0 oy
316 göst.
Diğer kategorisinde (49 puan) tarafından
Şanssızlığın dibi yani  doğum yaptığımdan beri spiral taktircam dedim bir türlü nasip olmadı neyse randevu almak için aradım kan ver öyle gel dedi neyse uzun zamandan sonra bugün gittim kan verdim eve geldim baktm adet olmuşum sinir oldum :) 

Ben evlendikten bir ay sonra  10 günüm geçti kessin hamileyim demiştim test yaptım bikac dakika sonra adet olmuştum bu nasıl birşey yaa sizinde başınıza böyle birsey geldimi:)))

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çocuk mu istiyordun canım 
(49 puan) tarafından
Yok canım ben evlendikten sonra 4,5 ay sonra çocuk istiyordum 2 ay sonra Hamile kalmıştım ama yeni bir eve gelmek kendi ailenden uzaklaşmak sinir stres duygusallık herseyi yaşıyor insan bende 1 ay Hamile kalmak istemiyordum ama düşüncesi bile sinir ediyordu beni şuanda oğlum aylık iyiki var :)❤
-Reklam-
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Spiral taktırmak için zaten adetli gitmelisin.Ben i yanlış biliyorum
(49 puan) tarafından
Vala bende öyle duydum ama randevu almak için aradım doğumdan sonra hiç adet olmadım dedim test yap gel dedi
(2,610 puan) tarafından
Tmm hamilelik şüphesi olmasin diye emin olmak için test yap demiş.Sen hazır adet olmuşken git hemen.Arayip bilgi ver onlara adet oldum diye.onlar sana bilgi verir...
(49 puan) tarafından
Aradm randevu aldım zaten canm:)
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Spiral taktırman için zaten adetli olman gerekiyo 
(49 puan) tarafından
Ben doğum yaptığımdan beri hiç adet olmadım yeni oldum randevu için aradım test yap gel dediler yani
(3,503 puan) tarafından
Hamilelik var mı yok mu diye demişlerdir onlar canım emin olmak için
0 oy
tarafından
İyi olmuş işte adetin üçücünü günü direk git kaçırma
(49 puan) tarafından
Randevu aldm zaten canm
0 oy
(37 puan) tarafından
İşi garantiye almak için kan istiyolar zaten ben adetliyim dedigim halde bendende kan aldılar gittiğimde sordum hem.hamile olup olmadığını hemde kan degerlerine bakmak için istedik dediler spiral takildiktan sonra adet miktari atıyormuş yeni yeni öğreniyoruz herşeyi 
(49 puan) tarafından
Sorma yaa geçerken öyle adet günü daha mı artıyor yani
(37 puan) tarafından
Aynen benimkinin takilali 2 ay olcak agrili ve cok geliyor 2 ayda 2 defa gelmesi gerekirken 5.kez gelmeside maf etti beni zaten soylemislerde ilk 3-4 ay duzensiz gelebilir diye
(49 puan) tarafından
Aa korktum şimdi ya düzene girermi sonra
0 oy
tarafından
Hamilelikmi istiyordun adette sipral takarlar cmm
(49 puan) tarafından
Yok canm istemiyordum zaten bebegim 3 aylık:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 163 göst.
2 Nisan 2021 Aile kategorisinde BAHAR277 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 358 göst.
30 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BAHAR277 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 975 göst.

399,914 soru

11,962,697 cevap

36,129 kullanıcı

...