0 oy
90 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,685 puan) tarafından
Kızlar ben 4 5 gündür nezle grip gibi rahatsızım boğazlarım ağrıyor burnum tıkalı falan. Bu sabah bebeğim de biraz rahatsız gibi burnu akmış onun da bir de biraz öksürüyor. Sanırım benden geçti :( dün doktordaydik aylık kontrol için göğsünü falan dinledi ama herhangi bir sey demedi doktor.bebegim 6 aylık ne yapabilirim tavsiyeniz var mı . :(

3 Cevaplar

0 oy
(4,583 puan) tarafından
Burnunu serum fizyolojik ile temizle canım ve sık sık emzir en azından boğazı kuru kalmaz. Bunun dışında bende bilmiyorum çok geçmiş olsun. 
(4,583 puan) tarafından
Benimki de öksürüyor biraz burnunu temizlediğimde rahatlıyor. Birde burada bana ıhlamur çayı vermemi tavsiye ettiler ama verirsen de çok fazla verme bir çay kaşığı falan ver çünkü bitki çayı normalde bir yaşından önce önerilmiyor pek.
(1,685 puan) tarafından
Tabi canım bence de çok verilmemeli zaten biraz veririm olmadi. Senin bebeğin nasıl iyi oldu mu cnm
(4,583 puan) tarafından
MaşâAllah biraz daha iyiye gidiyor gibi sanki. Biz covid olduk o yüzden o da etkilendi işte...
(1,685 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm çok şükür ki iyiye gidiyormuş . Ben de kendim nezle grip gibiyim 4 5 gündür geçer diye çok korkuyordum inşallah biz de iyiye gideriz :(
(4,583 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim size de çok geçmiş olsun, inşaallah Allah şifa versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnce sen gene doktora götür canm 
0 oy
(597 puan) tarafından
Kesinlikle papatya cayi ve icine dogal koy pekmezi. Aninda ose yaradi beni oglanda ve o gunden beri her sabah veriyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 93 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 202 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Sydatur74 (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 134 göst.
19 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu

378,279 soru

11,322,234 cevap

34,768 kullanıcı

...