyorum hemen susuyo :) bizimki de sadece genç ve güzel kızlara bıyık altı guluyo  erkeklere özellikle sakallılara hiç gitmiyo falan nasıl şeydir anlamadım ama ciddi ciddi dikkatimi çekiyo:D
(5,938 puan) tarafından
Gerçekten benim iki oğlan da sarışın kızlara ayrı bir hasta ama Doruk erkekleride seviyor anlıyorlar ya vallahi anlıyorlar bebek dememek lazım Ben korkuyorum zamane çocuklarından kanıyor Vallahi yemekle ek gıdaya ne yapacağız ne edeceğiz derken kuru fasulye pilav ver Onu bile yiyecek;)
(9,651 puan) tarafından
:D oyy maşallah iştahlı çocuk çok iyi biseymis  zehra aşırı istahsizdi omer de çok şükür herse yi yiyo dün yemek yiyoruz masaya yaklaştı tutundu masadan aldı alıcağını oturdu yerde yiyo :D eliyle bisiler yemeyi çok seviyo:)) kuru fasulye denemedim canım denesem mi acaba artık onu tolere eder herhalde 10 aylık oldu
(5,938 puan) tarafından
Oy maşşallah kuzuma yok canım ya 1 yaşına  gelsin öyle ver bağırsakları küçük şişkinlik yapabilir çünkü. Yesin mis gibi benim ki yapısal olarak kilolu değil ama iştahlı boya gidiyor birde ayakları büyüdü ya :)
(5,938 puan) tarafından
21 numara oldu ;)
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Temizlik yapıldı karnimizida doyurduk parka geldik:) iyi tatiller canım gerçektende çok iyi geliyor
(5,938 puan) tarafından
Sporrrr niye yok :( sağol canım teşekkür ederim.belki yemekten sonra bi dondurma yemek için çıkarım halimiz olursa  parka ;)
(1,397 puan) tarafından
Çok yoruldum bugün spor yapsaydım parka gelemezdim:D
(5,938 puan) tarafından
Olsun yarın yaparsın canım.
0 oy
(12,854 puan) tarafından

Yemek yapılmadı 

Temizlik yapılmadı

Salça yaptık 2 koca kazan spor yerine geçer mi :)

Kayınvalidem balık yemeye götürüyor yoldayız :)

(5,938 puan) tarafından
Ohhh afiyet olsun evlerinizde sağlıkla sihatle yemek nasip olsun.valla herşey yaptim salça yapmadım evde keşke yapabilseydim.kayinvalide sağolsun yemeye de götürmüş

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 276 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 579 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 379 göst.
20 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 189 göst.