0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Kızlar Çarşamba ikindim sezeryan doğum yaptım öğünden beridir sütüm inmiyor 2 gündür ağız gbi 2 3 damla anca geliyor hurmalar pudingler muhallebiler meyve suları yeşillik rezenelrr yemedgim denemedgim şey kalmadı pompaylada sagyorum sıcak duş da aldm yoj aynı yara oldu dayanamıyorum ne yapablrm başka mama veriyoruz mecbur önce göğüsüm snra mama sık emziremiyorum çünkü canım çok yaniyor 

2 Cevaplar

0 oy
(1,108 puan) tarafından
Canım ben normal doğum yaptığım halde sütüm 5 gün sonra indi sabır de ve sütun illaki gelicek ebeler bana öyle dedi bu hormonal hiseymis evlatlık olarak birisi çocuk aldığında o duygularla ona bile süt inermiş kaldı ki biz doğurduk illaki inecek kendini motive et canım hiç canını sıkma bol bol emzir meme ucu yaran için de krem al susam yağı da iyi oluyor mutlaka sütün gelicek biraz geç olabilir belki hayırlı olsun bebeğin de :) 
(41 puan) tarafından
Bol bol emziremiyorim işte aciidgi için diyorumki zaten bos boş emiyor acıkınca emsin diyorum emzrmiyorum cnku canm cok yaniyor inankk tatfi yok tas kesildi goguslerim sanirim bnm damarlae tıkalı cerraha gtmeyi düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(25 puan) tarafından
Göğsünüz yara olduysa lansinoh krem alın clk iyi geliyo.gogsunuze sıcak havlu koyun iner süt
(41 puan) tarafından
Olmaynca olmuyor demekki sıcak duşlar aldım akşam sıcak havla pansumani yaptm o kremde hcbi işe yaramıyor kullandm neler denedm neler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
0 oy
5 cevap 103 göst.
0 oy
10 cevap 182 göst.
0 oy
2 cevap 51 göst.

381,442 soru

11,419,793 cevap

34,975 kullanıcı