+1 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Duyuyor mu bilmiyorum ama o duanın okundugu 1 dakika içerisinde birçok kez tekme attı Maşallah çok duygulandım duyuyor değil mi beni inanamıyorum bazen çok güzel bir mucize sağ salim doğsun inşallah hem şeker hem tansiyonum var bide panigim var korkuyorum :(

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Duyuyo tabi canm ben de hep Insirah suresini dinletirdim nasil tekmelerdi ayy o gunleri ozledim :)

(1,096 puan) tarafından
Ayy bende çok dinlettim onu ☺️♥️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tabiykide duyuyor canım. Rabbim şifa versin inşallah
tarafından
Yok kuzum korkma sen ben 7 aylık hamile iken düştüm hem de yokuş aşağıya yiyecek ekmeği varsa asla birşey olmuyor Rabbim esirgesin kötü seylerden
tarafından
Allah korusun canim çok geçmiş olsun teşekkür ederim teselli verici yorumlarin için şuan hamiş misin
tarafından
Yok canım benim oğlum 3 yaşına girecek kizim olacaktı geçen kış onu da kaybettim nasip böyleymiş senden de razı olsun canım ne demek ❤️
tarafından
Basın sağ olsun doğunca mi öldü karnında mi :(
tarafından
Karnimda canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Duyuyo canm , doğduğunda senin ve eşinin sesinide biliyo , senin sesinde ve eşinin sesinde görüceksin onla konuşurken nasl rahatlıcak kendini nasl güvende hissetcek ❤️
tarafından
Hele eşim konuşurken ellerken Çok güzel hareket ediyor ben konuşuyorum bana da hareket ediyor ama babasıni tanıyor gerçekten de galiba babası kılıklı diyorum bazen babasını benden çok seviyor diyorum hareket ediyor
tarafından
Sağlıcakla kucağınıza alın canm
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Duymaz olur mu tabiki duyuyor sağlıkla al kucağına inşallah
0 oy
tarafından
Rabbım şifa versin canım duyuyor sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah 
0 oy
tarafından
Hic korkma canim allah sabır verir 
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Duyuyor tabii ki canım, sesini de tanıyor. ☺️ Sağlıcakla al kucağına. Allah şifa versin. 
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Duyar tabi ki ben hep kuran dinlettim bebeğim çok sakin uysal kurban olduğum
0 oy
tarafından

Bende kuranı kerim okuduğumda oğlum tekmeliyordu:D duyuyorlar cnm sağlıkla gelsin yavrun dunyaya

0 oy
(762 puan) tarafından
Bende sabah namazında yusuf suresi dinlettim uyandı bır hareketlendi bir hareketlendi maşallah. Bebekler anne karnında duyuyor ona gore tepkı veriyor 
0 oy
(545 puan) tarafından
Bebekler anne karnında sese duyarlı annesini duyar özellikle sen sevdikçe nasıl tepki verdiğini de göreceksin bazen karnımı oksuyorum konuşuyorum o an tekme atmaya başlıyor 
0 oy
tarafından
Tabiki hissediyor :) 
0 oy
(328 puan) tarafından
Bizde de Ayetel Kürsi de oluyor bu durum :) 
0 oy
(597 puan) tarafından
Duyyor cnm. Ben hamile oldugumu ogrendigimden itibaren ogluma hep insirah suresi dinletirdim. Cok uzuntulu bir hamilelik gecirmistim o sure bana ve ogluma iyi geliodu
0 oy
tarafından
Bende çok dinletirdim kızıma şimdi uyurken dinletiyorum o şekilde daha iyi uyuyor hemde korkmuyır

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 1,055 göst.
25 Ocak 2022 Aile kategorisinde Asel Linam (966 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde sultansygi42 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 678 göst.
30 Ocak 2022 Aile kategorisinde Yagmuruntopragi (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 192 göst.
1 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Aysen.aycan (1,370 puan) tarafından soruldu

378,255 soru

11,321,583 cevap

34,766 kullanıcı

...