0 oy
88 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (78 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar ben 4 gün önce sezeryan ile doğum yaptım ama sütüm hala gelmedi yanlış belki ama çok üzülüp ağlıyorum ne kucağıma alabiliyorum ne de bebeğim emmiyor gögüs ucum içe çöküyor ve büyük çıkarıyorum ama onuda ağzına almıyor alıncada bekliyor napcamı şaşırdım elektrikli pompaylada getirmeye calisiyorum yara oldu napicam ben yardim edin 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm benim de 3 gun sonra geldi skma canini bol bol emzir sadece canini sıkma anne caylari var ondn ic o daha iyice ememez sen elinden geldigince emzirmeye bak benim oglum 10 aylk oldu bile
tarafından
Bide yara etme cnm vazelin sur birdaha gelmiyorsa sut zorlama yara edersn daha cok
(78 puan) tarafından
Maşallah sağlıkla büyütün evet yara oldular yağ sürdüm kantoron balım tesekkür ederim
tarafından
Sagol cnm sende saglikla buyut kafani yorma takma sutunu etkiler bol sutun olsun insallah emdikce gelir cnm
(78 puan) tarafından
Teşekkür ederim inşallah :)
-Reklam-
0 oy
(628 puan) tarafından
Benim 4. Gün akşam gelmişti. O güne kadar silikon ucu taktım taktım verdim ağzına. Göğüs ucum hiç yoktu. Silikonla alıştı sütüm geldiğinde emmeye hazırdı. Hiç üzülme o süt elbet gelecek silikon ile vermeyi dene. 
(78 puan) tarafından
Tamam canım benim bebekte biraz emmeyide beceremiyor ondan da alayım her gögüse oluyor demi balim bunlarbenimde pek yok ucu genis ice kaciyor ama
0 oy
(932 puan) tarafından
Aynı öyleydim, silikon göğüs ucu kullandım mecbur 
(78 puan) tarafından
Saģ ol canim alicam hemen bebekte tutamiyor zaten dilini degdiriyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 298 göst.
4 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
7 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Ayten Ozdemir (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
24 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bimuallime (78 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...