0 oy
302 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sürekli mizmiz huysuz çok yaramaz ama sadece bana heryerim tirnak izi ısırıyor sürekli beni ama babanın yanında kendince oynar sesi çıkmaz bende öyle değil beni görsün kucak ister dun 7 den beri ayaktayım sürekli Bi ağlama peşinde gecen ay hastanede yattık tv tele alıştı şimdi onlara ağlıyor gece nöbet geçirdi sabahladım sayılır şimdi uykusu var ama inatla uyumuyor kafayı yiycm 

7 Cevaplar

0 oy
(118,484 puan) tarafından
kac aylik    
tarafından
1 yaşına haftası kaldı dis değil gazı yok altı temiz karnı yok ateşi yok masaj yaptım yok yok yok
(118,484 puan) tarafından
o duruma 2 yas sendromu deniyo 12 aylikken basliyo vee bitmiyo
-Reklam-
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Bırak kendi haline elbet uykuya dalar canım kaç aylık
tarafından
1 yaşına haftası kaldi canım nöbet geçiriyor uyumadığında kac saat oldu sallıyorum bana mison dediği yok
(12,840 puan) tarafından
2 uyku yapması lazım normal de  gün içinde canım
tarafından
Nasıl iki uyku canım benim kızım 27 aylık tek öğle uykusu yatıyor yanlış mi yapıyorum acaba
(12,840 puan) tarafından
Pıtıkcan senin ki daha bıyık günde 1-1,5 saat uyku yeterli ama bu bebek 1 yaşını yeni dolduruş daha o yüzden 2 uyku yapması lazım
0 oy
(345 puan) tarafından
Öncelıkle sakın ol canım nazı sana gecıyo o yuzden yapardır buyuk bır ihtımalle atak haftasında olabılır cok cabuk degısıyo huyları falan 
tarafından
Keşke nazi bitse artikta herkesin ki gibi bebek olsa
(345 puan) tarafından
Emin ol hepimiz aynı dusuncedeyizdir
tarafından
Kız kim sana dedi her vebek uslu diyrçe benimkide 1 yaşında şimdi saç çekme tabak kırma sofra yerdeyken biranda çekiyo yani daha neler neler 1 yaş sendromu bu sabretcez mecbur
0 oy
(1,850 puan) tarafından

İnanki çise bilene gidemiyom:woot:

0 oy
(319 puan) tarafından
Malesef benimde aynı.  Babaya gidince çiti çıkmaz bana gelince herşeye ağlar yemez içmez susmaz hep ağlar 
0 oy
(601 puan) tarafından
Rabbim kolaylık versin şifa versin canım 
0 oy
tarafından
Kızım daha 1 yaşındayken aynı sorunları bende yaşadım şimdi 2 yaşında çok şükür hani geçiyor sendrom olarak biliniyor 

Ama sabret geçmesi biraz zaman alıyor ben de yaşadım aynı şeyleri canım çok şükür şimdi 2 yaşında geçti yavaş yavaş

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 129 göst.
31 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 685 göst.
1 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Dilaraertm (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 411 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 233 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,157 puan) tarafından soruldu

374,661 soru

11,206,579 cevap

34,509 kullanıcı

...