0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
Kızlar bebegim 1 aylik. Bebege esimde bakiyo annemde tabi bende ilgileniyorum. Normalde bebekler baskasinda durmaz annesinin kucaginda durur ya, bizimkinde o yok. Yani agladiginda esimde baksa duruyo annemde. Yani onun icin birisi kucagina alsin sorun degil. Acaba anneci degil mi ya da aramizda bag mi oluşmadi cok taktim kafama Ya da tüm bebekler mi ilk zamanlar böyle ?

11 Cevaplar

+1 oy
(4,875 puan) tarafından

1 aylık bebeğe 3 yaşında çocuk muamelesi yapmayın lütfenn. .

Daha ziyade siz ilgilenin .
(198 puan) tarafından
İlk bebegim bilmedigimden soruyorum farkındaysan terslemene gerek yok
(4,875 puan) tarafından
Terslemedm Sadece çok Küçük şu an bi sıcaklık arıyor kim kucağına alırsa da rahatlıyor bu yüzden daha ziyade siz ilgilenin dedim
(198 puan) tarafından
Anladim tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
(1,034 puan) tarafından
1 aylık bebek ne anlasın anneci babaciyi cnm snde ya ağladığı zaman verme annesiyim en çok vakit geçirecek benim de seninde kucağında sakinlesmesine izin ver
(198 puan) tarafından
Sanirim o sekilde guclenir bag, hem bi yandan istiyorum hem istemiyorum ilerde zorlanirim diye karisik bi duygu icerisindeyim :D
(1,034 puan) tarafından
Şuan tam benimsememis olabilirsin çok normal ve aşırı zor biliyorum ama anne olmak kolay değil canım sabır çek mükâfatını rabbim yazıyordur
(198 puan) tarafından
İnsallah canim sagol❤
0 oy
tarafından
Canım ne güzel işte esinde de duruyor benim kızım hiç durmuyor inan çok zorluk çekiyorum 4.5 Aylik ev işi yemek yaptırmıyor yani ilerde anlarsın ne demek istediğimi
(198 puan) tarafından
Valla biliyorum bende zor bisey istiyorum ilerde de pisman olurum diye de korkuyorum ama cok karisik duygular icerisindeyim :).
tarafından
Vall canim ilk bende öyleydim hep bende dursun derdim ama inan o kadar zor oluyor ki tuvalete gidemiyorsun elin kolun bağlı ama annende dursa eşinde dursa dersin ki anne iki dk ben şu işimi bı yapım ilerde benim gibi pişman olma diye diyorum:-)
(198 puan) tarafından
Dogru diyosun canim daha normal hayata dönmüs gibi hissedemiyorum farkli bi boyutta yasiyorum sanki tum duygularim uc noktada :)
tarafından
Ayy canım .. geçer gercer herşey   zamanlar sabır lazım :,-)
0 oy
(13,102 puan) tarafından
Kiz dur daha minnak o zamanla nasıl alışacak saba gör:)
(198 puan) tarafından
İnsallah canim :)
0 oy
tarafından
Daha çok küçük cnmm.kokuyla tanırlar daha..bol bol kucağına all ..insan sinir oluyo bilirim..bende susmadigi zaman babasında yada kayinvaldemde susardi içten içten deli olurdum ama şimdi pacamdan ayrilmiyo yapışık geziyoruz..lohusa psikojisi üzülme.
(198 puan) tarafından
Aynen ya bikere bende durmadı esim aldi durdu. Tabi ki güzel bisey ama insan cok hayalkirikligina ugruyo valla
tarafından
7 8 aylık olsun o zamanda iki dakika bırak kızımda tuvakete gidim diyeceksin. Şuan ben o moddayim yeterli salondan cikayim
0 oy
(14 puan) tarafından
Benm oglanda böyleydi hâlâ babacı o olmadan uyumuyo birşey yemiyo birşey yerken ilk ona veriyo üzülme böyle şeylere daha hicbirsey bilmiyorlar ki üstelik babası ise gidiyo diye ozluyo oğlum 2 buçuk yaşında neden kizayim çaktırma ama hoşuma bile gidiyo misafirlikte falan onun kucağından inmiyo keyfime bakiyom
0 oy
(940 puan) tarafından
Emiyomu canim seni
0 oy
(15,294 puan) tarafından
1 aylıkken bebek daha dünyaya geldiğinin bile farkında olmuyor. O zaman kimde olsa durur. Karnını doyur yeter. Ama 7 8 aylıkken asıl basliyo. Şimdi oğlum 17 aylık. Babası evdeyken bile tuvalete gondermiyo beni. Bütün gün evde ikimiz durdugumuz için çocuk bana bağımlı gibi bişey oldu. Kalabalık bı aile olsaydık o zaman böyle olmazdı. Sizinki daha çok küçük. 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben kizima tek baktim simdi yasina girdi annecilikte mastir yapti :) eger en cok destegi een verirsen her eerdinde sen kucaklarsan seninle bağ kurar. Encok sen ilgilen. 
0 oy
(98 puan) tarafından
İlk zamanlar öyle canım benmki 6 aylık olana kadar herkeste dururdu şimdi 8 aylık kimsede durmuyor yavaş yavaş tanıyacak seni
tarafından
Benimki 10 aylık gece gündüz bakan ben ama babası ve  babaannesini göründe aşırı heyecanlanıyor beni hiç aramıyor arkamdan ağlamıyor eşim 5 dakka tutar hemen verir onu daha çok sever eşim diyo seni sevmiyor gerçekten de beni o kadar sevmiyor bu duruma üzülüyorum
(98 puan) tarafından
Allahallah bilemedim canım emiyor mu peki
tarafından
Hayır emmiyor 2 aydır hepten bıraktı
(98 puan) tarafından
Canım çocuklar çok menfaatçi :) ben de beni süt için sevdiğini düşünüyorum:)) dışarı çıkacağı zaman da babasına yapışır üzme kendini vardır onlardan bi menfaati
0 oy
(482 puan) tarafından
Benden sana tavsiye her ne kadar evladimiz can ciğer olsada kucakta durmaya alıştırma. İlerde o esin de kaynana da zıt bit bebegini kucakta tasimazlar .Sana çok zor olur.  Anne bebek arasında ki bağı güçlendirmek adına bebeğinle ilgilen en cok zamanı sen ayır . Guvenli bağlanma cok önemli 

İlgili sorular

+2 oy
7 cevap 291 göst.
14 Nisan 2024 Aile kategorisinde yetodiyorum (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 225 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde My life (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 252 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Tuanalina (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 245 göst.