0 oy
467 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kizlar o kavgaya duyunca o kadar sasirdimki paylasmak istedim. Mahalleden surekli cam kirilma sesleri geliyordu esime balkondan bak dedim gormemis kimin yaptigini neyse bizim asagimiz esimgilin malzeme depolari ustalarda orada kaliyor bi tane amca var esimgille calisiyor onun kafasina yukardan şise dusmus polis falan gelmis megerse yan apartmanda bi kari ile koca kavga ediyorlarmis kadin vazo sise ne bulduysa asagi firlatmis o dereceye nasil geldi acaba kadin Allah korusun ya birinin basina bisey gelseydi Allahtan o amcaya bisey olmamis polisler gitmis gene baslamislar kavga etmeye.. Sizce bir insani bu kadar sinirlendirecek ne olabilirki? Kadinin gozu donmus belliki o kadar buyuk bisey olmus.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Amcanın da verilmiş bir sadakası varmış Allah korumuş 
(3,099 puan) tarafından
Aynen valla canim Allah tarafindan kafasini siyirip gecmis sise bide cam yani
tarafından
Allah korumuş yaa
-Reklam-
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Evin içinde fırlatsın dışsrdaki insanlara yazık ya birine zarar gelirse, inşallah çocukları yoktur en çok çocuklara üzülüyorum bu kavgaları izliyor diye... 
(3,099 puan) tarafından
Bende sinir oldum canim ilk basta zannetim biri icti o kafayla siseleri kiriyor esim bakti asagida cam kiran kimse yok megerse apartmandan firlatiyomus kadin
0 oy
tarafından
Belki birikmisliktir biz nisanliyken eşimle o kadar çok o kadar saçma şeyler için kavga ettik ki sinir krizi geçirdim bagirmaktan saçlarımı yolmaktn midem bulandı elimi yüzümü tirmaladim 
0 oy
tarafından
Ne kadar sinirlenirse sinirlensin kadın olsun erkek olsun şiddete başvurma hakkı yok belki kocasına attı denk gelmedi 

İlgili sorular

+14 oy
24 cevap 564 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
5 Ağustos 2021 Aile kategorisinde furkankaanannesi (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 707 göst.
1 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 874 göst.

379,597 soru

11,363,448 cevap

34,840 kullanıcı

...