0 oy
85 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (127 puan) tarafından
Arkadaşlar kızım taneli yiyebiliyor ama ne yapacağımı şaşırıyorum. Herşeyi beğenmiyor. Azıcık yiyip bırakıyor. Birtek mercimek yemeğini güzel sevdi onu da dün yaptım. Sizin şunu yapıyorum seviyor dediğiniz yemekler var mı? 

3 Cevaplar

0 oy
(13,086 puan) tarafından
Tarhana çorbası 

Un çorbası

Yoğurt çorbası 

Biber dolması 

Ispanak vb.  
(13,086 puan) tarafından
Düzenleme yapman lazım canım. Gece beslenmesini kesmen lazım artık. Sabah uyanınca mama yerine kahvaltı yaptır bir gün yemez iki gün yer mecbur hem senin işin kolaylaşır. 8 gibi kalkıyoruz mesela direk kahvaltı tabağı yapıyorum yiyor öğlen de çorba işte.
(127 puan) tarafından
Normalde geceleri hiç yemezdi. Ama son bir haftadır hiç bişey yemiyo nerdeyse o yüzden gece uyanıp ağlıyo. Alıştıracağımı bile bile veriyorum bende azcık vitamin alsın diye:( baya zor geçiyor son günler hem ishal hem iştah bitti inşallah bi düzene koyabilirim ama çok zor inatçı bi kız kaşığı ağzına götürmeme bile asla izin vermez ya oyun oynatıcam yada video anca öyle yedirebiliyorum videoyu bıraktım bikaç hafta önce.
(13,086 puan) tarafından
Ah ah benimki hâlâ TV den açıp izleyerek yiyor :(
(127 puan) tarafından
Olsun ya yesin de nasıl yerse ne istese yapıcam inanın telefonu eline veriyorum video açıkken öyle biraz oyalanıyo bazen onu istemiyo iç içe geçen küpleri var onlarla yiyiyo bazen mutfaktaki plastik ıvır zıvırla uğraşıp duruyorum hele 3gündür asla hiç bişey yemiyodu zorla ağzını sıkıp ağlatarak bikaç lokma vermeye başladım çaresizlikten:(
(13,086 puan) tarafından
Dene kuzum elbet yiyecek
-Reklam-
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Terbiyeli sehriye sevmeyen yok benimkilerde ayni ordan biliyorum patates yemegi sebze corbai mercimek koyuyom icinee
(127 puan) tarafından
Patatesi sevmedi ya ecüş bücüş yapıyo ağzını sıpa:)
Terbiyeli şehriyeye kıyma koyuyo musunuz peki bizim doktor hergün ceviz büyüklüğünde kıyma yesin dedi her yemeğe uydurmak o kadar zor ki
(1,113 puan) tarafından
Yok benimkiler yemiyo kiyma kusuyolar ama sen koy seviyosa
(127 puan) tarafından
Yani ne seviyo ne sevmiyo hiç sağı solu belli olmuyo bide ben hep oyun oynatıp kandırarak yediriyorum o yüzden bişeyi seviyo mu sevmiyo mu bilemiyorum herşeye tepkili yoksa ona kalsa hiç yemiycek
0 oy
(356 puan) tarafından
Kızım 13 aylık herşeyi yiyen kızım hiç bsy yememeye başladı resmen çöktü hem o hem ben herşeyi denedim yol :((
(127 puan) tarafından
Ya aynı benimki de öyle dün akşam mercimek yemeği yedi günler sonra ilk defa tam doyurucu olmasa da ama ishal kaç gündür aynı çıkmış kakadan  o kadar çaresizim ki bu ara

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 41 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 78 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
0 oy
1 cevap 43 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu