+1 oy
567 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar vallahi sabahtan beri görümcem perdelerimi yıkadı asti camlarımi sildi dolaplarimi çekti sildi Allah bin kere razı olsun vallahi hamileyim diye bana bir iş birakmadi çok mutluyummmm :))) buda böyle mutlu bir gelin görümce postu olsun alırım bı tebrik :D

21 Cevaplar

0 oy
(818 puan) tarafından
Bana da lazım o görumceden tebrik ediyorm
(818 puan) tarafından
Kiz var da uzakta olsa yanimda o da yapar hakkini yiyemem şimdi
tarafından
Ne güzel işte geldimi yapar oda
(818 puan) tarafından
Keske gelebilse ama ne yazikki köyde oturuyo kiş geldi hayvanlari filan var birakip gelemez insallah yaza biz gidicez
tarafından
Olsun düşünmesi yeter demek ki iyi bir insan ki sen onun arkasından geldiği zaman yapar diyebiliyorsun Allah bozmasın :)
(818 puan) tarafından
Amin cnm
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Benim görümcelerim de hamileyken bana yardıma gelmişlerdi bir kere işte sagolsunlar ondan sonra bulamadım onları sjdjwjjw
tarafından
Olsun en lazım olan zamanda yapmışlar ya sonrasında kendinde yaparsın zaten
0 oy
(7,749 puan) tarafından
Sağ olsun benim görümcemde öyle ablam gibi. Geldi mi her yeri süpürür öyle çıkar evden
tarafından
Oh Allah razı olsun
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Anne evine giden görümce ; 

Ne pis bir gelin aldık biz böyle o perdeler camlar çerçeveler neydi öyle eline bir bez alıp insan hiç silmez mi 

Hele o çekmeceler ne buldu ise koymuş oralara çek sil süpür her yanım ağrıdı ☺️☺️☺️☺️ 

Daha bir de eline bişey alıpta dur görümce şurayı da ben yapayım demedi anne  anam ağladı akşama kadar ☺️☺️

Allah muhabbetinizi bozmasn diyelim canım ☺️☺️
tarafından
Gerçekten öyle değil kardeşim gibidir kendisi teklif etti ki bende onun evini temizledim ayrı bir semtte oturuyor evli değil bekar evi var bende onun evine herşeyi aldım temizledim yapmaz yani biliyorum . Çok saol canım
(4,875 puan) tarafından
Ben tam anlamıyla kendi görümce mi yazdım ☺️☺️☺️ ama sizin ne güzel  ilişkiniz varmış bizdeki  kuyu kazar ancak ☺️
tarafından
Ne diyim Allah akıl.fikir versin gorumcene :)
0 oy
tarafından
Bnm görümcem de yer içer gider iş yapmayı birak iş cikarmazsa ii
tarafından
Ahshsj yaaaaa canım :D
tarafından
Aynı benim görümcem ☺️
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ayy çok şükür benim gorumcemde öyle ya valla çok seviyrm kendiisni ve kendisi daha 21yasidna :-)
tarafından
Maşallah Allah bozmasın canım iyi hissettiriyor kendini benim kimsem yok annem vefat etti kendi ablam 12 saat uzak bana Allah razı olsun yardım etti
(2,671 puan) tarafından
Allah razı olsun bence herşey karşılıklı dur sen de iyisindir ona o da sana iyidir yani kendimce :-)
tarafından
Elimden geldiğince kirmamaya uzmemeye onlara uyum sağlamaya çalışıyorum canim bende napalim hayat böyle hep idare etmece :)
(2,671 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından
Ne iyi gorumceymis o benim hamileliğim sıkıntılı geçti sürekli tansiyonum düştü bırak yardimi iki bebesiyle gelir evimi dağıtır bardak tabak saat kırar giderlerdi.
tarafından
Ne diyim Allah akıl fikir versin valla
0 oy
tarafından
İşte bende taşınacağım ev yeni ev olduğu için inşaat pisliği ile kalmıştı kaynanam ve görümcem hep bir temizleriz hsva soğuk hemen bitiririz dedi bende idrar yolu enfeksiyonunu en yüksek derecede yaşıyordum böbreklerime kadar vurmuştu sürekli tuvalet hissi ve yanmam vardı geliriz hep bir temizleriz dedi görümcem kardeşlerim annem gelecekti kaynanam da yemek yapacaktı sözde gelen tek annem ve kardeşlerim sonra yasak geliyor diye annemi geri götürmek zorunda kaldı eşim 7 den sonra yasaktı p zaman tek gir kardeşim eşim ve ben gecenin 3.e kadar temizlik yaptık ertesi gün eşyalar geldi dizildi görümcem kaynanam da bakmaya geldiler ayakkabılarla girip bakıp hadi bize gidip çay içelim dediler gittim Bi de orda hizmet ettim şimdi de kış temizliğine gitmiyorum sormuyorum diye benimle konuşmuyor kaynanam üstelik hamileyşm şu an asla gitmem de ben yine ramazan bayramında gidip bayram temizliğini yaptım herkese davrandığı gibi davranacakmışsın meğer 
tarafından
Öyle canım işte kendileri yapmaz ama karşıyı suçlarlar hep :) sonra çok kötü hastalandım ben hipotiroid ve polikistik over olduğumu öğrendim kafam resmen uğul uğuldu bulamadılar neden olduğunu adımı da hastalıklı koydular :)
tarafından
Allah görsün bu yaptıklarını nerden biliyormuş kendileride hasta olmayacak ilerde . Valla Allah öyle bir dermansiz dert verir ki ne olduklarını şaşırırlar adiler . Hamilemiydin o dönem peki
tarafından
Yok canım o zaman hamile değildim ben evlendikten 1 ay sonra idrar yolu enfeksiyonu geçirdim hastaneye gittik beraber eşim de vardı eşime hemen baba oluyorsun demiş bende de enfeksiyon çıkınca işte söyledim de çok sevindi mutlu olduydu tüh dedi sonra 2 3 hafta geçti aradan görümcem kaynanam ben otururken seni doktora götürecem çoçuğun oluyo mu olmuyo mu diye baktıracam dedi o an boğazım düğüm düğüm düğüm oldu her şeyi helal ederim ama o konuyu asla sonra rv temizledikten sonra böbrek ağrım oldu aşırı derece kafamda uğultu falan oldu filmlerde olur ya bişey düşünürken yanında konuşulanlar uğultulu gelir aynı öyleydim doktora gittim hipotiroidi ve polikistik over çıktı bilgisiz Bi kadın doğum doktoruna gittim bilmediğim için kendi de yanımızda geliyordu hep gelmek isteyince kıramıyordum doktor bana kısır kalırsın diyince ben beynimden vurulmuşa döndüm çok ağladım kaynanam hala vah tüh ediyor millet hemen hamile kalıyor başımıza gelene bak falan diye neyse başka doktora gittim enfeksiyon çok ileri derece de böbreklerine vurmuş ondan ağrın var dedi ilaç verdi 7 8 ay Bi ilaç tedavisi sürem oldu her kontrole benimle geldi doktor iyi bişey dese bile beni ağlattı kötü düşündürüp her hastane çıkışı ağladım sonra eşimin yanında ağlama bişey olmaz ayağı yaptı sonra hamile kaldım görümceme attım mesaj kız anneme söyle kaç aydır bekliyorlar dedi bana hayırlı olsun dahi demedi sanki okşar bekliyordu sanki çok uzun Bi süreydi de sonra 12.haftada doktor cinsiyrt tshöini yaptı ama kimseye söyleme kesin değil dedi tamam dedim eşimle kimseye söylememe kararı aldık görümcem de aynı doktora gidiyor doktor bu hsfta gelenlef hep 12 13 haftalık gebelerdi hepsine tahminde bulundum döeğl görümcem sorunca bende yalan söyleyemiyorum kimseye söyleme ama kıza benziyor dedi dedim bu kaynanams gidip söylemiş herhalde sonra yine görümcem kaynanam ben otururken herkes 3.ayda cinsiyet öğreniyo biliyorsun söylemiyorsun dedi bende doktor tahmin etti kimseye söyleme dedi bizde oğlunla söylememe kararı aldık dedi iyi bilip söylemiyorsanız babaannenin ilk torununu Allah sizden sorsun dedi içimden dedim bende 2 aylık evliyken dediğin lafı sorsun önce Allah diye sonra 16 hsftsda doktora gittim bebek erkekmiş iyiki söylememişsin dedi doktorum anlatılacak çok şey var içimin almadığı kaldıramadığım çok şey var ama rabbim büyük diyip susuyorum :(Allah herkese yaşattığını yaşatsın yaşamıyorlarsa sorsun inşallaj hesabını her şeyi helal ediyorum dediğim gibi ama o çoçuğun oluyo mu olmuyo mu diye baktıracam dediği lafı etmiyorum :(
tarafından
Ve haklısında işte cehalet o kadar kötü bisey ki deveye hendek atlatmak cahile laf anlatmaktan daha kolay bir laf dalaşına girsen daha çok sinir oldugunla kalırsın çünkü anlamaz onu anlayabilicek kapasite yok malesef kaynananda kara cahil . Tabi ki sorsun herkesin bebeği ilk gecede olmak zorunda değil çok şükür vermiş Allah nasip etmiş benimde 1 sene korunduk sonra bıraktıktan 6 ay sonra oldu şükür bu bir eksiklik degil ki ahhh bı anlasalar kafssizlar . Senin yerinde olsam bana keyif vermeyen herkesle ilişkimi keserdim merhaba merhaba ne Güleryüz gösterirdim nede beklerdim öyle duvar gibi görünürdum m çünkü bu hayata bir kere geliyorsun seni bukadar kıran yaralayan insanlar kim olursa olsun olmamalı hayatinda . Allah onlara bu kalp kırıklığının hesabını yüzbin kere sorsun inşallah gülüm ne diyimm . Evinle çocuğunla eşinle mutlu ol onlar odaklı yasa ve o öbür insanların cahil olduklarını asla unutma sorsan çok müslümandir eminim 5 vakit namazındadir ama kalp kırmak kabeyi yıkmak kadar günah bunu anlayamazlar . Allah herşeyin hesabini sorsun insallahh
tarafından
Aynen öyle canım konuşunca biz ince fikirli insanlarız diyor ama gel gör ki Bi bana dokunmadı ince fikirli halleri hiç bişey demedim laflarına karşılık çünkü her şeyi abartan bir insan bir de yalandan ağlayan Bi tip o yüzden şimdi eşim gelince haftada 1 akşamları gidiyorum o da elimin hatrı için dahası yok bakalım bebek olunca zırt pırt ne kadar gelecek başıma her şeye karışacak bakalım bebeğimle hiç yanlız kalabilecek miyim :)
0 oy
(119,355 puan) tarafından
vaay beee        
tarafından
Yaaaa :)))
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Nazar edecen şimdi burda görümce düşmanları var :)
tarafından
Allah korusun kız :))
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Arkadan lafını eden biri de değilse oh süper :) 
tarafından
Değil çok şükür ya öyle şeyler hiç yaşamadık :)
0 oy
tarafından
Oh maşallah Allah herkese böyle görünce versin yarın öbür o doğum yapınca da sen yardım edersin 
tarafından
Evet valla Allah bin kere razı olsun güzel şeylerde oluyor he görümce ve kaynana için diyorum :) tabi ki ederim evlensin de inşallah o zamanda evini doserken her zaman yani
0 oy
tarafından
Ohh masalah rabbim daim etsin muhabbetiniz daim olsun insallh ❤️
tarafından
Amin inşallah canım :))
0 oy
tarafından
Totonu kaşı kız nazar olmasiin
tarafından
Vallahi yaaaa :)))
0 oy
(606 puan) tarafından

Bizim görümce de ancak arkamızdan konuşur :D

tarafından
Yapma beeeee :))
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Bende alabilirmiyim böyle görümce :)))
tarafından
İnşallah Allah gönlüne göre versin :))
0 oy
(136 puan) tarafından
Allah bizmasin canim daim olsun gelin gorumce mutlulugunuz benim gorumcem yok olsada temizleyecegini sabmiyorum kaynanama cekerdi huyu:))
tarafından
Deme öyle be belki cekmezzdi :))
(136 puan) tarafından
Hic sanmiyorum cinsine ceker :))
tarafından
Armut dibine düşer diyorsun he :D
0 oy
tarafından
Maaşallah size kuzum
tarafından
Saol gülümm
0 oy
tarafından

Bendee istirem kalk yemek yap diyorum yapacagi şey bi pilav yok diyor sen niye yapmiyorsun sen hic birsey yapmiyorsun diyor sanki ben 7 24 oturuyorum hamile oldugum için eşim pek iş yapmami istemiyor bende mutfagi temizliyorum gorumcemde geri kalan heryeri odam hariç benim odamda herkesin elbisesi var gelip gidiyorlar durmadan ama temizlemeye gelince yok senin odan ellemem diyor bir yapacagi tek şey supurge vuracak oda yok inşallah en kısa zamanda kurtulurum:ermm:

tarafından
İnşallah birlikmi oturuyorsunuz canım valla zor işin ya
tarafından
Evt cnm 2 görumce ve bir kaynim var kaynanamla bir ömür yaşarim ama kizlariyla asla ev alirsak kizlar annelerinin yanina gidecek ama evde daha bulamadilar
tarafından
Ooo bide senin evindeler aman hemen bulsunlar çıksınlar inşallah
tarafından
Yaa yaa cnm neler cekiyorum resmen hamileligimi karartilar gözümde inşallah inşallah
0 oy
(545 puan) tarafından
Benimkiler de yer içer bırakır gider maşallah ne güzel böyle düşünceli gorumcen var 
tarafından
Evet var valla Allah razı olsun ondan . Seninkilerede Allah akıl fikir versin insaf yani

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 368 göst.
+1 oy
14 cevap 556 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 593 göst.
2 Nisan 2024 Aile kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 629 göst.

380,333 soru