0 oy
198 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (221 puan) tarafından
Kızlar 3 buçuk yaşında kızım var kolu kırıldı ameliyat oldu 2 haftadır alçıda v banyo yaptıramıyom çocuğu bı kere güç bela yaptırdım üsttende olsa en azından saçını yıkayım diyorum onada yok napcam bn bı akıl verin lütfen vücudunu silerimde saçına napcam terledigi için kokuyoda bı turlu ikna edemiyorum çok korkmuş oda

5 Cevaplar

0 oy
(13,015 puan) tarafından
Poşet geçir bağla koluna öyle yaptır 
(221 puan) tarafından
Canm kızım korkmuş banyoya sokamiyorum ki çocuğu banyodan vazgeçtim artık en azından saçını yıkayım diyorum
(13,015 puan) tarafından
Tişörtü felan çıkarttır egilsin öyle yaptır
(221 puan) tarafından
Önerilerin için saol cnm söylüyorum kabul etse öle yapcam zaten ama  oda yok koktu çocuk napcam bilmiyorum
(13,015 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum ya hem çocuk hemde canı yanacagi için korkuyor muhtemelen :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Post yukari bilmiyom
0 oy
tarafından
Koluna streç sar üzerine poşet canım ben ayağımda öyle yaptım
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Gönlünü yapacak bir yol bul canım. Banyoya sevdiği bir oyuncakla girin. Kolunu strecle güzelce sar. Sevdiği bir bebeği de alın yanınıza hadi bebeğini de yıkayalım falan de. Sakinleştirip güzelce konuş 3 yaşında seni anlar. Kesinlikle acımayacak eğer canın yanarsa hemen çıkarız annecim bi kere deneyelim göreceksin korkacak bişey yok  falan de. 
0 oy
tarafından
Banyoya beraber girin cnm..bnde yikanicam de .belki güven duygusu gelişir o şekilde ses etmez.

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 619 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,396 göst.
0 oy
17 cevap 172 göst.
22 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 433 göst.
8 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu