0 oy
282 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (282 puan) tarafından
Kizlar aşırı derecede kilo aldım ve kendimi durduramiyorum emziriyorum ama oğlum 22 aylık artık eskisi kadar emmiyor 

emziriken Dukan birası içen var mı 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
O ne ya hiç duymadım
(282 puan) tarafından
Bak biraz kilo veren çok çok ödem atıyormuş
-Reklam-
0 oy
(97 puan) tarafından
Arastir canm faydasini gorursen bilgi ver bende dogumdan sonra sıkı bir diyet düşünüyorum
(2,550 puan) tarafından
Ben yapıyorum canım ödem gidiyor tamamen
(282 puan) tarafından
Evet çok kilo veren var ama emzirfigim için karqrsiz kaldım
0 oy
tarafından
Yeşilçay sade soda ve limon  karışımı ben içtim bir ara ama devam edemedik tadı sevemedim emzirmiyorum yani..emzirenlerde yan etki yapabilir yeşilçay

Işe yarar devam edebilirsen 15 gün içeceksin ara verip tekrar 15 gün ve her gün tekrar taze yapacaksın 
(282 puan) tarafından
Yeşilcay galiba günde 2 bardaktan fazlası zararlıymıs yapicam bakalım böyle olmayacak bu gidişle kocayla yarisiyom kilo konusunda
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Ben yapıyorum canım inan çok faydası var
(282 puan) tarafından
Bakalım bende deneyeceğim
(1,786 puan) tarafından
Aç mı tokmu günde kaç bardak canım ve kaç kilo verdirdi sana diyetle birliktemi yaptın
0 oy
tarafından

Bende deniycem onu

(282 puan) tarafından
Bakalım ben başladım sabahtan
0 oy
(3,498 puan) tarafından
Ben de emziriyorum ben de yapmak istiyorum aslında oğlum çok emiyor 17 aylık ı yüzden çok yiyorum o da çok iştahsız aman sütten geçsin diye diye kilo aldım 
(3,498 puan) tarafından
Eğer yapıp da faydasını görürsen sütün de azalma falan olmazsa yaz bana mutlaka olur mu
(282 puan) tarafından
Olur canım yazarım bakalım başladım sabahtan
(247 puan) tarafından
Sonucu ne oldu canım merak ettim
0 oy
(1,843 puan) tarafından
Onu bilmiyorum ama çok etkisi olan bir içicek . Etkisi görüyorum . Daha demin bugünkini bitirdim . Her sabah yapıyorum . 
tarafından
15 gün boyunca mi içiyorsunuz Dukan birasini. Öğünler de de az yemek yiyorsunuz degilmi.
(1,843 puan) tarafından
Evet ayriyetten dikkat ediyorum . Ekmek zaten normal de de kullanmam . Sürekli su içmeye çalışıyorum . Ayrıca yeşil çay , maydanoz çayı , karısı çayı içiyorum her gün mutlaka .
tarafından
Sağol cnm hedefine ulaşırsın ins
(1,843 puan) tarafından
3 , 4 kilo vermek istiyorum sadece ama gitmiyor kene givi yapıştı . Sksmskj teşekkür ederim ♥️
(1,786 puan) tarafından
Naptın kaç kilo verdin dukanla canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 270 göst.
3 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Glhnmhmmd (608 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 279 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 372 göst.
7 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 406 göst.
12 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,405 puan) tarafından soruldu

397,453 soru

11,887,388 cevap

36,006 kullanıcı

...