0 oy
87 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar kızım 3 aylık. Artık etraftaki şeyler ilgisini çekiyor ona oyalanması oynaması için oyun minderi mi yoksa anakucağı mk hangisini almalıyım ? Birde sadece mama yiyor. 4 saatte 120 cc içiyor az mı çok mu ? Çok acemiyim hiçbir bilgim yok yardım eder misiniz lütfen. Gurbette olmanın zorlukları işte bunlar da

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oyun halısı alabilirsin canım durumun varsa ama almasanda olur ben almadım kaç ml mama içer onu hatırlamıyorum ama tualetini düzenli yapyorsa doyuyordur

3 aylıkken fazla bşey yapmaz bebekler başını tutabilir belki konuşabilirsın onunla o şekilde 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm her bebek farkli yer kilosuna göre cnm kilolu doğdu ysa fazlaysa fazla yer cnm oyun halısı alabilirsin cnm bebekler seviyr
0 oy
(13,021 puan) tarafından
Oyun halısı çıngırak su hayvanlı çıngıraklar var bez onlar olabilir 

Mamayı vermedim hiç bilmiyorum o yüzden 
0 oy
tarafından
Benim oğlumda 3 aylık cnm. Küçükboldukları icin pek bişey bilmiyolar. Ben çıngürak salıyorum oda gülüyo arada eline veriyorum tutuyo ama daha salamayı bilmiyo. Bide oyun halısı inş almak istiyorum sende durumun varsa alabilirsin. Mamayıda bilmiyorum cnm  emziriyorum ben

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 388 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
0 oy
4 cevap 57 göst.
+2 oy
6 cevap 97 göst.
11 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı

...