0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sorum yukarıda kızlar :)

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben 6 ay kullandım baya ödem attım ama bırakınca iki katı aldım o yüzden tavsiye etmem o kadar para verme 
tarafından
57 yim bende dogumda ne verdiysem o kaldi acikcasi cok tuhaf vunyrm var ne aliyorum.ne veriorum yani kaldigim kiloda kaliyoum bekarken de 49 50 51 ri gecmezdi 1 bucuk falan ekmk yerdim simdi ne yersem hemen alicak gibiyim .s bbelki de pisikolejiktir . Ama versem onu da rahatlayacam
(13,131 puan) tarafından
Metabolizman mi hızlıydı bekarken :)
tarafından
Cnm madem o kadar az kilo neden o kadar para vereceksin ki. Çok az diyet biraz spor gider zaten yada günde 3  bardak yeşil çay iç çok güzel ödem attiriyo oda güzel zayiflatiyo
tarafından
Spora da yazilicam kuzum basenleerimi ertiicem ayrica saglik acisindan sodun yaşıyorum kemiklerim cok gucsuz sanırım
tarafından
Bol bol sade maden suyu iç cnm
-Reklam-
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Bende kullanfim canim  30 kilo verdim cuup dikkat etmeyince aldim
tarafından
Anladim canim bol bol du ictmek gerekiyormuş aslinda
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Emzirenler.kullanamaz canım ben kullandim az veriyorsun bırakınca iki katı geri alıyorsun böbreklere zarar yanımdaki bayan hastanelik olunca bıraktım kendim diyet yaptım daha çok kilo verdim önemli olan diyeti uygulayabilmek canım onu içince de diyet yapıyorsun herşey yasak içmeden yap diyetini gerçekte zararlı
tarafından
Anladim canim bizim komsumuz verdi baya baya bende onceden biliyordum zarten. Simdi benkm fazla birseyim yok 5 kilo versem sikilassam yeticek aslında.  Bol bol su icmek gerekiyormus onu alışkanlık hale getirirsem bırakırım.  Diğer ekmeklerden yersem sorun kalmaz.
(1,575 puan) tarafından
5 kg için sağlığından olma bide o kadar para verme canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 74 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 116 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 182 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu