0 oy
487 göst.
Aile kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Çok sık duyuyorum kızlar dizimi bu filimmi bişey mis sukot geym çocuklara insanlara subniminal.msj veriyormuş çok tehlikeli diyorlar ben bilmiyorum ne oynadım ne izledim öyle mi gerçekten oyun tehlikeli mi

13 Cevaplar

+1 oy
(7,662 puan) tarafından
Öncelikle o diziyi izlemeden Murat soner'in videosunu izlemenizi öneririm ondan sonra karar verirsiniz. Kendiniz de çocuklarınız için de izlemeden ya da izletmeden önce çok fazla düşünün, bu her ne olursa olsun.
-Reklam-
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Kore dizisi canim squid game. Çocukların izlememesi gereken bi dizi.
(1,601 puan) tarafından
Zeynepcelik
(2,444 puan) tarafından
24 günlük olduk canım iyiyiz çok şükür. Gazlıyız sadece biraz :/
(2,444 puan) tarafından
Buketcim tabiki sadece o filme has değil ama ben bu dizi için söyledim sadece arkadaş sordugu için. Okullarda çocuklar canlandırmasını yapıyormuş hatta velilere okuldan kağıt verilmiş bunun için. Dizide boğazı kesilen mi dersin dostları tarafından sırtından vurulan mı dersin birçok kötü örnek var. Cinsellik de dahil.
(1,601 puan) tarafından
Gazı da geçer inşallah en kısa zamanda adını ne koydun canım
(2,444 puan) tarafından
Ali koyduk canım :)
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Yani dizi iyi ama pek çocuklar için değil dizide orda ölümü oyun tabi çocuklar kendilerince uyarlanıyor oynuyorlar
0 oy
(3,345 puan) tarafından
Merak etmiyor degilim ama bi fırsat bulup göz atamadım herkesin dilinde
tarafından
Bence at hemde acilen çünkü izlediğim en harika dizi oydu
0 oy
(342 puan) tarafından
Kore dizisi canım. Çocuklar izlemesin tabi oyun oynanıyor ve oyun sonrası elenen öldürülüyor. Çocuk psikolojisi için iyi değil 
0 oy
tarafından
Suanda 9 bolum yayinlandi devami da gelecek ama yayinlanan 9 bolum asiri surukleyici ben cok begendim ama cocuklar icin uygun degil 13 yas uzeri hatta 18 bile olabilir
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Squid Game canım Kore dizisi Netflix'te var. 16 yaştan ufak çocuklara yasak zaten, dizide oyunlar oynanıyor ve elenen öldürülüyor ama geçenlerde çocukların dizide oynanan bir oyunu oynadıklarını gördüm sokakta artık nereden gördülerse!
0 oy
(365 puan) tarafından
Ben beğenmedim kaç yaşında kadınım ben bile rahatsız oldum ölüm oyunları iğrenç cinsel sahneler
0 oy
(603 puan) tarafından
İzledim. Şiddetten ziyade çok fazla mesaj veren bir dizi bence. Çocuklar izlemesin tabii ama eşkıya dünyaya bilemem ne olmaz ya da kurtlar vadisi izleyen çocuklar izleyebilir. En azından içinden mesaj çıkarır. +13 yaş için diyorum.
0 oy
(2 puan) tarafından
Tehlikeli bir dizi çocuklar izlememeli
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Squid game. Guzel dizi cocuklar icin sakincali cunku cocuk oyunu oynayip eleneni vuruyolar... Çocukları kötü etkiler.
0 oy
tarafından
Dizi ama çok fazla kan vahşet +18 ve küfür var kesinlikle çocukların izlememesi gereken bişey 
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Oyun tehlikeli değil bende bir kere oynadım ama psikolojik hırs yaptırıyor insana o şekerleri kırmadan çıkartmak falan sinir oldum sildim bende 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 39 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asabii (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 14 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Suskungirl44 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 279 göst.
13 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,753 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 472 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Deniz334 (33 puan) tarafından soruldu

378,392 soru

11,326,086 cevap

34,778 kullanıcı

...