0 oy
201 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,685 puan) tarafından

Kızlar 74 kiloyum şuan. Normalde 65 kiloydum. Doğumdan sonra kilo veremedim:( şuan kızım 6 aylık çok yakın zamanda başlamayı düşünüyorum yazarım buraya da zaten :) o kdr zor geliyor ki şuan diyete başlamak yaaa iki ay içinde hallederim inşallah öyle planlıyorum. Olur mu dersiniz :( emziriyorum ama bu kiloda olmaktan da çok sıkıldım aynaya bakasim gelmiyor

9 Cevaplar

0 oy
(192 puan) tarafından
Valla bende skldim eski kyafetlerimi cok ozledim
(192 puan) tarafından
Valla bende guzelce katlayip yerleştirdim hâla.katlari bozulmadi 2 senedir katli duruyolar boyun kac senin
(1,685 puan) tarafından
Ayyy deme öyle kız iki sene ne :( 170 boyum var . Ama yüzüm aşırı şişti zaten tombul yanklym yanaklarım patlicak gibi oldu aynaya bakasim gelmiyor yanak gıdık iyyyy
(192 puan) tarafından
Boyunda uzunmuş 70.olsan bile yeter sana
(1,685 puan) tarafından
Yanaklarım olmasa yeter de. Yanak çok rahatsız ediyor bir de göbek çıktı doğumdan sonra yağ tabakası gibi kaldı hiç sevmedim kendimi böyle. Senn kaç kilo fazlan var
(192 puan) tarafından
10 canim en az
-Reklam-
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Benmde 3 klo fazlam var bnde diyete başlıcm dyorum eşim kızıyo :) 
(1,685 puan) tarafından
3 kilo iki haftada gider canm hemen başla bence :)
(192 puan) tarafından
Benimde 3 tü sonra bi baktim 6 olmuş
(4,067 puan) tarafından
Deme dayanamam ya :( ağlrım
0 oy
tarafından

Benim gibiymişsin bende 65dim.

Hamilelikle beraber 4 sene içinde 98 oldum ve 6 gündür diyetteyimmm 

(82 puan) tarafından
Bende 85 kiloyum gittikçe de kilo alıyorum :((
tarafından
Diyete başla nagihancım bence daha fazla almadannn
0 oy
tarafından
Zaten 6 aylık bebek anne sütüyle doymazki bacım mama ya da ek gıdaya gecmissindir sütun azalsa nolcak ki kesmiyosun sonuçta günde bi kere bile emziren yeter 
(1,685 puan) tarafından
Aynen bir haftadır geçtim cnm ek gıdaya. Biraz alışsın kısa zamanda baslicam inşallah. Kendimden de korkuyorum güçsüz kalırım diye çok yoruyor bebeğim beni ama napayım mecbur
tarafından
Anneler güçlü olmak zorunda bacım kendine dikkat et meyveyi ihmal etme mesela güç olsun kahvenin de çok faydasıni görürsün bak
0 oy
tarafından
Benim eşim çok hızlı kilo alıp veriyor. 2 haftada 14 kilo vermişti. Ama ilaçlarla ağır spor yaparak.. Şu an yine kilo vermek istiyor ben hemen herbalife sipariş ettim. Bu sefer de onu deneyecek 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Biz de eşimle birlikte başladık sağlıkı beslenme şeklinde, bakalım hayırlısı
0 oy
tarafından
Az önce cok Moralımı bozdu kaynım cok sinirlendim diyete başlıcam hemen:((((
0 oy
(334 puan) tarafından
Bende başlamak üzereyim  70 kiloyu geçtım 

Bi başlasam da 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Beni tarif etmişsin sadece bebek aylari uymuyor 3 ayligiz bizde en hizli nasil kilo verilir açaba kis da geliyor bebek le de yürüyüş de yapamam :(
(1,685 puan) tarafından
En hızlı diyet valla cnmm :( boğazı tutcaz
(1,569 puan) tarafından
;) doğru vala

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 73 göst.
6 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
0 oy
7 cevap 235 göst.
3 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 186 göst.
16 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...