0 oy
145 göst.
Aile kategorisinde (2,457 puan) tarafından
Kizlar kizim 6 aylik oldu be en buyuk ablam dediki.suanlik durumum yok durumum biraz duzelsin yegenime guzel bi hediye yapcam dedi neyse aradan aylar gecti ben hediyesinde degilim haftaya yegenimin dogum gunu var ve onun icin 180 tl ye okul cantasi almis zoruma giden bu oldu benimde oglum okula basladi ama demediki bisey alayim hep durumum yok dedi oysaki ben yegenlerime azda olsa almaya calisiyorum biseyler sanki bana gelince herkesin cebinde akrep oluyo yada ayrimcilik oluyo linclicek olanlar lutfen bastan yorum yapmasinlar cunku ben zaten hediyesinde yada cantasinda degilim cocuklarimin hic biseyi eksik degil ama bu yapilanlar cok zoruma gidiyo

8 Cevaplar

+1 oy
(136 puan) tarafından
Sana nasil davraniliyosa sende oyle davran baska yapicak biset yok yani 
(2,457 puan) tarafından
Bende oyle yapcam artik
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anliyorum canim seni hediyesinde degilsin ama o yapilan muamele insani uzuyor benimde basima geldi abim yegenime dogum hediyesi 300 tlik alisveris yapti bide ceyrek takti benim oglum dogdu 1.5 yil sonra bisey yapmadi 
(2,457 puan) tarafından
Heh aynen canim iste zoruma giden bu oldu cunku hep durumum yok diyo ve bende ogluma dogum gunu yaptim bi igne ucu almadi
tarafından
Cok karmasik durum ya insan yuzune karsida diyemez unuttu desem boyle bisey nasil unutulur en iyisi sende aynisini yap ona
(2,457 puan) tarafından
Artik bende igne ucu almam
tarafından
Alma kiz deki alacam durumum duzelsin vs vs sonra git cocugunla ne bilim ona yenibisey al beraber biyere cafe va oturup foto cek at wp ne kullaniyorsan gorsun orda
0 oy
(345 puan) tarafından
Takma bosvet canım moralını bozma kişinin kendı ayıbı
(2,457 puan) tarafından
Cok.zoruma gitti ama bide beni magazadan ariyo hangi canta daha guzelmis onu soruyo hic demediki senin cocuklarada alayim bisey
(345 puan) tarafından
Evet insanın zoruna gıdıyo ama yapıcak bısey yok bu zamanda ablanda olsa herkeze hakettıgı degeri vermek gerekiyo
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Sende  ablan gibi  davran  ozaman  anlar canım  senin  ne hissettiğini 
(2,457 puan) tarafından
Aynen artik oyle
0 oy
(13,840 puan) tarafından
Aile de illa çıkıyor bu tipler benim halam öyleydi 
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Demek istediğini anladım cnm sorun ayrımcılık yapılması zaten, sende herkse hakettiği gibi davran boşver gönül almak kadar güzel birşy yok 
(2,457 puan) tarafından
Artik varya bir igne ucu almam o derece kalbim kirildi cunku benimde oglum okula basladi ve dogum gunleri oldu almadi hic bisey
(2,703 puan) tarafından
Öyle yapınca yaranırsın bırak görmezden gel onlark
0 oy
(2,923 puan) tarafından

Valla bende alınırım alınmam diyende başına böyle bisey gelmediği için atar :D kardeşim 1 yaşındaki kızıma hediye alcak param olsun alacam dedi çocuk 2 yaşına girdi halen alacak gecen kendine çocuklarına 2bin tlelik alışveriş yapmış yapsın sorun değil ama söz vermesin benim eşim onun çocuklarına doğum gününde 50 ser tle verdi 3 oglunada

(2,457 puan) tarafından
Al bendende o kadar yegeniminde eylulde sünnet kınasi vardi esim hem okul harçlığı hemde sunet takısı verdi ama insanlar bize cingözlük yapiyo

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 416 göst.
13 Şubat 2023 Aile kategorisinde Fatocan4545 (1,521 puan) tarafından soruldu
+2 oy
17 cevap 940 göst.
+1 oy
30 cevap 413 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yusufcan (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 280 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu