0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Atesi cikti ilacla dusmedi dusa soktum 

Atlet ve pijama altla yatirdim 12 gibi bi kalktimki ustunu acmis usumus atesi cikinca dustan sonra ne giydirip yatiriyorsunuz ben bu cocuga bakamiyormuyum

6 Cevaplar

0 oy
(8,969 puan) tarafından
İnce pijama giydiriyorum ben. Hava soğuk çünkü. Ben de bu kıyafet muhabbetini hiç bilmiyorum. Nasıl giydirmeliyim diye. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım ateş bu birden kalktimi  kötü yapar iyi  giydirmissin bende öyle yapıyorum ve bu benim 3 çocuğum ilk kızımın  ateşi çıkınca da  aynı öyle yapıyorum küçüğün çıkınca da küçüğe öyle yapıyorum ha ne var uyanık yatıyorum sürekli bakarım ben bakmazsam eşim bakar öyle yani mecbur bir atlet olması lazim
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Atlet ince alt giydiriyorum ama ateş düşene kadar ben başından hiç ayrılmam birgün beklerim başını üstü açık kalır daha kötü olur die 
0 oy
tarafından
Banyo yaptırıyorum cnm bı de ağrı kesici ateş düşürücü veriyorum düşüyor ateşi sonra da normal giydiyorim
0 oy
tarafından
Canim o atese bagli. Atiyorum 38 ise ince atlet pijama alti giydiririm, 39 da direk atletle tutarim. Cami acar odayi sogururum falan. 
0 oy
(743 puan) tarafından
Sadece zıbın ve esortman ilerlerse ateşi esortmani da indiriyorum zibinla kalıyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 119 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 177 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (923 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Obiranne33 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.