0 oy
359 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından
Evlilik yüzüğümü banyoda unutmuştum ogunde istanbula gidiyorduk elazigdan eşimde unutmus evde neyse dedim doguma gidiyordum istanbula sıkıntılı doğumdu çünkü suyum falan uzun hikaye neyse dogurdum benim ailem istanbulda olduğu icin benim ailem geldi benim annem zaten vefat etmis yok annem neyse dogurdum zorda olsa eşim geldi annem 200 tl attı dedi sagolsun dedim bayanda varlıklı annesi esimin dediki bizim yüzükleri satmış onun parasi orda zaten bisey diyemedim doğum yapmisim evladimi görmüşüm agrilar falan neyse 1 hafta geçti annesi beni aradı bana diyoki bebegi ters tuttun ayaklarından asagi sarkitin boyu uzun olsun yeni doğmuş bebege bunu asla yapmam dedim hiçte hesabini yapmadim yüzüğün dedimki annecigim kendimi yanlız hissetttim buraya gel kizima birlikte bakalim biz bakamıyoruz ben bilmiyorum iyi degilim dedim  ben gelemem siz gelin dedi yani benim annem yok kendiside yaşlı değil gayet genç neyse ben baktım evladima zor da olsa şimdi tekrar oraya gidicez ben kaynanama bakacakmisim ömür boyu onunla yasicakmisim hadi ya sen bana annelik yaptinmi benim yüzüğümü nasıl satarsin git kendi kizlarinin yuzuklerini sat kızım nerdeyse 2 yaşına girecek hep tek basima baktım birkez olsun arayıp sordun mu torununu

9 Cevaplar

0 oy
(12,991 puan) tarafından
Keser döner sap döner izliyoruz :) hayat nerden ne çıkartacağı belli olmuyor 
-Reklam-
0 oy
(342 puan) tarafından
Işte böyle de sana muhtaç olur. 
0 oy
(474 puan) tarafından
Canım 99 haklısın ama yeni doğan bebekleri burdada hem bacaklarından hemde boynundan sallandırırlar her banyodan sonra 40 ı çıkana kadar kaynanam ın 14 çocugu var benimkinide hep o yıkadı götürdüm bende tek baktım ama sallandırmayı yapamazsın zarar verirsin sen dediği için ona götürürdüm hep yıkamaya
0 oy
(9,205 puan) tarafından
Pardon da neden yuvanızı bozup oraya gidecekmişsiniz?
tarafından
Hah aynen ve bunlar olurken esın ne yapıyo acaba?
0 oy
(119,250 puan) tarafından
aramasin sormasin bakmasin mumkunse sende gidip bakma
0 oy
(503 puan) tarafından
Canım sen ona neden bakıyorsun böyle yapıp yapıp birde senden bunumu istiyor yaa herşey karşılıklı sen sağlam hâlinde bir tas çorba yapıp lohusasin demezler bide yaşlanınca bakacak bakıcı isterler yazık yaa o yüzüğe gelince o bir anı hatıra nasıl bir başkasına sormadan yaparlar bunu resmen hırsızlık 
0 oy
tarafından
Ben bakmam sahsen
0 oy
tarafından
Benden habersiz benim yuzugumu satip bi de bana parasini yollayacak. Yok artik... Densizligin kacinci seviyesi bu?
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Neden bakacaksın hasta mı kim diyor bak diye

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,123 göst.
12 Ekim 2020 Aile kategorisinde Sevda bugrem (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 113 göst.
28 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 358 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Bayanefendi (1,826 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
19 Haziran 2021 Aile kategorisinde Sevda18 (68 puan) tarafından soruldu

379,294 soru

11,353,316 cevap

34,824 kullanıcı

...