0 oy
508 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (675 puan) tarafından
Kızlar bel fıtığı ameliyatı olan var mı aranızda bugün doktora gittim sonuçlara bakti ve direk bana ameliyatlık dedi eve git düşün ameliyat olmazsan fizik tedavi ve ilaç ama geçici bir çözümmüş ameliyat olmak istemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum çok çok ağrım da oluyor iki büklüm kalıyorum hiç bir şey yapamıyorum 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sakın haaaa kendine o kötülüğü yapma sana soyliyecegim tke tavsiye önce hacamat sonra sülük tedavisi görümcem ya muk yürüyordu şimdi benden dik yuruyor
(675 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun
tarafından
Bak sakın ameliyat olma babam ameliyat oldu 6. Amelyatini olucak o zaman babam dinlemedi gitti oldu onunla birlikte bir komsumuzada ameliyat demişti adam yapmadı sülük ve hacamat yaptı adam ikinci kariyi aldı babam 6.amelyati olcak ve platin tkilcak
(675 puan) tarafından
Ooo maşallah kesinlikle bunu deneyecem canım babanada çok geçmiş olsun
tarafından
Çok sağol
Bak gözlerimden uyku akıyor sana yazıyorum sakın ha sakın
İyileşince bana dua et ❤️❤️
(675 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim Rabbım ne muradın varsa versin mutlaka ederim iyileşince inşallah haberde veririm bir aksilik olmazsa ❤❤❤❤
-Reklam-
0 oy
(10,045 puan) tarafından
Eşimin yengesi ve benim kuzenim oldular ameliyat yakin zamanda valla ikiside memnun canim
(675 puan) tarafından
Benim 8 aylik bebegim var ve çok huysuz olamam ki
(10,045 puan) tarafından
Yani yatman gerekiyor bir süre. Bakabilecek kimse yokmu
(675 puan) tarafından
Annemlerde kayınvalidemlerde çok uzaklar bize bakmaya bakarlar canım
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Bence bir kac doktora daha gt derim canim 
(675 puan) tarafından
Öylede yapacam canım moralim bozuldu bugün yaa
(1,464 puan) tarafından
Moralini bozma canım dediğim gibi belki başka bi doktor ilaçla çözecek teyzem başka bi sey den ameliyat oldu şimdi pişman baska bi doktor olmamaliydin demiş simdi ayagi aksak yürüyor
(675 puan) tarafından
İlaç verdi ama hep ağrı kesici sadece başka doktora darandevu almış eşim
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Canım yaşın çok genç ameliyat olma şimdiden. Bende de bel fıtığı var ve sinirlere baskı yapıyor. Belini sıcak tut kalın korse tak kışın ve çok ağır işler yapmamaya çalış rahatlar. Rabbim şifa versin inşaAllah 
(675 puan) tarafından
Evet canım benimde öyle ama doktor ilerlemiş dedi sıcak tut dediler hırkayla geziyorum evdede
0 oy
(48,690 puan) tarafından
Neden ameliyat olmak istemiyorsun geçmiş olsun
(675 puan) tarafından
Çok zormuş canım ve bebeğim var küçük çok anneci
(48,690 puan) tarafından
Ahh annelik ilk onu dusunmektir tek doktorla kalma insallah geçer
(675 puan) tarafından
Aynen canım valla bir haftadır yerimden kalkamadım bana gelmek istiyor ama alamadığım için babasına gidiyor ağlayarak için parçalanıyor öyle görünce
0 oy
(4,859 puan) tarafından
nnem ameliyat oldu enfeksiyon kaptı  yarası kapanınca etrafı su topladı aylarca fizik tedavi gördü ama hala ağrısını çekiyor benimde var bende 24 ki yaşlarımda gonistim sol tarafta 3 adet ameliyat önermiyorum daha yasin küçük demişti doktor krem ve egzersiz vermişti 
(675 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bende zaten korkuyorum daha kötü olmaktan hacamat ve sülük tedavisini çok öneriyorlar onu deneyecem bi
(4,859 puan) tarafından
Annem geçen sene yaptırdı sırtına komple çok rahatladı hem suluk hem hacemat
(675 puan) tarafından
Bende yapacam canım burda çok iyi yapan insanlar var
0 oy
(2,969 puan) tarafından
Bel değil de 2018de boyun fitigi ameliyati oldum. Iyiki olmusum diyorum. Ama bel fitigi hakkinda birsey diyemem
(675 puan) tarafından
Yaa benim boynumdada var canım onlar küçük ama belimdeki büyük daha kötü olmaktan korkuyorum
(2,969 puan) tarafından
Herkesin bir hikayesi var bu konularda anlatacagi ben ne desem bos canim. Benim halamda ameliyat olmadi fitigi dagilmis heryerine simdi bastonla yürüyor. Yaşı gecmis hastaliklari var diye doktorlar ameliyat etmiyor. Aglayip oturuyor. Ben veya burdakiler ne diyor onemli degil. Bence doktorun iyiyse ona güven.  Bende ameliyat oldugumda 27 yasindaydim. Banada herkes sakın haa kırıkcıya götürelim. Hoca okusun bilmem ne dediler. Gittim ameliyat oldum. Iyiki de oldum dinlemedim kimseyi
(675 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun  canım etrafımda ameliyat olan kimse yok o yüzden buraya sorayım dedim bakalım önce bi hacamat olayım olmazsa mecbur emeliyat olurum
(2,969 puan) tarafından
Hayirlisi olsun canim. Insallah iyi gelir.
(675 puan) tarafından
İnşallah canım çok sağol
0 oy
tarafından
Çok iyi bir doktora görün bazen bazı doktorlar direk amaliyat la işi kapatıyor lar bence o riske girme iyi bi doktor bul 
(675 puan) tarafından
Aynen  canım ameliyatı hiç düşünmüyorum zaten
0 oy
(5,868 puan) tarafından
İyi bir fizyoterapist bulup gidip çektir daha çok faydası olur.. Ameliyat olup aynı yerde fıtığı tekrarlayan bisürü insan var annemin yıllardır bel fıtığı var 2 3 yılda bir fizyoterapiste gidip çektirir okadar iyi geliyor ki 
(675 puan) tarafından
Bunu ilk defa duydum canım çok teşekkür ederim
(5,868 puan) tarafından
Valla araştır ilk seanstan sonra rahatlarsın zaten toplam 3 seans yapıyorlar onlarda doktor sonuçta bu işin eğitimini almış insanlar
(675 puan) tarafından
Tabiki canım doktorlar onuda deneyecem inşallah sağol canim
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Canım benim annemde hem fıtık hem yırtılma vardı annemin doktoru ameliyat ol ileride daha kotu olursun demişti tek doktorla kalmadık bi kac doktora daha gittik onlarda ameliyat yada fizik tedavisi demişti bi yakımızın damadı da doktor sonradan aklımıza o geldi birde ona gösterdik raporları sakın ameliyat ettirmeyin daha kotu olur dedi fizik tedavi ye git ve verecegimmilacla kremi kullan dedi annem fizik tedaviye gidemedi kardeşim cok küçüktü ozmanlar sadece ilacla kremi kullandı suan ara sıra ağrısı oluyor cok agrısı oldugunda kremini ve ilacını kullanıyo  şükür iyi kac yıldır
(675 puan) tarafından
Bende olmak istemiyorum canım ilaç verdi onlari içtim şimdi iyiyim ama bir kaç gün önce hiçbir şekilde ne sağa ne sola ne oturup kalkmaya belim resmen 2 ye ayrılmıştı yaşlılar gibiydim yürüyemedim yatamadım bile bakalım ne olacak
0 oy
(24 puan) tarafından
Canım ben fizik tedavi teknikeriyim hastalarım genelde ameliyattan sonra daha kötü olurdu doktorun daha iyi bilir tabi ama elinden geldiği kadar olmamaya çalış fizik tedavi ağrılarını azaltır git 30 seans verilen egzersizleri düzenli yap hacamatıda tavsiye ederim 
(675 puan) tarafından
Sağol canım ondan korkuyorum zaten hacematı deneyecem önce bakalım ne olacak
0 oy
(8 puan) tarafından
bende de bel fitigi vardi. uc dort yerde hatta patlamisti. bacaklarima dizime kadar inmisti agrisi. ayaga indigi zaman felce kadar goturme riski oluyor. bende 1 bucuk sene oluyor ameliyat olali. 1 hafta kadar yattım yatakta. sonra normal evimin isini de gordum. kizima da baktim. ayagimda salladim hatta daha 1 haftalik ameliyatliyken sıkıntım olmadı. Kayseride yaptirdim. cok memnunum. 
(675 puan) tarafından
Yaa benimde 2 yıl oldu böyle rahatsız olmam o halimle bende hamilelik geçirdim bebeğim 8 aylık olcak 2 gün sonra :)
(8 puan) tarafından
bende cok kararliydim olmamaya ama dayanamadim oyle bir kotu agrimisti ki  en sonunda yeter  gidecem dedim ve ameliyat oldum aniden yani. sende bir an once kararini  ver. fitigin ne durumda ilerledimi tekrardan bir baktirmani tavsiye ederim.
(675 puan) tarafından
Bugün gittim canım direk ameliyat dedi ilerlemiş sinirlere çok baskı yapıyormuş sol bacağımın
(8 puan) tarafından
sinirlere baskı yapıyorsa hic bekleme derim.
(675 puan) tarafından
Baskı yapıyor canım valla
0 oy
(780 puan) tarafından
Valla canm erknden ol derim annemde genç yaşta bel.fitigi olmuş doktor o zman ameliyat demiş yaşın genç yarım kalma ne demişler kadının belini çekmişler balık sardirmislar hacemat sülük kadına denemedikleri kalmamış evet geciriyoms ama başlayan ağrı öncekinden de kötü oluyomus 5 sene önce ameliyat oldu ikna ettik 35 yaşındaydı 5 sene öncede bu arada 5 senedir en ufak ağrısı olmadı çok şükür şuan çalışıyo üstelik boşa çekmişim diyo kendi de bence doktorunu dinle başka bı doktora daha görün istersen bide o ne diyecek 
(675 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun  canım başka doktorada gidecem zaten bakalım o ne diyecek
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Kesinlikle ameliyat olma. Fizyoterapist lere git şu kirikci cikikci insanlar oluyor onlara git. Yakınım ameliyat oldu bir daha duzelemedi.
(675 puan) tarafından
Olmayı düşünmüyorum canım zaten öyle yapacam

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 446 göst.
5 Ekim 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Raziyesglm (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 747 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 127 göst.
22 Şubat 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,300 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.
11 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmasur (35 puan) tarafından soruldu

380,087 soru

11,378,471 cevap

34,863 kullanıcı

...