0 oy
685 göst.
Aile kategorisinde (137 puan) tarafından
Kizlar 3 aydir oyle bir bosluk içindeyim ki mutlu oluyorum birseye haram gibi geliyor babam rahmetli oldu dogum yapali tam 10 gun olmuştu o zaman lohusa halimle 2 kati çöküş yasadim sonra herkesin yüzü cikmaya basladi ortaya kimse arayıp nasılsın demedi ama hep anneme sikayet ettiler aramiyor biz buyuguz diye bende inat ettim aramadim kimseyi simdi herkese mesafe koydum akrabalardan nefret ettim eşim hic sormadi nasılsın ağır geldi demedi destek sifir ama surekli ilgi bekledi hic istediği gibi degilmisim hal hatir sormazmisim bir kere oturup gülüp eglenmemisim onunla her gün kavruluyor içim nasıl gülüp egleneyim ailenin yanına gitmek icin can atiyorsun diye küsüyor bana 3 ay oldu daha babamın mezarina gidemedim bir dua edemedim topragina sarilamadim ama hep abarttigimi söylüyor bir kere kalk gidelim demedi çocuklar bahane oldu durdu oyle zoruma gidiyor ki

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oyy kuzum rabbim yardimcin olsun tez zamanda seni selamete kavustursun babana rahmet mekani cennet olsun sen esinden ilgi sevgi destek beklerken esin senden bsklemis o logusa halinle rabbim buyuk goruyor herseyi
(137 puan) tarafından
Amin canım cok teşekkür ederim Öyle zor ki canim kimse halden anlamiyor herkes birsey bekliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
senin ilgiye sefkate ihtiyacn varken o bekliyo bu nasl bi bencillik 3 ay gene iyi durmussunz gitmeden esiniz suçlu bu durumda 
(137 puan) tarafından
Suçlu olduğunu kabul etmiyor hep kendi hakli en son kendi baban ölse boyle rahat durursun sende dedim o zaman da o benimde babamdi diyor
tarafından
ondan boylesin tabi Allah islah etsn
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Ah canım benim Allah rahmet eylesin babana.Babanin gunahalrini affetsin kabrimi cennet bahçelerinde bir bahçe eylesin canım.Ayip etmişler belki de sen lohusa olduğun için gerekli desteği görsen bile yetersiz geldi .Babacigina duani uzaktan da okusan olur .İlk fırsatta eşinle konuş git annesinin yanına babanın mezarına biraz olsun için rahat eder.Guzelce konuş eşinle canım 
(137 puan) tarafından
Konusmam mi sen onu bahane ediyorsun derdin annenin yanina gitmek diyor zaten senede 3 4 gun anca gidiyorum baba evime oda gozlerine batiyor
0 oy
tarafından
Onların anlayış göstermesi lazım hamile olan çocuk doğuran sensin yani takma zamanla düzelir 
(137 puan) tarafından
Kafa yapısı geri ailecek kendilerine birsey olmadigi surece geri kalana olanla 1 gun bile ilgilenmezler
0 oy
(165 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim. Seni çok iyi anlıyorum benim de babam doğumdan 43 gün önce vefat etti.. Eşim sağolsun babam hastayken hep goturdu.. Ayrı şehirlerde olmamıza rağmen. Allah senin eşine de merhamet versin neden bu kadar anlayissiz olurlar hayret ediyorum. Rabbim babanın mekanını cennet eylesin inşaallah 
(137 puan) tarafından
Herseyi geçtim abartiyorsunuz diyor bizim en büyük kaybimiz babam ondan önce kimsemiz ölmedi ki hele ki baba yani yoklugunu bilmeyene konuşmak kolay geliyor amin canım senin babaninda mekani cennet olsun
(165 puan) tarafından
Ayy valla onun abartmasi mı olur ? Insan ne yaparsa yapsın ici soğumuyor ki gitmiyor o acı. Dediğin gibi yaşamayan kesinlikle bilemez. Basına geldiği zaman anlar ama geç olur. Benim de ilk kaybim babam oldu hala acısı içimde. Torununu göremeden öldü, evladimi sevdikçe babam aklıma geliyot
(137 puan) tarafından
Benimde buyuk kizimi da oyle cok goremedi bunlar yüzünden ama yine konuştu hediyler aldi küçük kızımı resimlerden gördü sadece 5 gun filan buyuk kizimi sayiklayarak öldü oyle zoruma gitti ki dogum yaptim goturemedim kimse de ben gotureyim demedi gözleri açık ölmüş:(
(165 puan) tarafından
Ahh canim ya.. Ben de uzağım diye her an yanında olamadım, ölmeseydi haftasonu görmeye gidecektim ama nasip olmadı. Sen kendini üzme canim goturmeyenler utansin.. Baban da biliyordu elbet durumunu
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin.. nur ici nde yatsın inşallah baban.. açını şuanda en çok ben hissederim herhalde ben de 1 ay ince kaybettim babamı..  hayat devam ediyor edicekte.. ben çocuklarım için güçlü durmaya çalışıyorum kızım çok etkilendi güçsüz durursam onun psikolojisini etkilicem diye güçlü durmam gerektiğini öğretti kızım yanında okadar çok ağladım ki beni teselli etti.. ağlama anne bak baban bu dedi cüzdanımdan resmini getirip ağlama anne benim babam seninde baban olur dedi sonra baktım ki çocuğumun aklında sürekli ben ve dedesi var ve herkese sadece bunu söylüyor güçlü durmam gerektiğini fark ettim sürekli aklımda ama beynimi oyalicak başka seyl er yapmaya çalışıyorum iki çocuğum var ev işleri falan bitmiyo ama ben hala saniye oturmadan biseyler yapıyorum ki beynim çalışmasın diye duygularımın üstünü örtüyorum sürekli doğrumu yanlış mı bilmiyorum herkese iyi geleyim diye iyi görünmeye çalışıyorum annem bizde kalıyor babam vefat ettiğinden beri ben güçsüz olursam sanki herkes cokucek gibi geliyor..  ve bende daha mezarına gidemedim babamın cesaret edemedim tabutunda gördüm inanırım görürsem dedim ama inanamıyorum ve nasıl cesaret edicem bilmiyorum 
(137 puan) tarafından
Anlattıklarını öyle iyi anladim ki benim buyuk kizimda etkilendi ölüm haberini aldigim da oda yanimdaydi benimle ağladı beni teselli etti gunduz hersey normal ama odaya gecip yanlız kalinca insan ister istemez dusunuyor birde kimsenin anlamamasi oyle zor ki sanki cok normal birseyi biz abartiyormusuz gibi davraniyorlar
0 oy
(300 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun kardeşim çok zor insan kendisi yapamayınca karsisindakini anlamiyo. Esin de illa ki seni düşünüyordur ama bir an evvel eski haline donmeni istiyordur o yüzden öyle diyodur
(137 puan) tarafından
Oyle sey bir halde degilim aslinda herkesin yaninda güçlü durmaya calisiyorum ama istiyorum ki esimle yanliz kaldim mi sadece omuz versin acimla basa cikmam icin yardim etsin ama onda o yok
(300 puan) tarafından
Işte aczini en iyi sen biliyorsun kocan da olsa ışte o da bi yere kadar seni anliyo ki üç ay oldu diyosun o kadar uzun benim eşim de hayatta idare etmezdi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 129 göst.
31 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 302 göst.
7 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 321 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde sizdenbirisi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 135 göst.