0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (2,467 puan) tarafından
Kızlar bebeğine reflü yatağa kullanan varmi kizim 40 günlük oldu cok kusuyo her emmeden sonra kusuyo midesi bulaniyo ara ara öğürüyoda doktoru reflüsü var reflü yatağında yatır dedi almak istiyorum size sormak istedim fayda si olurmu kullananlar yazarsa sevinirim malum geçim zor işe yaramiyosa boşa para vermiyeyim

4 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Yataginin bas tarafinin altina biseyler koy illa almana gerek yok eğimli yapinca tamamdir
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
6 aya kadar onda yatırdım reflüsü olan bebeğimi yatarken bir kere kusturmadım aşırı pahalı da değil hani. 
0 oy
(265 puan) tarafından
Yatağının altına koy bi yastık üstü düz ama aşağı doğru meyilli olsun reflu yatağı gereksiz bence bir süre sonra büyüyecek o yatak da küçük gelecek..

Kızım da ileri dercede reflu vardı 6 ay ilaç kullandık bu şekilde yaptik geçti şimdi 5 yaşında maşallah.. 
(265 puan) tarafından
Gece uykusunda da olsa gazını almadan yatırmayın o sebep oluyor kaymasına bizde kusma yoktu boğmaca gibi öksürük vardı araştırıldı sebebi reflu dendi
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Vayy 5 aylık olduk halen.i çekiyorum valla canım. Aptamil ar mama kullanıyorum o kesiyor kusması nı ama ben doğdu doğalı yastık da yatırdım. Yataga eğim verdim işe yaramadı. Yatıgı yerde mama geri geliyor benzini burnunu tıkıyordu. Nefessiz kaldığı oluyordu. Burnundan fırşkırıyordu mama. Çeşit çeşit. Yastık diktim duruma göre yatırıyorum ama bana tek çare yastık oldu. Korkuyorum da acaba kambur olur mu diye ama yapacak bişi yk. Bir kez öyle uykuda gece yarısı nefesi tıkandı da ölecekti. Allah tan onca uykusuzluğa ragmen duyup kalktm sesini. Odur budur çok daha dikkat edirum. Az kaldı 6 7 aylık olunca geçer dedi doktor. Bekliyoruz bakalım. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
1 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde HiraDeniz (2,467 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
0 oy
0 cevap 11 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Tplkdr (32 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...