0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar öksürüyor griptir deyip geçmeyin ben 2 hafta önce grip olur olmaz götürdum geçmedi bidaha götürdüm en son 2 gün önce bronşit tesisi koyuldu. 10 çocuktan 9 u bronşit. İlaçlar hak getirdi sadece ventolin hava iyi geliyor. Ateş ten acilleri yol yaptık. Günlük sakızı önerdiler bana uhi hindi yağı daha başlamadım ama alın . Burnunu fizyolojik ile şırınga ile basarak boşaltın en iyi yöntem bu dedi doktor bana korkmayın sıkın birsey olmuyor. Terini anında çıkarın . Ben yandım başka anneler yanmasın lütfen grip deyip geçmeyin 

4 Cevaplar

0 oy
(7 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Abla ben çocukken bronşit hastasıymişım bir gün havale gecirmisim doktor vücudu çok düşmüş kaldıramaz bu demiş bir aydan az ömrü kalmış demiş annem kuşburnu alıp suda başlamış iyice yumusadiktan sonra onu suzgecle ezmis ezdigi tüm bir kabın içine girmiş her oksurugumde her ateskendigim de vermiş hiç bir şeyim kalmamış diğer çocuklara da aynısını yapar 
tarafından
Seçiyorum yorumunu kuzum inşallah herkese şifa olur çok sağol ❤️
-Reklam-
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Ayy ayy benim kuzum 6 aylıkken olmuştur neler cektikkk 8 yaşında geçti şükür hava verirdim zor zoruna şuruplar bitkisel şeylerde Rabbim esirgesinn bütün evlatlarimizi
tarafından
Ah ah canım biraz da çok korudugumuz için oluyor
(15,827 puan) tarafından
Rabbim şifalar versin inşallah ❤️ Geçer geçer biz neler yaşadık sen şimdi eşinde yok iyice kuruyosunnn çocuk bunlar düşe kalka hastalanarak buyuyecekler
tarafından
Ah valla yıkıldım canım esimin olmamasi iyice bitirdi beni
(15,827 puan) tarafından
Kıyamam canimmm ya dayanmaz lazimm dik duracaksın senn
tarafından
Ah canım ah Kayra boylr olunca hepten yıkıldım şuan aşırı ihtiyacım var eşime. Dün ilaçlarını almaya gittim artık öyle dolmusum ki yolda gelirken baktım gözyaşlarım akıyor eve geldim girdim yatak odasına bağıra bağıra ağladım çünkü başka türlü asla rahaayamicaktim
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun benim kızım da hasta bir türlü geçmeyen bir burun akıntısı ve boğucu Bir öksürük başladı şimdi dün hali yoktu kafasını kaldıramıyor dua ve iniyordu kendine gelince doktora götürmedim ama götürecektim neredeyse umarım senin bebeğin de çabuk iyileşir
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Kızım 11 aylıkken bronşit olmuştu 12 gün hastanede yattık. Ondan öncesi acillerde süründük bişey yok deyip her seferinde göndermişlerdi. Tatile gittiğimizde deniz suyunun iyi geldiğini duymuştum hergün denize götürdüm çok şükür o günden beri tekrarlanmıyo maşallah. Korkuttu doktorlar bizi her sene yatarsınız hastanede ileri derecede diye.
tarafından
Allah yaşatmasın canım gerçekten çok zor birşey
(1,045 puan) tarafından
Biliyorum kuzum Allah yardımcın olsun inşallah kaç yaşında bebeğin
tarafından
3 yaşına girecek martaa kuzum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 82 göst.
15 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enesin_annesi123 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
0 oy
2 cevap 97 göst.
8 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 212 göst.
18 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,182 soru

11,411,253 cevap

34,953 kullanıcı

...