+1 oy
410 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Yarın 40 ımız çıkıyor. Spiralden korkuyorum taktırmak istemiyorum ama tekrar hamile kalmaktan da korkuyorum. Hemen kalınıyor mu kızlar hiç bilgim yok ya

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Evet kalınıyor. Prezervatif kullanın 
tarafından
Evet canım ona yapacak bir şey yok
tarafından
Valla cokta güvenmeyin prezervatifle hamile kaldm bn :(
tarafından
Ben spiralliyim :D
tarafından
Spiral tam koruyo mu ki acaba oldu ki kocam tutamadi kendini ee bekle ki sonucu göresin acaba kaldim mi kalmadim mi diye :)
tarafından
Spiral %98 koruma sağlıyomuş ama kayma ihtimali de varmış tabi
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Kaynanam kalmış zamanında aldırmış:angry:

(2,529 puan) tarafından
Eskilerden çok var canım aldıran benim tanıdığım da çok malesef
(12,264 puan) tarafından
Nasıl yapıyorlardı cidden şaşıyorum
tarafından
Yazık günah Allah tan korksunlar öbür dünyada o bebek hesabını sorar ona
0 oy
tarafından

Kalabilirsin canm rahim kendini toparlamadigi icin daha cabuk hamile kalirsin dikkat et spiral ben de dusundm ama cok kanama yapiyomus zaten kansizligim var o yuzden vazgectim 8 aydir Allah a emanet gidiyoruz bakalim :D

(2,529 puan) tarafından
Ayy bende korkuyorum ya :((
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Ben değil çünkü 40 im çıktı hemen korunmaya başladık şimdi 3 yaşında hala yok 2.
(2,529 puan) tarafından
Oh ne güzel inşallah benimde öyle olur spiral mı taktırdın canım
(7,675 puan) tarafından
2 sene prezvf kullandık sütten kesince de hapa da başladım çift korunma benim çocuğum zor bir cocuk 2 tane idare edemem kendimi bildigimden salmiyorum hiç korunmaya devam
0 oy
tarafından
Bız geri çekme ile korunuyoruz Hamıle kalmadım 1 tane kızımız var yeter başka bebek istemiyoruz 
tarafından
Benım kızım 7 aylık
(2,529 puan) tarafından
Ay nasıl emin oluyorsun kız valla hiç belli olmaz
tarafından
Vala eminim canım şöyle eminim Bi damla bile kaçmıyor damlasız da Hamıle kalmıyor ahahh
(2,529 puan) tarafından
Kız işte ona nasıl garanti veriyorsun ahshdhw. Ya kaçarsa :)))
tarafından
Kocama güveniyom ahahha eminim kaçmiycagına çünkü erkek geldiğini hissediyor o an çekiyor dışarıya bırakıyor sonra tekrar ilişkiye girmiyoruz tekrar girilirse ilişkiye sperm kalabiliyor
0 oy
tarafından
Tabiki hamile kalınır. Süt koruyor derler yalan inanma. Spiralden niye korkuyorsun canım? Alttan muayeneden bir farkı yok inanki. Dakika bile sürmüyor. 40dan hemen sonra hamile kalırsan asıl o zaman vay haline :) ben 9 ay sonra hamile kalmıştım. Şimdi 1.5 yaşında oğlum doğumuma da 1 ay var. Acayip zor olacak. Aman diyim dikkat et canm
(2,529 puan) tarafından
Sen sprial ile mı hamile kaldın canm
tarafından
Hemde cok zor kiz bnde korundugum halde hamile kaldim cocuklarm arasinda 1.5 yaş var inan kiskanclik felan cok kötü yeni doganim cok gazli hic durmuyo Allah yardim etsin herkese
(2,529 puan) tarafından
Sen neyle korunuyodun canım of bende korkuyorum
tarafından
Saglik ocagindan verilen prezervatifle ama saglam olmuyomus bazilari dikkat etmek lazm bn prezervatif kurbani oldum şok oldum hatta
tarafından
Benim kanamam fazla olduğu için spiral takılmadı. 1 aylık 3 aylık iğneler hormon bozuyor diye kullanmadım. Emzirdiğim için de hap kullanamadım. Geri çekilmeyle korunuyorduk. 9.ayımda hamile kaldım
0 oy
(119,317 puan) tarafından
esimin kuzeni var 40 cikti ilk iliskide gebe kaldi ve dogurdu ☺
(2,529 puan) tarafından
Allah'ım korkutma beniii :(((
(119,317 puan) tarafından
valla bak dogurdu sjsjsj buyuttu bile
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Kaynanam kalmış gorumcelerimin arasında 1 yaş var 
(2,529 puan) tarafından
Benim annemin de öyle abimlerin arasında 1 yaş var :(((
(13,007 puan) tarafından
Aman iki gibi büyürler şüphen mi var
0 oy
tarafından
Kalinio bacim dikkat et kuzenim sezeryanla ilk kizini kucagina aldi hemen hamile kalmis kizinin dogum gununde diger bebegini dogurdu cok zorlandi hala da zorlaniyo yani sen düsün 
(2,529 puan) tarafından
Benimde sezeryan canım ondan korkuyorum
0 oy
tarafından
Hap artı prezervatif ile korunabilirsin. Normalden daha müsait 40 sonrası gebelik şansın. Hiç adet olmadan da kalabilirsin. 
(2,529 puan) tarafından
Emziriyorum canım hap ne kullanabilirim ki
tarafından
Doktoruna danış canım veya sağlık ocağına emzirenler içinde var hapşar
0 oy
(636 puan) tarafından
Ben taktırmadm. Prezervatif ile korunuyoruz. Ben de polikistik kist vardı. 4 ay doğum kontrol hapı kullandım. Hem eşim hem ben korunmuş olduk. Şimdi sadece eşim korunuyor. Allaha şükür daha bi kazası yok :) 
0 oy
tarafından
Korunursan kalmazsın prezervatif gericekilme yapın 
(2,529 puan) tarafından
Kız onunla bile kalan var
tarafından
Yok kiz 100.1 bende spiral var ama spiral rahat ya
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Benim komşu spiral lle hamile kalmış ve bebeğe batmış. 
(2,529 puan) tarafından
Ayy amanıınn
(3,551 puan) tarafından
Ben spral taktırdım sağlık ocagında adet düzensizliği ve bel agrısı yaptı. Hiç tavsiye etmem. Çoğu kadına yaramıyor dediğim gibi durex yada okey marka prezervatif alın. Patlak çıkma ihtimali yok. O hamile kaldım diyenler de gerçekten dikkat etmeyenler. Ettikten sonra nası kalınsın.. Hem temiz iş. Ben 7 sene korundum. Dile kolay. Birwz pahalı oluyor ama kaza kurbanı olmaktan iyidir. Ben 3 cüyü isteyerek doğum yaptım ve bağlattım. Şimdi ben bile korkuyorum acaba iyi bağladılar mı diye. Sksjsjs psikolojik olarak kalıyor
(2,529 puan) tarafından
Ahahah :)) 7 sene sadece prezervatif ile mı korunduj kız cidden çok iyi ya
(3,551 puan) tarafından
Evet sadece prezervatif ile. Birde onların çeşit. Çeşiti. Var. Eşimle oturup hangisini alsak hangi sitede daha ucuz diye bakardık telefonla. Şimdi artık hiçbirşeye ihtiyaç kalmadı. :D rahatız ama yine de korkuyorum. Kordonu bağlı olup hamile kalan kadınlar da var. Allah verecek olduk dan sonra veriyor işte kurban oldugum.
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Akrabamin karısı iki aylık olunca bebeği hamile kalmış şuan 6 aylık gebe ve daha yebi öğrendi hamile olduğunu
0 oy
(3,551 puan) tarafından
En güzeli prezervatif. Durex yada okey marka alınca patlak çıkma ihtimali de olmuyor hepsi kontrol ediliyor çünkü.. Ben 7 sene öyle korundum. 
0 oy
(2,720 puan) tarafından
15 aylik kizim Allah'a emanet gidiyoruz simdilik aman dikkat et 2 ci kalmasi daha kolay olurmuş 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Mama veriyorsun zaten hapa başka direk adet olmayı beklemene gerek yok 
(2,529 puan) tarafından
Mama verdiğimi nereden çıkardın bacım ajsjjrsh.
Helalinden emziriyorum 40 gündür vallaha ahahah
(13,202 puan) tarafından
Kız başka Kübra o zaman o mama veriyordu aman aman emzir sen emzikle içilen ilaç var bir de kondom sana yarayacak
(2,529 puan) tarafından
İnşallah canım Allah'a emanet :))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 86 göst.
16 Aralık 2023 Aile kategorisinde Suskungirl44 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde 241224 (5,185 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 234 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 401 göst.
16 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu

379,755 soru

11,368,400 cevap

34,850 kullanıcı

...