0 oy
263 göst.
Aile kategorisinde (826 puan) tarafından
Bıktım gerçekten  hep annesi haklı annesi ne derse annem işte konuşuyo ben bişey dersem kavga ediyoruz Allah aşkına nedir bu yaa. Dün akşamda çok kötü kavga ettik ağlayamıyorumda artık içimde kallyo Allahın belası kavgayı yapıyo gidip yatıyo  kavgayı ortada bırakıp. Allaha hevale ediyorum. Allah affrtsin  beddua ediyorum durduramıyorum kendimi evle ilgili konu oldu bana bişey sormaz ama eltim böyle seviyonuş böyle yapalım eltimde yurt dışında burdada evi ayrı. Ben yaşıyorum yaa bu evde ben bana bişeu sormaz kendisi konuşur ben bişey dersemde alay edrr gibi konuşur beni çileden çlkarır. En son eşime dedimki annenin evi yaa götürsün mezara bakalım nasıl olucak. Bu ev size kısmet olsun benumle oğluma değil dedim  bi eski evi var evimde evim diyo burayı böylr orayı öyıe yapıca diyo. Akşamdan beri ellerum titriyo eşimde seni bi gün çok kötü dövücem diyo bende yiyosa  yap dedim  bak nasıl burnundan getiyorum senin.  Eşimle aramız aslında iyi ama bu kadın yüzünden hep kavgalarlmız ne yapa bilirim lütfen bana yol gösterin  dua varml böyle kaynanamın ağzını kapatmak için

7 Cevaplar

0 oy
(2,826 puan) tarafından
Mesafe koymanız iyi ama böyle kocayla da ne kadar mesafe koyulabilir ki 
(826 puan) tarafından
Annesi olmasa o karışmasa bize biz iyi anlaşıyoruz ama anasl izin vermez
(2,826 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun ne diyeyim ki
-Reklam-
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Valla mesafe de koysan naparsan yap anacı adamdan hayır gelmez bacım daha geçen gün yakınım artık yeter dedi bıraktı geldi adamın anası yüzünden 
(826 puan) tarafından
Bide kaynlmı gör eşini ezdirmez hiç bir zaman annesi ne derse izin vermez heo kaynım cevabınl verir bişey diyemez kaynanam. Bi gram eşimde yok o gurur
0 oy
(13,349 puan) tarafından
Evini ayırıp kendi duzenini kurunca herşey biter. 
(826 puan) tarafından
Onun içjnde koca lazım eşim hiç bir zaman izin vermez böylr bişeyr ya benim ölmem gerekir yada kaynanamın başka yolu yok
(13,349 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah kız her anasından çıkan beraber mi oturuyor. İlla birisi olmemeli herkes istediği hayatı yaşamalı
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Sen kendin aranıza sokuyorsun bence canım annesi sonuçta savunma içgüdüsü savunur bir de sert konuşuyorsun daha tatlı ve espri ile yaklaşsan böyle yapamaz eviniz bir mi? Baştan bir oturmaya razı gelmeyeceksiniz ama dünyanın sonu değil ev üstüne ev olmayacağını eşine benimset ayrılmaya bak 
0 oy
tarafından
Mesafe canm allah yardmcn olsn allah eşinede doğru yolu göstersn 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Canım  önce  kocanın  adam olması  lazım  aklını  kullanması  lazım  annesi  ne derse  desin  neyin  doğru neyin yanlış  olduğunu  kavraya bilmesi lazım  ama  senin  kocanda akıl  yok  annesinin aklıyla  yola  devam etmye çalıyor  o yüzden  senin  kocan  düzelmeden ewliliginiz  düzelmez allah yardım etsin 
0 oy
(1,218 puan) tarafından
Takma takiyosan da takmamış gibi yap önemseme annesi hakkında ona laf soyleme ve gözünü korkut git ananın dizinin dibinde yaşamaya devam et ben yokum bu şekilde yapmaya devam edersen de 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 525 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 763 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Fatma3400 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 222 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Eminenida (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,099 göst.