0 oy
664 göst.
Aile kategorisinde (410 puan) tarafından
Çocuğun odasını toplarken bir kağıt gördüm montları falan çıkartmıştım kisliktan dün kocam olacak o pislik yelegini giymişti demek onun cebinden düştü açtım baktim bir tutanak ya valla bunları ağlayarak yazıyorum bıktım bunun yalanları dan ya yemin ederim artık burama kadar geldi hayatımda bu kadar yalan söyleyen birini gormedim komutanı bile demiş Mustafa yalan söylemeyi birakmiyon bari azalt aşırı derecede yalancı öyle böyle değil yani anlatamam ailemle de kusum onlara da aile denirse ne yapacam.ben bu adamla ya canıma tak etti bu tutanak basit bir olay ama bir senedir bana yalan söylemiş bana dedi şikayetçi oldum burada yazio davacı ve şikayetçi değilim aradım dedim bir senelik yalanın çıktı ortaya diyor ne olmuş nasılsa birşey çıkmayacakti ya nie sakladin o zaman tek bu değil yani herşeyde yalan soyliyir basit şeylerde bile hiç güvenmiyorum sevmiyorum da artık nefret ediyorum hatta o da bana diyo zatej çocuk için seni bosamiyom geçen kavga ettik gerçi her gün ediyoruz dedim evi bırak bize git araba senin olsun deid bu evi senin hasina yıkarim beş kuruş alamazsın ama eski karısına 90 bin tazminat ödedi bana gelince de beş kuruş alamazsın benim ilk onun ikinci evliliği bu alışmış kudurmustan beterdir cinsinden hayatı yalan bunun keşke ekonomik gücüm.olsa bir saniyr değil salise bile durmam ama korkuyorum işte bosaninca param yok birseyim yok bebeğimi de alırlar bakamazsn diye yemin ederim bu ev beni boğuyor bıktım hayatımdan keşke keşke keşke evlenmeseydim keşkee keşkee 

14 Cevaplar

0 oy
(2,291 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hastalık olmus artik onda canim sen onu dusunme ne hali varsa gorsun bebeginle kendi hayatina bak el altindan sürekli para biriktir altin yap koy kenara.

Bebegin buyuyunce belki calisirsin kendi hayatini yasarsin.

Bir kitapta okumustum esinizle anlasamiyorsaniz ayrilmayin,ayrışın diyordu sende oyle yap psikolojik olarak rahatlarsin.

Hayatindan cikart onu mumkun oldugunca..
(410 puan) tarafından
Aynı odada bile yatmiyoruz ki
-Reklam-
0 oy
(629 puan) tarafından
Rabbim sabir versn cnm ya
0 oy
(597 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun cnm. Dua et, rabbome teslim ol ve kafanda bitir nolcaksa olsun raziyim gittigi yere kadar de. Inan o zaman daha kolaymis katlanmasi. Benim ekonomik guucm var elimde diplomamda var ama ikinci evliligim diye birakamiom iste laf eder millet diye ama halbuki 4duvarimi ben bilirim. Yastik degisio kader degismiomus.... Dua ediom iyi bir hoca ariom acaba biri bisemi yapti esime diye. Ama kafamda hepnsu gittigi yere kadar olmazsa olmuyo elin lafi bwnim canomdan onemlimi. 
0 oy
tarafından
Of çok çok zor durum :( herkesin varken kimsesiz olmak çok zor. En büyük duam inşallah kızım okur ayaklarının üzerinde sağlam durur ne bize ne de kocasına muhtaç olur 
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah her daim...
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Kız memursa cimere fln şikayet edersin mesleğinden olur ayrıca evlendikten sonra aldığı araba ev ortak oluyor makheme ikinize veriyor 

Ama onunda fln bu seferde sana pay veriyorlar bebeğin olduğu için tazminat ödemek zorunda merak etme
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Yalancı insanla işin çok zor canm mezara girene kadar sözler bu yalanı benim babam da öle agzı açılsa yalan konuşur hiç değişmedi çevresinde hiç akraba kalmadı babama slm bile vermezler zorki konuşur millet hep yalanları yüzünden 
(410 puan) tarafından
Bunu da kimsesi yok ailesi onla konuşmuyor babası dedi buna on kelime konusuyon dokuzu yalan annesi geçen sene kanserden öldü kardeşleri de konusmiyor işyerinde kimse sevmez o kadar yalancı ki yüzden gözden düştü
(3,419 puan) tarafından
Aynen canm öle oluyor valla kaç yıldır çekiyoruz annem en sonun fa boşuycsm dedi babam karım beni aldatırken yakaladım der çıkarım üste dedi herşey beklenir Allah yardımcın olsun oLsın
0 oy
(119,126 puan) tarafından
demekki yalan konusmadan duramiyo kendi istegiyle tedavi olup kurtulabilir baska turlu asla kurtulamaz o yalandan
0 oy
tarafından
Canım ikna etsen psikolojik destek alsa büyük ihtimalle küçüklüğünde doğruları söylediği için tepki almış onda travma oluşmuş o yüzden her şeyde yalan söylüyo 
(410 puan) tarafından
Canım hangi biri için gideyim sürekli p o rno izliyor onun için mi yalanı için mi neyi için gideyim
tarafından
O gitsin hepsi için canım
0 oy
tarafından
Tedavi görmesi lazm bnce allah yardımcn olsn cnm
0 oy
tarafından
böylelerine şey denir bacım, yalan g.tüne yuva yapmış denir. senin koca o misal, adını söylese kimliğine bakacak duruma getirirler adamı. cok zor. allah sana yardım etsın
(15 puan) tarafından
kiz o g.tune değil yalan ağzına yuva yapmış denir Allah seni emii :)))))
tarafından
Hahahahah ay ne bilim burda oyle diyolar :D
(410 puan) tarafından
Yok yok doğru diyor bunun g..üne yuva yapmış her yerine kuş yuvası gibi
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Nafaka var ya işte onunla bebgini ihtiyaçlarını karşılasın onun dediğine değil mahkemenin dediğine bakılır.....
0 oy
tarafından
Eşin asker sanırım canım orda tutanak yediyse bir şey olmaz ama neden yalan söyleme gereği duyuyor. Artı bosarim seni ne demek alışmış alıp alıp yari yolda birakmaaya o zaman oturursun o kıçının üzerine evlenip de milletin kızını çoluk çocuğu maf etmesin
(410 puan) tarafından
Evet asker ama tutanak o değil bir sene önce bunun arkadaşı tkfnda küfür etti benim de ağrıma gitti cimere yazdım şikayet değerlendirilmiş buda gidince ben şikayetçi değilim eşim yazdı demis
tarafından
Ne olursa olsun sen iş mevzularina karısmamalisin burda haksizsin malesef . Askeriye de herşey sorun yaratıyor yaptığın yanlış canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 426 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 298 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 402 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yrn33 (222 puan) tarafından soruldu

378,254 soru

11,321,534 cevap

34,766 kullanıcı