0 oy
107 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Ben yurtdışında yaşıyorum çocuk doktoruna gittim atresden doalyi şurup yazdı yolladı bol bol su içsin papatya çayı içsin dedi yolladı başka bişi yapmadilar. Oğlum ateşler içinde yanıyor ne yapayım şaşırdım artık. Fitil de veriyoruz surupda veriyoruz. Ilık duş herşeyi denedim. Tam düşüyor rahatliyo kan can geliyo derken bir saat sonra tekrar ateş. Yüzü gözü kızarıyor birde elleri ayakları morariyo soğuk o kısımları. Önerisi olan akıl verin durdu bendeki.

6 Cevaplar

0 oy
(194 puan) tarafından
fitil yapyrm ben cok yukselince 
(11 puan) tarafından
Ateşi düşene kadar suda kaliyo zaten agliyo yavrum titriyo. Fitil de parasetamol veriyorum. Diğerleri şuruplar felan oakdr etkili olmuyo
(194 puan) tarafından
Anladim cnm ama ates tehlikeli dikat et Rabbim acil sifaler versin insaAllah
(11 puan) tarafından
Amin inşallah benimde sabah sezeryan doğumum var bilemedim karıştı herşey
(194 puan) tarafından
yaa Allah yardimcim olsun cnm benim oglumda atesliydi bi kac gundur hep yukselince fitile dusurdum 4 saat arayla 27 haftalik hamlym bende dogumun cok kolay gecer insaAllah saglikla kucagina alirsin bebeginini
(11 puan) tarafından
Amin inşallah oğlum iyileşsin gözümün içinde eriyo dayanamıyorum. sende sağ salim kucağınıza ama nasip etsin rabbim.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çoraplarımı limonla öyle giydir burda bu yöntemle çok rahat edenler vardı 
0 oy
(15,036 puan) tarafından
Limonu sıkıp çorapları içine batırıp çocuğa giydiriyolarmis. Ben hiç yaomadim ama ise yarar belki. Çok geçmiş olsun 
(11 puan) tarafından
Teşekkür ederim denicem çarem yok hastaneye gitsem geri yollicakalr. Doğal yoldan iyileşmesi taraftarlariymis
0 oy
(736 puan) tarafından
Benim oglumda oyle uyanip furuyodu baktim atesi var .bekliyorum calpol verdim bitek .
0 oy
(652 puan) tarafından
Üzerini çıkartın ama ayağına corap giydirin önemli olan vücudun ısıyı dengede tutması calpol ya da fitil diyecegim ama zaten denemissiniz geçmiş olsun 
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Domuz giribinim en büyük belirtisi düşmeyen ateş. Lütfen test yapın

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 232 göst.
8 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 159 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Htcmrkc (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.