+1 oy
49 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (156 puan) tarafından
Bebeklerinizde reflu vatsa eger cok kusmamasi icin ne yaptiniz ve reflu ilaci olarak nr kullandınız bide hangi mamayi veriyodunuz bebeğinize

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gaviskon vermişti doktoru çok şükür geçti canım mama vermedim hiç emziriyorum 
(156 puan) tarafından
Ben aptamil veriyirm ama kustukca veriyorum çok kusuyor aşırı derecede cogunlukla emiuo kilo alimi nasil 1 ayda kac kilo alıyor
tarafından
Bilmiyorum kac kilo aldığını da ama kilosu iyi demişti en son Aşı yapılırken 7.300 dedi hemşire 8 gün sonra 7 sylik olacak
(156 puan) tarafından
Ilk ay 1 kilo 200 almisti ama suan yarisina 600 gram almis cok kusuyo kusmasini engellemem lazım
tarafından
Benimde çok kusuyordu doktora götürdüm
-Reklam-
0 oy
(123 puan) tarafından
Gaviscon verdi Dr, reflü yatağı alın, emzirirken başı biraz yüksekte olsun. Gazını çıkarmadan yaptırmayın. Kendi yemenize dikkat edin acı turşu baharatlı yağlı şeyler yemeyin. Biz çok çektik 
(156 puan) tarafından
Bende cok cekiyorum emse kusuyo mama yese kusuyo kustuktam sanra bidaha emmek istiyo kustukca acikiyo bide bunay kilo alimi yarıya dusmus az almis kusmasini engellemem lazim bide o ilac o kadar sacma geliyo ki hem buyrukler kullaniyo hem kucukler kullaniyo mamasina katip veriyorum senin kulllanim seklin nasil
(123 puan) tarafından
Sütümü sağıp kullandım.  Zamanla azalır inşaallah sabredin ben hiç bitmeyecek Sandım hala ağır yemek yese aynı olur bizim 1 buçuk yaş olacak ama ilk zamanlar ağlıyordum geçer inşaallah üzmeyin kendinizi siz sakin oldukça oda daha rahat olur inşaallah Allahü teala acil şifalar versin
0 oy
(442 puan) tarafından
Benim kızımda da reflü vardı ben verdiği ilaçları kullanmadım 6 aydan sonra azaldı sonrada bitti çok şükür eğer kilo alımı yavaslarsa sorun oluyor onA göre reflü maması başlıyormuş doktor benim dikkat ettiğim şeyler az az sık sık emziriyordum emzirdikten sonra gazını çıkarıp 10 dk dik pozisyonda muhakkak ayakta tutuyordum emince sarsmiyordum gece bile emzirince bunlara dikkat ediyordum reflü yataği almıştım bebeğin migdesini rahatlatıyor ve kusarsa eğer boğulmasıni engellemek için iyi oluyor...
0 oy
tarafından
Yastığını yüksek tuttum iki saatte bir emzirdim birde toz gaviskon kullanıyoruz cnm 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
1 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
13 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozge26 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde HiraDeniz (2,472 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 856 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

379,933 soru

11,373,495 cevap

34,855 kullanıcı

...